Jump to content

Karvidės statyba.Labai reikia protingų patarimų.


remiga

Recommended Posts

Sveiki, pradejome pamazu susipirkineti uzsisakyti medziagas tvarto statyboms. Bet pradejome abejoti del sienu. Norime pirkti AEROC akyto betono silikatinius blokelius, bet iskilo klausimas ar nuo srutu, amoniako jie neprades bireti ar tirpti? Tvartas butu silto tipo, o paciu blokeliu daugiau niekuo neapdengtume nei is lauko puses nei is vidaus. Ka galite patarti ar susidure esat su tokia situacija ir ar tikrai nenusivilsiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pradejome pamazu susipirkineti uzsisakyti medziagas tvarto statyboms. Bet pradejome abejoti del sienu. Norime pirkti AEROC akyto betono silikatinius blokelius, bet iskilo klausimas ar nuo srutu, amoniako jie neprades bireti ar tirpti? Tvartas butu silto tipo, o paciu blokeliu daugiau niekuo neapdengtume nei is lauko puses nei is vidaus. Ka galite patarti ar susidure esat su tokia situacija ir ar tikrai nenusivilsiu?

jeigu abejoji del blokeliu,tai ar nepradesi ir del kitko dvejot? Kiek teko bendraut su architektais,ir paciam dometis,tai geriausia medziaga yra keramzitas,tiek tvirtumo atzvilgiu,tiek ir del aplinkos poveikio. Siulyciau tau neskubet ir su ismananciais zmonem pasitart pries perkant:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, pritariu Petrui. Keramzitas geriausia. Jie šiek tiek brangesni, bet jau geriau sumoket šiek tiek daugiau ir paskui miegot ramiai. Arba kieto silikato gali dėti. Jie šiek tiek pigesni už keramzita, bet yra tikimybė kad prie labai zemos temperaturos be apsiltinimo gali persalti. Blokelius patarciau pirkti Lenkijoj. Ten jie žymiai pigesni, o kiekvienoje jų parduotuvėje, yra ir lietuviškas aptarnavimas, todel, kalba ne kliutis=) Pirmaja fura man jau ketvirtadieni pristatys=)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas dalykas, kuri pamirsau paminėti. Nedaryk tik klaidos ir nedek akytu silikatiniu blokeliu. Taip jie pigus, bet kas juos sudejo, tas dabar verkia. . . Vienas zmogus, is tokiu blokeliu state salto tipo besaicio laikymo tvarta, tai sako karves ji liezuviais islaizo, kaip druska. Jie labai minksti, ir juose daug kalkiu, todel karves juos laizo. Kitas ukininkas state silto tipo saitini tvarta, tai sako neduok tu Dieve su frontaliniu palieti, pasarus vesdamas, issyk sutrupa. O vistiek neissaugosi kaip stiklo to tvarto. Bus visko, neapziuresi, prazioplinsi, atsiremsi su frontaliniu arba traktorium, ir maisyk betona, kad uztinkuotum tai, kas isbyrejo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokios problemos su jais ar tai paslaptis?

Atsiimu aš savo žodžius apie šitą įmonę, niekas jau geriau neprasidėkit su jais. Didžiausia jų vertybė: paimt avansą kaip min. 50proc., o paskui kaip Dievas duos, jei bus pinigų gal kažkada pastatysim, jei ne- teks palaukt. Apie kainas tai net nekalbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pirkau 210 m2 ismieros aukstis 24 plotis 18 ( bet jau manau kad padariau klaida ir per plonus nupirkau) ir ilgis 32. Pas mane kieto silikato. Tagi kaip jau sakiau pirkau 210 m2 ir klijus katru, tai su pristatymu i namus sumokejau 10450zlt, tai dar ant kurso losiau, tai isejo 9200lt. Cia pigiau grybo :D Pas mane isejo beveik 3 furos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Ka galvojat apie šalto tipo tvarta ?

http://www.tentas.lt/index.php

Na man asmeniskai nepatinka tokio tipo tvartai. Svarsciau statyti toki tvarta, bet tas saltis, ragu pjaustymas, man atrodo kad tai gyvulio kankinimas. Ir dar statyba brangesne gaunas, nes jis turi buti didesnis kai palaidi gyvuliai ir turi būti melžimo eikštelė, o ji kainuoja maždaug tiek, kiek visas tvartas, plius dar reik galva sukt del vandens, kaip padaryti kad jis prie -25C temperaturos neužšaltu ir dar daug kitu niuansu leme mano apsisprendima statyti silta tvarta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokios problemos su jais ar tai paslaptis?

Atsiimu aš savo žodžius apie šitą įmonę, niekas jau geriau neprasidėkit su jais. Didžiausia jų vertybė: paimt avansą kaip min. 50proc., o paskui kaip Dievas duos, jei bus pinigų gal kažkada pastatysim, jei ne- teks palaukt. Apie kainas tai net nekalbu.

Petrai,tau berods „VK projektas“ stato :icon-question: O tai buvusio Wolf system darbuotojo firma.Su kuria firma turėjai problemų :icon-question:

http://www.lrytas.lt/-12995162271299428 ... s-akys.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, zinau sita straipsni, net neskaites zinojau, kokia situacija yra su ta moteriske. Teko ir paciam asmeniskai bendraut su korespondentu kuris ta straipsni parase, ir su paciais VK labai daznai bendrauju, kaip draugai man jie, tai visa beda yra tame jog labai sunku su sita moteriske subendraut. Pas Wolfa nera jokio zmogiskumo, teko man ir su jais susidurt, tai kaip manot kodel sitam staripsni nera ju komentaru, bijojo matyt klausimu nepatogiu, o VK del to ir isteige atskira savo imone nes nebuvo imanoma dirbt su wolfo vadovu, kuriam svarbiausia tik pinigai...Mano ferma statoma be priekaistu, pas kitus tas pats kiek zinau, tik kadangi su sita moteriske sunkiau susikalbet, tai ten yra reikalu :) ten zmogu reik gydyt jau :) Neapsigaukit zmones po sito straipsnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...