Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

prieš 38 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Mokinkimės dirbti be glifosatų, anksčiau ar vėliau vis tiek jų nebus. 

Man tik įdomu ar 2,5ltr 360g veiklios glifosato iš rudens yra blogiau nei visi kiti herbicidai? Pvz belkar + matazamix, salsa ir t.t. Yra tikrai toksiškesnių produktų ? Aš iš rudens apart glifosato panaudojimo daugiau neplanuoju rapsų purkšti nuo dviskilčių. Glifosatas baubą visiems kelia nes yra pigus ;) Jeigu aš atsisakau beico, fungicidų, trumpinimų, insekticidų , o pasilieku tik herbicidus ( tame tarpe glifosatą 2,5ltr/ha) Įdomu į kurią pusę nusveria aplinkos tausojimo svarstyklės?   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, rapsas pranešimas:

Man tik įdomu ar 2,5ltr 360g veiklios glifosato iš rudens yra blogiau nei visi kiti herbicidai? Pvz belkar + matazamix, salsa ir t.t. Yra tikrai toksiškesnių produktų ? Aš iš rudens apart glifosato panaudojimo daugiau neplanuoju rapsų purkšti nuo dviskilčių. Glifosatas baubą visiems kelia nes yra pigus ;) Jeigu aš atsisakau beico, fungicidų, trumpinimų, insekticidų , o pasilieku tik herbicidus ( tame tarpe glifosatą 2,5ltr/ha) Įdomu į kurią pusę nusveria aplinkos tausojimo svarstyklės?   

Lietuvoje į ha sunaudojama tik 1.5 kg pesticidų vidutiniškai, kai Vokietijoje 6 kg. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...