Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

As kazkaip manau, kad daugiau sansu atsidurt saknu zonoje turi butent norago ismaisytos trasos. Su sejamosios dirbimu jos via tiek daugiausia liks virs seklos, ar ne taip? Taciau metais, kai dregmes maziau, trasu berimas.pries noraga ir darbus greitina, nes galima paskui seti, o ne laukti, kol.visas laukas bus isdirbtas ir tada seti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Zvanas pranešimas:

Kokie klausimai, tokie ir atsakymai ;)

normalus klausimas, ne vienam įdomus. Bet tavo tas būdas pasipyzdavot iš kitų keistai atrodo. Bet gal čia mano bėda, nesuprantu humoro :) ok, pasakiau ką norėjau, pats irgi pasidaryk išvadas, arba nepasidaryk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , manttys pranešimas:

normalus klausimas, ne vienam įdomus. Bet tavo tas būdas pasipyzdavot iš kitų keistai atrodo. Bet gal čia mano bėda, nesuprantu humoro :) ok, pasakiau ką norėjau, pats irgi pasidaryk išvadas, arba nepasidaryk.

Ne, čia esmė "turiu mandrą sėjamąją" ir dabar reik pasipyzdavot iš tų kurie neturi. Kaip greitai nosis užsiriečia iš to mandrumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, manttys pranešimas:

neatsakei į klausimą, prieš noragą, ar prieš sėjamą?

Nu visvien man keista . Ka galiu patarti nes nezinau ar noraga kisi iki 10 cm ar iki gimdos 30 . Ar noragas pjaunantis ar maisantis , ar trasos reikalingos rudeni ar pavasari , ar tirpios trasos ar pigios . Toks jausmas kad paklausei tik del bajerio .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , vrimvydas pranešimas:

Nu visvien man keista . Ka galiu patarti nes nezinau ar noraga kisi iki 10 cm ar iki gimdos 30 . Ar noragas pjaunantis ar maisantis , ar trasos reikalingos rudeni ar pavasari , ar tirpios trasos ar pigios . Toks jausmas kad paklausei tik del bajerio .

ok, bendrais bruožais:

15 cm su 80mm kaltais, beriam kokia standartine npk trąšą 5-20,5-36, tirpumo savybių nepaskysiu. Žmonės bijo palaidoti, bet niekaip neįsivaizduoju, kaip tą reiktų padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

ok, bendrais bruožais:

15 cm su 80mm kaltais, beriam kokia standartine npk trąšą 5-20,5-36, tirpumo savybių nepaskysiu. Žmonės bijo palaidoti, bet niekaip neįsivaizduoju, kaip tą reiktų padaryti.

reiktų į grabą dėt ir tada 2 metrai po žeme,tada skaitosi palaidojimas :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu blyn, pasidarykit bandymų įvairių kombinacijų, pasiimkit kastuvą, patyrinėkit kaip pasiskirstę trąšos. Padarykit derliaus kiekio analizę iš tų variantų ir priimkit sprendimus, o tai pilstot iš tuščio į kiaurą patys pezalai, vienas sako taip, kitas anaip, čia tas pats kas medžioklėj šaudyt užrištom akim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...