Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, vrimvydas pranešimas:

Nu status buvo uz kvieciu isikabine  . Matai mes nenaudojame augimo reguliatoriu o stipriname siauda ir sejant su vikiu azoto per sezona 100vm ir 0 PK . Beto nereikia padauginti sejos normos . 

8 tonos ir su vikiais ir statūs?Na na.Norėčiau tikėti,bet...Prie namų akivaizdžiai toki pasėli turėjau Augos,ten išvis azoto 0 buvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, agronoms pranešimas:

8 tonos ir su vikiais ir statūs?Na na.Norėčiau tikėti,bet...Prie namų akivaizdžiai toki pasėli turėjau Augos,ten išvis azoto 0 buvo...

taip  , status.  tik su pkzolemis buvo sunku sukovoti Bet jos nestelbe paselio tai nelabai ir kreipiau i jas demesi .

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, vrimvydas pranešimas:

Nezinau kaip ten su snekom , bet pasigirti nemegejas . Netgi biski nutiliu kas netiketai paeina ...

IMG-623b256cb9beed2d9929dbc1b5c413f5-V.jpg

Sunku patikėti, kad pagal šią foto kūlei 8t/ha kviečių, nebent tu toks ūkininkas, kuris liežuvėliu kulia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jevgenijus pranešimas:

Nuotraukos gali skirtis, net tą pačią vietą kitų kampu nufotkinus. Daug įdomiau pelno eilutė. Jai apšvietimas ir rakursas jokio įtakos nedaro. 

Šituo atveju pelno eilutė turėtų būti įdomi ir žemės sąvininkui, pas kurį staiga sumažėjo fosforo ir kalio atsargos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Šituo atveju pelno eilutė turėtų būti įdomi ir žemės sąvininkui, pas kurį staiga sumažėjo fosforo ir kalio atsargos.

Hmm... Iš gyvenimo. Pardavė žemę kitam, o tas kur nuomavosi sako: o tai kas man kompensuos už arimą?  Atsakymas - niekas tau ne liepė arti. Arba kitas: ūkininkas - pas jus didelės problemos su drenažu. Aš pasiruošęs sutvarkyti, bet gal nedidinkit nuomos šiemet? Atsakymas - tau reikia to drenažo, tu ir tvarkysis. 

Iš agronominės pusės. Jei pk toks ribotas, kaip isiveisia miškai? Suprantu, kad suaugusiam miške, jei nekertama, tai nėra medžiagų iš nešimo. O kaip su jaunuolynu? Urėdai su treštuvais tarp ąžuolų laksto? Pagalvok. Medis, kurio šaknų sistema visgi apribota ir negali nueiti kaži kur, iš žabos užauga pvz 3 kubai rastų, be šakų, šaknų ir lapų. N/C santykis ir tt. 

Aš laikausi nuomonės kad dar ne viską žinom :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jevgenijus pranešimas:

Hmm... Iš gyvenimo. Pardavė žemę kitam, o tas kur nuomavosi sako: o tai kas man kompensuos už arimą?  Atsakymas - niekas tau ne liepė arti. Arba kitas: ūkininkas - pas jus didelės problemos su drenažu. Aš pasiruošęs sutvarkyti, bet gal nedidinkit nuomos šiemet? Atsakymas - tau reikia to drenažo, tu ir tvarkysis. 

Iš agronominės pusės. Jei pk toks ribotas, kaip isiveisia miškai? Suprantu, kad suaugusiam miške, jei nekertama, tai nėra medžiagų iš nešimo. O kaip su jaunuolynu? Urėdai su treštuvais tarp ąžuolų laksto? Pagalvok. Medis, kurio šaknų sistema visgi apribota ir negali nueiti kaži kur, iš žabos užauga pvz 3 kubai rastų, be šakų, šaknų ir lapų. N/C santykis ir tt. 

Aš laikausi nuomonės kad dar ne viską žinom :)

Kiek medį sudeginus lieka pelenų? Šūdas ir nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...