Jump to content

Visureigis prie ukio


Karo1is

Recommended Posts

Vyrai, kadangi karas dar lyg ir negresia, o keliai mūsų irgi santykinai geri, gal sugrįžtam prie pradinės temos-visureigio ūkiui..? :)

O iš tikrųjų gal ir geras variantas http://www.ginklupasaulis.lt/skelbimai/ ... nkas-t-55/ :eusa-think: Antstoliai nerizikuotų trukdyti, o ir firmas su tokiu aplankius, geresnes sąlygas pasiūlytų :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai, kadangi karas dar lyg ir negresia, o keliai mūsų irgi santykinai geri, gal sugrįžtam prie pradinės temos-visureigio ūkiui..? :)

O iš tikrųjų gal ir geras variantas http://www.ginklupasaulis.lt/skelbimai/ ... nkas-t-55/ :eusa-think: Antstoliai nerizikuotų trukdyti, o ir firmas su tokiu aplankius, geresnes sąlygas pasiūlytų :icon-rolleyes:

Ir NMA nenoretu tikrint agrarines bukles... Nors nuo manes bego su savo Jimny, o as su DT-20 vijausi :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kai atvaziuoja nma sakau neturiu laiko, nepatikesit, bet syki sako, na jei nebijai viskas tvarkoj vadinasi :)

kaip jeralaz jei kas pamena :D

Gerai, kai prisistato. Aš isvažiavau pomediu šienaut ir matau, NMA po mano laukus važineja. Aš link jų, tas begt, aš sustoju ir džipas sustoja, aš link jo, tas tolyn. Teko su L-300 per laukus užkirst kelią. Kažkoks pacukas sėdi sako tikrinu agrarinę būklę. Prirašes nesamonių, kaimyno kupetas pas mane rado ir tt. Dabar vėl kažkada buvo, pūdyma nufotkino suartą bet neapsetą. O aš ruošiuosi pavasarį avietes sodint, kokio b iš rudens turečiau? Kad pusė iššaltų? Pasirodo - pagal istatyma privaloma rudeni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...o gal iš kolegų kai kas patars ,kaip Jums šis mašiniuks http://www.autogidas.lt/skelbimai/ssang ... 36395.html o gal kai kam teko "draugat " su "juo" , v.ž. reik kažko panašaus iki 10št. ,5-viečio ir kantraus , gal kai ką patarsit :eusa-think:

Pas ji blokiruote ligia yra. Ji pniaumatine, tai jeigu truputi kas zek ir nebeveikia:) O siap tai nera jau toks ir blogas daiktas cia:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas ji blokiruote ligia yra. Ji pniaumatine, tai jeigu truputi kas zek ir nebeveikia:) O siap tai nera jau toks ir blogas daiktas cia:)

...o tai gal daugiau biški apie blokiruotės "ligą " ir jos "gydimą ", o priekis jam jungiasi automatiškai ,ar yra mechaninis koks įjungimas , palėtintojas yr :icon-question: aš suprantu sakysi:- skambink pardavėjui ir vsio , bet prieš skambinant ar apžiūrint norisi biški "pasikaustyt" . Dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas ji blokiruote ligia yra. Ji pniaumatine, tai jeigu truputi kas zek ir nebeveikia:) O siap tai nera jau toks ir blogas daiktas cia:)

...o tai gal daugiau biški apie blokiruotės "ligą " ir jos "gydimą ", o priekis jam jungiasi automatiškai ,ar yra mechaninis koks įjungimas , palėtintojas yr :icon-question: aš suprantu sakysi:- skambink pardavėjui ir vsio , bet prieš skambinant ar apžiūrint norisi biški "pasikaustyt" . Dėkui :)

priekinio tilto ijungimas pas ji elektrinis ta prasme nera prie pavaru dezes nera antro ricago ,detaliu jeigu reiks reikes uzsakinet ir laukt maziausiai menesi,varikliai gaminami pagal MB lisenzija sako patvarus,kiek zinau silpnos pavaru dezesir razdatkes bei priekinio tilto ratu ijungimo sankabeles vadinami habai,as buvau labai juo susizavejas norejau pirkt bet paskaicius interneto forumuose atsiliepimus priejau isvados jeigu nenusipirkai dar tai nepirk jeigu nusipirkai tai greiciau parduok

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.... :) ačiū Gintareta ...dar ne , o tai ką patartum :- nisan,, :icon-question: ford,,, :icon-question: o tai Jūs apsiprendėt ... ir kokį gi ,jei ne paslaptis :icon-question:

viskas priklauso nuo biudzeto jeigu 10 000 virsutine riba siulyciau pasidomet Nissan Terrano,Ford Maverick na darNissan Patrol nes kiti jau ir brngesni pvz.Tojotos arba labai jau daug elektronikos Jeep Grand Cheroke.Kadangi mano ukis kuklus as vazinejuosi Nissan Terranu 90tu metu 2,7TD paprastas pigus ir praktiskai jokios elektronikos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grand sherokis tai tikras pasityciojimas is visureigio, vien del to kad galine pakaba nepriklausoma o priekyje stovi balkinis tiltas, jis elgiasi labai keistai ir neprognozuojamai

tikras visureigis turetu buti su balkiniais tiltas su diferencialo blokiruotem, priekinis tiltas jokiu budu ne sus savaime uzsiblokuojanciu tiltu, tik su priverstiniu, tai yra valdomu ar tai vakuum ar tai trosu, arba isvis be blokatoriaus, galinis tiltas pageidautina su priverstiniu blokatoriumi arba su besiblokuojanciu diferencialu nuo ratu apkrovos momento arba ratu sukimosi greiciu skirtumo, tai du skirtingo tipo difai. Dzipo dugnas neturetu buti lygus su diferencialo apacia, pageidautina, kad tiltas butu zemiau nei dugnas, tada sniegas perlipa per tilta o masiniukas rieda tolyn, daug mazene pakibimo tikimybe. Pgrindinis dzipo aksesuaras teisingos padangos, nereiktu sussizaveti padangomis skirtomis vien purvui, del to kad tokiu padangu protektorius buna kietas ir sniegui nelabai tinkamas, jei ant sniego dar puse b tai ant ledo su jomis kaip ant paciuzu, zodziu reikia rinkis protektoriu stambu bet kad tas protektorius dar butu sudalingas kaip auto zieminiu padangu, tada tau visi keliai atviri.

as siulyciau atkreipti demesi i toyota land cruiser senesniu metu, neisvaizdus aparatas, bet tikrai kantrus, nisan patrol gr irgi vienas is tokiu kantresniu aparatau, labai gerai rieda zvirkeliu, tylus ir gan patogus, tiesa sunkus, su tokiu jei sesi tai sesi giliai, bet turi galiniu ratu blokiruote ir pakaba ant spyruokliu ne ant lingiu, negaliu nepamineti wranglerio :) saltas, sokinejantis, bet vaziuojantis ten kur reikia, be to vasara kabrioletas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...