Jump to content

claas tucano 450 6,0 ar 6,6m


Agnius

Recommended Posts

  • Atsakymai 80
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

sveiki, norejau sulaukti info is toki kombaina turinciu kolegu. zadu pirkti toki, bet nzn koki kederi imti. kad bus vario tai taip. laukai nedideli, reikia pavazineti. ar nebus 6,0 m per mazas? dekui uz betkokia info.

6,0 manau pats tas, dar iš bėdos gali keliu pavažiuot, o jau su 6,6 nelabai kur tilpsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkuriame straipsnyje prof.Špokas pasiūlė formulę kiek arklių vienam metrui reikia. Iš kirų turinčių tokius pat sulauksi paisaskymus apie jų kombainus ių salygomis, bet ne tavo. Mano patarimas imk plačiausią kokį manai suvaldysi savo laukuose. Geriau lėčiau pjauti nei greičiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del vaziavimo keliu tai siulyciau chederi atsikabineti ir vezti ant vezimelio todel kad transportavimo plotis ne gali virsyti 3,5 metro, taigi neduok die koks pijokelis su kokia masinyte isirez i kombaina tai problemyciu apturesi sociai. o kas del chederio plocio jei laukai yra nekalvoti tai siulyciau det kuo platesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkuriame straipsnyje prof.Špokas pasiūlė formulę kiek arklių vienam metrui reikia. Iš kirų turinčių tokius pat sulauksi paisaskymus apie jų kombainus ių salygomis, bet ne tavo. Mano patarimas imk plačiausią kokį manai suvaldysi savo laukuose. Geriau lėčiau pjauti nei greičiau

Cia toks dalykas , kad zmogui (bet kuriam) labai sunku perlipti per save , nedaug dar kas ryztasi keistis. Taip ir su chederio plociais, pirmiausia mintis tokia , kad nereiketu atsikabineti, antra laukai nelygus. Jei perkamam kombaine nera specialaus siaudu ir pelu skleistuvo gal ir tikslinga nevirsiti 6m, kitu atveju pateisinimo nerandu. Zinai as turbut siai dienai nebesispiriociau vietoj 7,3m ir pasirasyciau ant 9m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki pernai as irgi maniau kad kuo platesnis tuo nasesnis,ar su juo geriau ,na kaip cia pavadinsi nesvarbu, pats kuliu su 7,4, kitas 6.5 o pernai metu pirkinys apie 5m,na sakau 6 kratukai o toks poltis bus tikras sudas, bet pernai metai yrode kad buvau neteisus, Ant normaliu salygu ir lauku, as nesakau, jis siauras, bet jei taip kaip pernai, Sugule nevienodai, susukti ir t.t. tai su tokiu plociu dirbt vienas malonumas, Tai toks mano mazas pastebejimas, Del transportavimo, aisku saugiau ant uspakalio, bet jei taip kaip pernai reikia gaudyt kulimo valandas, tai tas kabinejimas uzpypina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki pernai as irgi maniau kad kuo platesnis tuo nasesnis,ar su juo geriau ,na kaip cia pavadinsi nesvarbu, pats kuliu su 7,4, kitas 6.5 o pernai metu pirkinys apie 5m,na sakau 6 kratukai o toks poltis bus tikras sudas, bet pernai metai yrode kad buvau neteisus, Ant normaliu salygu ir lauku, as nesakau, jis siauras, bet jei taip kaip pernai, Sugule nevienodai, susukti ir t.t. tai su tokiu plociu dirbt vienas malonumas, Tai toks mano mazas pastebejimas, Del transportavimo, aisku saugiau ant uspakalio, bet jei taip kaip pernai reikia gaudyt kulimo valandas, tai tas kabinejimas uzpypina.

nekarta si tema jau gvildenta ir dar karta pasikartosiu jus labai matote dideli skirtuma kada kombainas vaziuoja 5km/h ir 5,5km/h? arimui pritariu 100% matau skirtuma kai zmones renkasi tarp 7-9; 5-6,5m o kam sukt galva dėl 0,6m skirtumo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkuriame straipsnyje prof.Špokas pasiūlė formulę kiek arklių vienam metrui reikia. Iš kirų turinčių tokius pat sulauksi paisaskymus apie jų kombainus ių salygomis, bet ne tavo. Mano patarimas imk plačiausią kokį manai suvaldysi savo laukuose. Geriau lėčiau pjauti nei greičiau

Cia toks dalykas , kad zmogui (bet kuriam) labai sunku perlipti per save , nedaug dar kas ryztasi keistis. Taip ir su chederio plociais, pirmiausia mintis tokia , kad nereiketu atsikabineti, antra laukai nelygus. Jei perkamam kombaine nera specialaus siaudu ir pelu skleistuvo gal ir tikslinga nevirsiti 6m, kitu atveju pateisinimo nerandu. Zinai as turbut siai dienai nebesispiriociau vietoj 7,3m ir pasirasyciau ant 9m.

sutinku,kad geriau 9m. bet tik statiems javams,o kur sugule tai man ir tu 7,3m per daug.

isvada : reikia du tureti 6mir 9m. dabar tik galvoju du kederius ar du kombainus? :eusa-think::eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks galvojimas kartais ir mane uzklumpa, del sugulusiu taip ir 7 vietomis perdaug. Arimas taipogi teisus, kai turi kelis variantus pasijunti situacijos valdovu. Na bet kada javus uzsiaugini stacius lauka issilygini, akmenis nurinkti , varai issisiepes su 9m. Slidus reikalas kada metai nevienodi , o vienodu turbut neikada ir nebus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkuriame straipsnyje prof.Špokas pasiūlė formulę kiek arklių vienam metrui reikia. Iš kirų turinčių tokius pat sulauksi paisaskymus apie jų kombainus ių salygomis, bet ne tavo. Mano patarimas imk plačiausią kokį manai suvaldysi savo laukuose. Geriau lėčiau pjauti nei greičiau

Cia toks dalykas , kad zmogui (bet kuriam) labai sunku perlipti per save , nedaug dar kas ryztasi keistis. Taip ir su chederio plociais, pirmiausia mintis tokia , kad nereiketu atsikabineti, antra laukai nelygus. Jei perkamam kombaine nera specialaus siaudu ir pelu skleistuvo gal ir tikslinga nevirsiti 6m, kitu atveju pateisinimo nerandu. Zinai as turbut siai dienai nebesispiriociau vietoj 7,3m ir pasirasyciau ant 9m.

sutinku,kad geriau 9m. bet tik statiems javams,o kur sugule tai man ir tu 7,3m per daug.

isvada : reikia du tureti 6mir 9m. dabar tik galvoju du kederius ar du kombainus? :eusa-think::eusa-shifty:

Labai daug nenusimanau, bet gal geriau būtų tureti 2 kederius. Nebent pinigine leidzia 2 kombaina isigyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau sulaukti info is toki kombaina turinciu kolegu. zadu pirkti toki, bet nzn koki kederi imti. kad bus vario tai taip. laukai nedideli, reikia pavazineti. ar nebus 6,0 m per mazas? dekui uz betkokia info.

Tokiam kombainui 6 metrai bus pats tas, tuo labiau jeigu laukai nedideli tai nereikes atkabinet kederio važiuojant iš lauko i lauka, nors dauguma sako kad atvaževus i lauka užtrunka 5-15 minuciu kol prikabina kederi bet realiai tai užtrunka ilgiau, ne viena kart mačiau kol prikabina kederi prie vieno kombaino tai kitas(Lexion 540 su 6m kederiu) kuris atvažiuoja su kederiu jau buna prikules beveik pilna bunkeri, dar po to vienam ir ta vežimeli problematiška prisikabint, dar atvaževus i lauka ne visada yra vietos tam vežimeliui pastatyt taip kad su kombainu patogu privažiuot butu. Jeigu laukai nedideli tai manau darbas bus našesnis su 6 metrais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ateis laikas ne po 3 tai po kokiu 5 metu kai ir 4m pjaunamaja veziosites ant vezimelio :eusa-naughty:

Tas kur su 540 lexu pjauna ir sakai bunkeri baigia pripjauti, kitas lexas su platesniu per pora valandu tikrai apdes ta pirmaji , kad ir vienodi pagal ag bus :icon-wink: . Na o man uztenka chederi prikabinti per 5min , nukabinti 7 min, vienam , jei yra pagalbininkas dar maziau laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ateis laikas ne po 3 tai po kokiu 5 metu kai ir 4m pjaunamaja veziosites ant vezimelio :eusa-naughty:

Tas kur su 540 lexu pjauna ir sakai bunkeri baigia pripjauti, kitas lexas su platesniu per pora valandu tikrai apdes ta pirmaji , kad ir vienodi pagal ag bus :icon-wink: . Na o man uztenka chederi prikabinti per 5min , nukabinti 7 min, vienam , jei yra pagalbininkas dar maziau laiko.

Taip be abejo ateis laikas, tai tada ir tampysim visi tuos vežimelius, dabar gi yra kaip yra, del laiko tai žinoma galima ir per 5 minutes, tie kombainai taip pat forumo nario ir jis taip pat raše kad labai greit atkabina ir užkabina, vat todel ir atkreipiau demesi šalia kuldamas per kiek laiko ivyko veiksmas (ir ne viena karta). Dar yra ir kita medalio puse, kad tas didelis galetu normaliai pastatyt ta vežimeli tai tas mažesnis turi pirmiausiai jam vieta padaryt atvaževes o jeigu ne tai turi dar kelis arus paselio išvažinet. Žinoma kai kederio skirtumas 6 ir 7,5 metro tai skyrtumas didelis bet kai kalbama apie 6 ar 6,6 tai nera tas skirtumas jau toks didelis, ir kiek žinau tai gamintojas 6 metru kederi rekomenduoja kaip optimaliausia varijanta tokiam kombainui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ateis laikas ne po 3 tai po kokiu 5 metu kai ir 4m pjaunamaja veziosites ant vezimelio :eusa-naughty:

Tas kur su 540 lexu pjauna ir sakai bunkeri baigia pripjauti, kitas lexas su platesniu per pora valandu tikrai apdes ta pirmaji , kad ir vienodi pagal ag bus :icon-wink: . Na o man uztenka chederi prikabinti per 5min , nukabinti 7 min, vienam , jei yra pagalbininkas dar maziau laiko.

neįsivaizduojat turbūt, kaip "abydna", kai laukas už 100m, o pervažiuot negali, nes pakelėj koks stulpas stovi ar medis, kuri apvažiuodamas su 7,5m gali griovį atsidurt, todėl nerizikuoji... ir šiaip su 6m pjaunamąja tokiais neapkrautais kaimo keliukais gali pravažiuot, tuo tarpu 7,5 užima visą kelią, todėl su juo net nėr ką kišt nosies... :icon-rolleyes: tuo tarpu 9,5m vien prisikabint turi turėt pagalbinį žmogų, nes vežimas su dišlium, kurį kažkas turi pakelti ir pataikyti į kilpą... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas geras dalykas kad irsmulkmena yra, kai 6m kederis sutampa su 3 technologinėm (20m) vėžom, pas mus iš 400ha skirtingų laukų, tik 3 gaunas kai reikia su puse kederio paskutinį važiavimą pasiimt, o ir atsikirtus lengviau, nereik galvot, leidi vieną snapą per vėžą, ir visą laik tiesiai gaunas.

O prisikabint nusikabint, tikrai juokų darbas. Vežimą išmokus galima pačiam privažiuot su dviem išlipimais ir gerai atreguliutais veidrodžiais. Jei jau kritiškai kur nėra vietos, tai ant kelio sankryžos prisikabini kėderį, su vežimėliu atsikuli 20m. ir palieki jį. Niekad nieks neišsivažinėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas geras dalykas kad irsmulkmena yra, kai 6m kederis sutampa su 3 technologinėm (20m) vėžom, pas mus iš 400ha skirtingų laukų, tik 3 gaunas kai reikia su puse kederio paskutinį važiavimą pasiimt, o ir atsikirtus lengviau, nereik galvot, leidi vieną snapą per vėžą, ir visą laik tiesiai gaunas.

O prisikabint nusikabint, tikrai juokų darbas. Vežimą išmokus galima pačiam privažiuot su dviem išlipimais ir gerai atreguliutais veidrodžiais. Jei jau kritiškai kur nėra vietos, tai ant kelio sankryžos prisikabini kėderį, su vežimėliu atsikuli 20m. ir palieki jį. Niekad nieks neišsivažinėja.

jei įsidedi galinio vaizdo kamerą, tai tereik vieną kart išlipt - prijungt šviesas ir ratą užlekt :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas geras dalykas kad irsmulkmena yra, kai 6m kederis sutampa su 3 technologinėm (20m) vėžom, pas mus iš 400ha skirtingų laukų, tik 3 gaunas kai reikia su puse kederio paskutinį važiavimą pasiimt, o ir atsikirtus lengviau, nereik galvot, leidi vieną snapą per vėžą, ir visą laik tiesiai gaunas.

O prisikabint nusikabint, tikrai juokų darbas. Vežimą išmokus galima pačiam privažiuot su dviem išlipimais ir gerai atreguliutais veidrodžiais. Jei jau kritiškai kur nėra vietos, tai ant kelio sankryžos prisikabini kėderį, su vežimėliu atsikuli 20m. ir palieki jį. Niekad nieks neišsivažinėja.

Isivaizduoju save, ant viabaltikos prikabinejanti kederi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isivaizduoju save, ant viabaltikos prikabinejanti kederi.

Aš tikrai Jūsų neįsivaizduoju ant Viabaltikos be vežimėlio su 6m kederiu.

.. ir šiaip su 6m pjaunamąja tokiais neapkrautais kaimo keliukais gali pravažiuot, tuo tarpu 7,5 užima visą kelią, todėl su juo net nėr ką kišt nosies... :icon-rolleyes: tuo tarpu 9,5m vien prisikabint turi turėt pagalbinį žmogų, nes vežimas su dišlium, kurį kažkas turi pakelti ir pataikyti į kilpą... :)

Vien tik privalumus matau vežimo su dyseliu, išskyrus važiavimas atbulom gal kiek sudėtingiau sąlyginai sakyčiau. Ar 6 ar 7,5m, gaunasi tas pats ginčas tarp dviejų kaimynų: aš su 4m kederiu lengviau nuvažiuoju iki lauku nei tu su 6 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...