Jump to content

Karvidės statyba.Labai reikia protingų patarimų.


remiga

Recommended Posts

prieš valandą, Jurgita pranešimas:

Sveiki...statausi fermą karvėm ir iškilo šiokių tokių neaiškumų..projektuotojas sako, kad fermos stogo spalva buvo pasirinkta pilka, bet aš noriu rudos dangos...ar priduodant fermą gali kasnors iš instancijų prisikabinti dėl pakeistos šiferio spalvos? Architektiniame projekte nematau niekur, kad būtų parašyta būtent pilka danga...projektuotojas yra ir fermos statytojas, tai jis man neleidžia keist spalvos, nes tipo kasnors prisikabins prie šito pakeitimo ir turėsim bėdų..gal kas žinot, ar tikrai tas spalvos pakeitimas galikažkam užkliūti?

Nėra jokios problemos pakeisti spalva,  visiems pakeitimams yra leidžiama A laida tiesiog papildomas popierius prie projekto ir tokie pakeitimai nėra sunkus atspausdinti planą su kitokia spalva, bet net prie tokiu smulkmenų niekas nesikabina. Esu 100 % tikras kad jis tau dar pakiš ta A kažkur betono mažiau kažkur duris kitoje vietoje ar praėjimas siauresnis. Idomu man tas tavo statytojas, matyt turi dangos būtent ta spalva papigiai nenori keisti. Ar ne Šiaulių firma stato? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
prieš valandą, Juodas pranešimas:

Turimos fermos praiilginti neįmanoma, o taip norėtųsi robotizuoto melžimo... aš taip pat galvojau apie keliu litru nuostolį iš karves, atrodo nedaug, bet kai susimuoji tokiai bandai pora litru ir metu dienų skaičiaus, gaunasi taip kad pigiau nauja ferma statyti....

 Robotizuotas melžimas, graziai  skamba . Bet realybeje,   labai daug darbo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-11-17 at 17:27, Juodas pranešimas:

Serimo automatizuoto neplanuoju, nes nauja dalytuva perku... kiek domėjausi tai skaito 0,7 m vienai karviai prie serimo tako turi būti, mano atveju gautusi tik 0,3 vienai karviai. Greičiausiai teks statyti aikštele dabar ir pradėti dėliotis planus visiškai naujai fermai. 

Skaiciuoja, olandai, bet tam kad tai turėti turi padaryti dvi guoliavietes tik, o tokį tvartą pastatyti labai brangu, nes darai du takus  Vaikščiojimui ir vidurį guoliavietės dvigubos, arba trys takai dvi dvigubos guoliavietės ir du serimo takai iš abiejų pusių, bus taip kad pafantazuosi su technologų paskaiciusi statybų kiną, ir atšoks fantazija, liks ir automatiniai šėrimo sistemai :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dviejų serimo taku dabar irgi neišeitų padaryti nes vieta labai riboja. O nauja statant tai 100m ilgio ferma galima suresti. vienguba guoliaviete prie sienos, mėšlo takas ir dviguba guoliaviete, mėšlo takas ir serimo takas. Bet jei nauja statyti tai tada galvoti apie 240 ar 300 vietų kavide, o tuomet robotai kaip ir nereikalingi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Juodas pranešimas:

Dviejų serimo taku dabar irgi neišeitų padaryti nes vieta labai riboja. O nauja statant tai 100m ilgio ferma galima suresti. vienguba guoliaviete prie sienos, mėšlo takas ir dviguba guoliaviete, mėšlo takas ir serimo takas. Bet jei nauja statyti tai tada galvoti apie 240 ar 300 vietų kavide, o tuomet robotai kaip ir nereikalingi. 

Tai va nelabai ir supranti kas yra 70 cm vienai karvei, tai ką tu parašiai kas mane yra identiškai taip, ir tai yra trys gulėjimo vietos kurių plotis 1.2 meto vienoje eilėje, tai yra 3 karves ant 1.2 metro serimo tako, na dar truputi praeijo taku ir gaunasi apie 0,45 iki 0,5 metro vienai karviai, Ir tai yra standartas Lietuvoje...tam kad pasiektum 0,7 metro Reikia rimtos pieno kainos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 2 valandas, Juodas pranešimas:

Poli karbono plokštes kurias butų galima kilnoti pagal norus ir lauko sąlygas. Šilta nuleidi max, šalta pakeli kiek reikia. Siaip užuolaidos yra spec. Bet man jos nelabai 

Kai atstumas nuo žemės iki angos 1m, o angos aukštis 2 metrai, polikarbonadas netinka, tada keliauji prie to nlb varianto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 2019-11-19 at 11:03, kestoxs pranešimas:

Tai va nelabai ir supranti kas yra 70 cm vienai karvei, tai ką tu parašiai kas mane yra identiškai taip, ir tai yra trys gulėjimo vietos kurių plotis 1.2 meto vienoje eilėje, tai yra 3 karves ant 1.2 metro serimo tako, na dar truputi praeijo taku ir gaunasi apie 0,45 iki 0,5 metro vienai karviai, Ir tai yra standartas Lietuvoje...tam kad pasiektum 0,7 metro Reikia rimtos pieno kainos...

Tiek vietos (0,45-0,5 m.) prie serimo tako pakanka vienai karvei paesti ? Nelieka nuskriaustu veplu kurios ziuri kaip kitos eda ? 

Nes taip pat planuoju perdaryti ferma ir serimo taka skaiciuoju po 0,5m karvei tik mastau ar ne per mazai... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , Andrew pranešimas:

Tiek vietos (0,45-0,5 m.) prie serimo tako pakanka vienai karvei paesti ? Nelieka nuskriaustu veplu kurios ziuri kaip kitos eda ? 

Nes taip pat planuoju perdaryti ferma ir serimo taka skaiciuoju po 0,5m karvei tik mastau ar ne per mazai... 

Reikia pertvaras det norint, kad nestumtu. Dedant tik vamzdi silpnesnes isvaro ir prieina tik prie likuciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...