Jump to content

modestas1122

Nariai
 • Pranešimai

  188
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie modestas1122

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  vasdas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki, po naujako sugalvojau įsidėt hidraulinį vairą, vairas sukinėjosi labai lengvai su 500kg ant priekio svoriu, tik kad isvairuot normaliai neidavo. Pradžiai ilgai galvojau kaip pridėt tą patį padą prie tilto, nes jis senos laidos. Dar didesnis klausimas kilo ar dėt ant kolonėlės danfosą ar į kabiną. Ant kolonėlės viskas būtų buvę paprasčiau ir pigiau, nes nusiperki visą komplektą už 300e ir viskas tinka, bet norėjosi išmest tą sena kolonėlė visai, tad atsirado reikalų daug daugiau. Palyginus padą padariau lengviau nei ikišau danfosą i kabyną. Reikėjo visą vairo laikiklį supjaustyti ir suvirint taip, kad pats danfosas nekliutu niekur, ir patys šlicai būtų sulindę į danfos, o priėjimas ne iš geriausių. Taip pat reikėjo gaminti šlangas su skirtingais antgaliais, ir ilgiais, o tai nemažai kainuoja. Va pridedu biški foto, gal kažkam kils panašios įdėjos ir pravers. Reziume vairas sukinėjasi labai gerai, o ir pats vairas nepalyginsi daug daugiau susisuka i abi puses nei su kolonėle. Jei kils klausimų klauskit.
 2. Priverstinio nuleidimo jame nera, jei iskeles priciepa iki virsaus ir nieko nesi prisikabines, tai jis pats nenusileis, reik eit uzsilipt :D
 3. Pas mus labai ne derlingos dirvos, spėjau ž kvietrugiu, tai šiemet kažkokių būdu biro po 5 t beveik be trąšų. Bet norisi ir kviečio biski pasiset, tik neapsisprendžiu kokia veislė, ir ar apsimoka pirkt iš įmonių?
 4. Sveiki, žadu pabandymui sėti ž. kviečiu gyvuliams, tik nežinau kuria veislė, žemės įvairios, kas ką patars. Ir gal turit sėklos Šilutės, Šilalės bei Tauragės rajonuose?
 5. modestas1122

  zieminiai mieziai

  Sveiki, galvoju pabandymui pasiset žieminių miežių gyvuliams, tik nežinau kokios veislės, žemės įvairios, ir gal kas turite parduot.
 6. modestas1122

  zieminiai mieziai

  Hektarų reik 80 kg, reik pirkt 90 kg o kaina 160 berods
 7. modestas1122

  zieminiai mieziai

  Aš žadu pirkt ir set mercurio, verta ar ne?
 8. modestas1122

  zieminiai mieziai

  Tai kas nors turit ar ne?
 9. modestas1122

  zieminiai mieziai

  Sveiki, kas turit aplink žemaitija žieminių miežių parduot kokį pustonį sėklai? Bėje kokia sėjimo norma į vieną hektarą ir iki kada reik pasėt? Dėkui
 10. modestas1122

  droninborg

  Sveiki, kaip sureguliuoti kombainą zirniams, kiek sietus pradaryt, kiek spragilu apsukų ir kiek pobugni atleist? D1900
 11. modestas1122

  Ruloniniai presai

  Jo ten rulono kietumas didinas. O kad rulono dydis bugniniuose presuose nesikeičia tai čia ne tiesa. Bent jau ant john deere bugninio preso, modelio daba tiksliai nepasakysiu, bet eina daryt 125, 130, ir 135 berods, 135 kai darai, tai jau prso fangtis būna prasdaręs virš 10 cm
 12. Galima dirbti ir be kompo ir su tech vezem, bet tech vezes reik pasidaryt ant jungtuko, kadangi tech vezem tik pliuso ir minuso tereikia. Bet norisi kad viskas veiktu, galbūt galėtum ryt padaryti foto kur nuo kokio daviklio laidai eina i ta dezute, ir kaip uzsiaitina ten viskas?
 13. Smagu, nes tikiuosi kad padėsi. Nupirkau vakar sėjalką devėtą su tech vežėm ir ten dar kažkokie davikliai, bėda tą, kad nuo tų daviklių laidai ateina prie sėjalkos, bet niekur nepajungti. Ant sėjalkos yra paskirstymo dėžutė, o viduj kažkokia mikroschema ir ten turi laidai jungtis, bet nežinau kur kas jungiasi. Nežinau net kaip užsimaitina ta dėžutė per ką, ir net to kabelio nėra kur į patį kompą pajungtį reik. Be to iš kur būsi?
 14. Sveiki, gal kas turit tokia sėjalka UNIA FAMAROL Poznaniak 3,0HE, su tokiu pačiu kompiuteriu?
 15. Sveiki, ieškau sejalkos su tech vezem, tai noriu paklaust ar geriau elektra valdoma ar mechaniškai? Jei galit paaškinkit ir kuom geriau
×
×
 • Create New...