Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

prieš valandą, Gintokas pranešimas:

Su kiek AG  kokio plocio skutika, kokiu gyliu  ir kokiu greiciu traukiat per raziena  ?

4m noraginis - su 215 pabandėm, tai tik keliu gali normaliai važiuot. 240 traukia be didesnių bėdų. O geriausiai su 310 - dzin koks gylis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, na  as su  150Ag ( JD 6920 )  3 m. Agro-Masz Runner  su kregzdem 15 cm gyliu vos 8 km/h lekiu :) . Nuemiau 2 kojas praktiskai niekas nepasikeite :) , kaip taip gali but ?  Ir prie to pacio , paaiskinkit apie dirbima- purenima su kregzdem ir be ju,  kada  dirbat su kregzdem kada be ju ? Ir kam skirtos skyles keisti kregzdziu auksti, galima  prisukti auksciau arba  zemiau ?!

Dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Gintokas pranešimas:

Sveiki, na  as su  150Ag ( JD 6920 )  3 m. Agro-Masz Runner  su kregzdem 15 cm gyliu vos 8 km/h lekiu :) . Nuemiau 2 kojas praktiskai niekas nepasikeite :) , kaip taip gali but ?  Ir prie to pacio , paaiskinkit apie dirbima- purenima su kregzdem ir be ju,  kada  dirbat su kregzdem kada be ju ? Ir kam skirtos skyles keisti kregzdziu auksti, galima  prisukti auksciau arba  zemiau ?!

Dekui

Na aš savam 3m irgi rudeni dvi kojas buvau nuėmęs tai stipriai pasijautė bet aš tada 30cm dirbau su kaltais. Su kregždėm seklus dirbimas 5-15cm su kaltais giliau. O jau kaip geriau ir koki gyli dirbt reik pačiam. 3m 150ag per mažai. Čipuok  savo 6920pasitaisys reikalai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Vilius pranešimas:

Na aš savam 3m irgi rudeni dvi kojas buvau nuėmęs tai stipriai pasijautė bet aš tada 30cm dirbau su kaltais. Su kregždėm seklus dirbimas 5-15cm su kaltais giliau. O jau kaip geriau ir koki gyli dirbt reik pačiam. 3m 150ag per mažai. Čipuok  savo 6920pasitaisys reikalai. 

Bet be kregdziu bandziau tai pats dirbimas man ne labai patiko, atsikasiau tai  lieka  nejudintos zemes, dirba tokiais grioveliais, kur nagas praeina jei suprantat ka bandau pasakyt :)

 

Po cipavimo neprasides  bedos su turbina sankaba ir t.t. ?   Kaip Jus manot ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Gintokas pranešimas:

Bet be kregdziu bandziau tai pats dirbimas man ne labai patiko, atsikasiau tai  lieka  nejudintos zemes, dirba tokiais grioveliais, kur nagas praeina jei suprantat ka bandau pasakyt :)

 

Po cipavimo neprasides  bedos su turbina sankaba ir t.t. ?   Kaip Jus manot ?

O be kregždžiu kokiu gyliu dirbai?

Pačipavus nieko traktoriui neatsitiks. Aš savaji nauja perdares 

20200803_210625.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Gintokas pranešimas:

Bandziau 20-25  cm. O kas cipavo jum ?

Apie ta čipa dar gerai pagalvokit, kad paskui nereiktu greičiu dėžės greitu metu tvarkyt, perkrova tikrai nėra gerai. Kol nauji čipuoti važiuoja iki 3tuks valandu, paskui vyksta skerdykla viduriu. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Vilius pranešimas:

Anekdotai. Bet tema ne apie tai

Ne anekdotai .Kai kurie traktoriai aplamai turi silpnas dezes o dar uzlomini +50 ag ir tipo zajabys?Nebent siena grebi ar priekaba velki.Yra tu niuansu .Kai traktorius gerai konstrusiskai nusisekes ir silpniauses modelis toje gamoje uzcipuojamas -tada viskas ok.Bet jeigu uzvanoji kuris ir taip ant ribos ,tai buna labadiena.P.S  Pas mus siemet JD naujo viksruocio 500 ag varikli uzlenke sedami su 6 metru FOKUS  i sausus molynus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , ramas 1 pranešimas:

Ne anekdotai .Kai kurie traktoriai aplamai turi silpnas dezes o dar uzlomini +50 ag ir tipo zajabys?Nebent siena grebi ar priekaba velki.Yra tu niuansu .Kai traktorius gerai konstrusiskai nusisekes ir silpniauses modelis toje gamoje uzcipuojamas -tada viskas ok.Bet jeigu uzvanoji kuris ir taip ant ribos ,tai buna labadiena.P.S  Pas mus siemet JD naujo viksruocio 500 ag varikli uzlenke sedami su 6 metru FOKUS  i sausus molynus.

Čia geras,dienos komentaras nugalėtojas:) tipo jei būtų sėjąs į šlapią molį būtų laikęs variklis:)gerai kad užlijo o tai daug variklių užsilenktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , linas78s pranešimas:

Čia geras,dienos komentaras nugalėtojas:) tipo jei būtų sėjąs į šlapią molį būtų laikęs variklis:)

Prie ko cia geras... Noreta pasakyt viskas uzmasama ir dideli ag jeigu padargas per didelis ir netinkamos salygos ispuole.O tu gali pagal save isiverst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , ramas 1 pranešimas:

Prie ko cia geras... Noreta pasakyt viskas uzmasama ir dideli ag jeigu padargas per didelis ir netinkamos salygos ispuole.O tu gali pagal save isiverst.

Tai nebent tos sąlygos kad to sauso molio į variklį papuolė, su trim dzoniais dirbęs nuo 170 iki 300 arklių tai tokių apkrovų jie gavę kad pagal jus seniai metalo lauže turėjo būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , linas78s pranešimas:

Čia geras,dienos komentaras nugalėtojas:) tipo jei būtų sėjąs į šlapią molį būtų laikęs variklis:)gerai kad užlijo o tai daug variklių užsilenktų.

Tipinis pavizdis kaip gamta kovoja su jos skriaudikais . Suluzes plugas , uzlinkes variklis ir tt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku dabar ateis geltonu ir raudonu obadu myletojai ir uzmetys sudziuvusio molio galbalais ..... ne traktoriaus marke aria ir ne cipuoti arkliai.... aria artojas kuriu buna visokiu, todel siulyciau uzdaryti pasaku sekimus apie suluzusius variklius ir pabirusias dezes, nes dazniausiai tai paciu "driveriu" klaidos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, vrimvydas pranešimas:

Nesupratau kas cia per tema . Vyrai diskutuoja kas gyliau ikisas . As net nepilnavertiskumo kompleksas isimusiau nes ikisu tik 3cm o jei pasiseka kartais ivarau iki 7 cm . Zeme ne moteris , ji orgazma pagauna kai kuteni pavirsiu .

Nenoriu pasirodyti labai patyręs, bet moterims tai paviršių kutenti net labiau patinka, o dėl žemės tai net nesiginčyju  :-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, ramas 1 pranešimas:

Ne anekdotai .Kai kurie traktoriai aplamai turi silpnas dezes o dar uzlomini +50 ag ir tipo zajabys?Nebent siena grebi ar priekaba velki.Yra tu niuansu .Kai traktorius gerai konstrusiskai nusisekes ir silpniauses modelis toje gamoje uzcipuojamas -tada viskas ok.Bet jeigu uzvanoji kuris ir taip ant ribos ,tai buna labadiena.P.S  Pas mus siemet JD naujo viksruocio 500 ag varikli uzlenke sedami su 6 metru FOKUS  i sausus molynus.

Anekdotai. Jei brokas buvo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...