Jump to content

Karvidės statyba.Labai reikia protingų patarimų.


remiga

Recommended Posts

jei palaido laikymo tai paprasciausias budas yra tvartas ant gilaus kraiko, tada ir betonuoti nereikes, bet pagrindine salyga, reiks daug siaudu, skaiciuojama kad reiktu 10 kg siaudu vienai karvei per diena, minimum 7 kg kitaip vaikscios apsisike ir su mastitais pastoviai, turesit daug geros trasos kuria net ir pardoti galima jei patiems nereikalinga. zodziu reikia labai gerai pagalvoti ka daryt pries pradedant ka nors daryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sicia buvau skaites kad melziamu karviu negalima rist.nebutu galima rist,nebutu parasyta kaip laiky priristas pasiskaitykit.

http://www.organic.lt/lt/pages,id.158

ce manyciau tik ekologiniuose ukiuose tokie reikalavimai...o kur ne eko tai visaip galima...

az zinau ne viena ukininka kuris laiko karves ant saitu ir patikros buna ir nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Labiausiai sujuokino veikėjas šienainį ir silosą skiriantis pagal laikymo vietą - tranšėjoje ar bokšte... Šiaip jau ir į bokštą galima susidėti labai šūdino siloso, ir tranšėjoje pasigaminti nuostabaus šienainio... Žolės subrendimo lygis (ląstelienos kiekis) ir sausų medžiagų kiekis (kiek tiksliai pavyksta pavytinti, nes per daug irgi blogai) apsprendžia gauname šienainį ar silosą, o ne tai, kur jis laikomas paruošus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai sujuokino veikėjas šienainį ir silosą skiriantis pagal laikymo vietą - tranšėjoje ar bokšte... Šiaip jau ir į bokštą galima susidėti labai šūdino siloso, ir tranšėjoje pasigaminti nuostabaus šienainio... Žolės subrendimo lygis (ląstelienos kiekis) ir sausų medžiagų kiekis (kiek tiksliai pavyksta pavytinti, nes per daug irgi blogai) apsprendžia gauname šienainį ar silosą, o ne tai, kur jis laikomas paruošus..

sumesk tu nevytinta zole y boksta ir turesi dax...a meslo :D orba perdziovintos zoles y tapaty boksta tada bus pelenu laukam patrest :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi apie tą patį šnekam... Bet tai nereiškia, kad to negalima padaryti... Ir, jei sakykim silose sausų medžiagų bus 39 proc, jis bus ne šienainis, bet bokšte jis susifermentuos ir laikysis puikia... O tranšėjoje netgi žolei turint kokius 49 proc sausų medžiagų, jei žolės varpinės, jaunos be jokių priedų gerai sumynus susifermentuos normalus šienainis... Taip, kad pririšimas prie talpų...... keistas mažiausiai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi apie tą patį šnekam... Bet tai nereiškia, kad to negalima padaryti... Ir, jei sakykim silose sausų medžiagų bus 39 proc, jis bus ne šienainis, bet bokšte jis susifermentuos ir laikysis puikia... O tranšėjoje netgi žolei turint kokius 49 proc sausų medžiagų, jei žolės varpinės, jaunos be jokių priedų gerai sumynus susifermentuos normalus šienainis... Taip, kad pririšimas prie talpų...... keistas mažiausiai..

apie tikslius procentus nezinau, bet del sienainio trancejoj tj tajp, o kaupe tikrai ne. paprasciausiai nesusimina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo,stogas apsildintas yra, 15cm vatos deta,kitaip lasetu ir lasetu nuo lubu :) deta yra mfp plokste,skaitos ekologiskesne nei osb, tai sveikai kvepuojam :D lubos yra sausos,dregme nesikaupia, aisku,svarbu jog butu gera ventiliacija, tai pas mus oras gerai cirkuliuoja, uztenka is kiekvienos puses bent po viena langa pravert. O kainavo apie 250tukst, be irangos ir rezervuaro dar cia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na Petrai V. Jūsų tvartas atrodo tikrai labai gražiai, bet sumelė mano manymu yra gerokai per didelė už tokį statinį. Pažystu du ūkininkus, kurie savo jėgomis statėsi tvartus, tai šalto tipo, palaido laikymo 100 vietų tvartai jiems kainavo apie 500 tūkstančių lt, bet čia su eglutės tipo melžimo eikštelėmis ir mėšlidėmis. Tad mano manymu Jūsų tvartas kainavo tikrai gerokai per daug :) Tokį statinį savo jėgomis mano manymu būtų nesunkiai galima pastatyti už 100 tūkstančių litų, žinant visas medžiagų kainas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Petrai V. Jūsų tvartas atrodo tikrai labai gražiai, bet sumelė mano manymu yra gerokai per didelė už tokį statinį. Pažystu du ūkininkus, kurie savo jėgomis statėsi tvartus, tai šalto tipo, palaido laikymo 100 vietų tvartai jiems kainavo apie 500 tūkstančių lt, bet čia su eglutės tipo melžimo eikštelėmis ir mėšlidėmis. Tad mano manymu Jūsų tvartas kainavo tikrai gerokai per daug :) Tokį statinį savo jėgomis mano manymu būtų nesunkiai galima pastatyti už 100 tūkstančių litų, žinant visas medžiagų kainas :)

Jei Petras samdė,tai žinojo ką daro.Na o jei tu ir medžiagų kainas žinai ir statyti moki tai prašom,statyk ir kitų nekritikuok.

Petras per paramą naujomis medžiagomis statė,ir medžiagas ir darbus kompensavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent,jog buvo panaudota parama, puse sumos pavyko susigrazint, ir be to, savo jegom statant nemanau jog pavyktu viska graziai ir lygiai padaryt, be to ir laikas brangus,ir be statybu darbu milijonas, ir visas tvartas siltintas polistirolu,stogas 15 vatos, plastikiniai langai, durys, vien medziagom 100tukst neuztenka. Kitu poreikia gal kitokie, jiems ir paprasciau uztenka pasidaryt, o man norisi kad viskas butu grazu ir tvarkinga, juk vos ne daugiausia laiko praleidi tame pastate...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi.norejau paklausti gal kas su tvartu statybom susiduret?man reikalingas mazdaug 12x40 tvartas kiek mazdaug kainuotu tokio tvarta statyba?[/quote

Na visu pirma siulyciau paskaityti sia diskusija. Cia jau kalbejome apie kainas. O kainos priklauso nuo begales dalyku. Nuo tvarto tipo: ty, silto tipo ar salto, saitinis laikymas ar besaitis. Naudojamos medziagos. Jei statysite nauja, su visais projektais ir pan, tokiu matmenu tvartas mano manymu kainuotu apie 400 tukstanciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi.norejau paklausti gal kas su tvartu statybom susiduret?man reikalingas mazdaug 12x40 tvartas kiek mazdaug kainuotu tokio tvarta statyba?[/quote

Na visu pirma siulyciau paskaityti sia diskusija. Cia jau kalbejome apie kainas. O kainos priklauso nuo begales dalyku. Nuo tvarto tipo]

na galvoju apie silto tipo tvarta su saitiniu risimu linijas,lankus,kilimelius turiu jau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...