Jump to content

traktoriaus protektoriaus kryptis


Recommended Posts

Paklausiau vieno ariančio, kodėl jis ratus atvirkščiai užsidėjęs ant T25, tai šis sako: "Ale tu ir pamatei?! Aš dirbu ir nematau. Anąkart su draugu 2 bambalius patvarkėm, tai turbūt dėdami ratus supainiojom puses."

Kitąkart atvažiuoju pas jį, žiūriu - jau teisingai sudėti ratai.

Būna ir taip. :icon-mrgreen:

Esu pastebėjęs, kad atvirkščiai montuojami ratai tiems traktoriams, kurių darbo specifikoj dominuoja apkrova dirbant atbulom. Neberandu nuorodų. Jei rasiu, patalpinsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko čia sukibimas :) atbulai deda kad nešokinėtų ratas ir tik ant nevaromų tiltų,ant varomo tai dar nematęs. :)
Prajuokinai :lol: būtent dėl sukibimo deda, o ant nevaromų tiltų dažniausiai dedamos padangos kurių protektorius net neturi taip vadinamos "eglutės".

na tai keičiam ratus jei jau tas sukibimas pagerėja,ko čia visi važinėja su prastu sukibimu :)gerai Vilius sako kad išmislas.ant kombainų nevaromų tiltų deda atbulai kad nešokinėtų tiltas,švelniau važiuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko čia sukibimas :) atbulai deda kad nešokinėtų ratas ir tik ant nevaromų tiltų,ant varomo tai dar nematęs. :)
Prajuokinai :lol: būtent dėl sukibimo deda, o ant nevaromų tiltų dažniausiai dedamos padangos kurių protektorius net neturi taip vadinamos "eglutės".

na tai keičiam ratus jei jau tas sukibimas pagerėja,ko čia visi važinėja su prastu sukibimu :)gerai Vilius sako kad išmislas.ant kombainų nevaromų tiltų deda atbulai kad nešokinėtų tiltas,švelniau važiuoja.

kad deda tai gal ir geriau čia pagrinde su frontaliniu buva,del durnumo nededa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal man taip tik atrode bet siaip naudojama kad padangos lygiau nudiltu

visiskai teisingai, ant pusantrinio pries kokius tris metus ant priekio uzsidejau atvirksciai padangas, dyla zymiai tolygiau. Jei butu teisingai uzdeta, po poros metu protektorius vietom nueina plikai, duobem isdyla. pagrinde vazinejama asfaltu, tai sukibimas man neaktualu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip dėl priekinių padangų aukščio ? Ar gazikinės ne aukštesnės ? Nes prasideda priekinio tilto laužimas, kadangi uždėjus aukštesnes nesutampa paskaičiuoti tiltų sukimosi greičiai :eusa-think: Paskui nei įjungt, o tuo labiau išjungt atgal nepavažiavus nesigauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip dėl priekinių padangų aukščio ? Ar gazikinės ne aukštesnės ? Nes prasideda priekinio tilto laužimas, kadangi uždėjus aukštesnes nesutampa paskaičiuoti tiltų sukimosi greičiai :eusa-think: Paskui nei įjungt, o tuo labiau išjungt atgal nepavažiavus nesigauna.

reik det gaz-53 gaz-66 per aukstos

kadais buvau uzdejes nuo unimogo r-20 tai nematyt kad diltu ir minkstesnes nei dvitilcio ruso

geriausia butu gaz -53/52 kai eglute budavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...