Jump to content

Visureigis prie ukio


Karo1is

Recommended Posts

:D:D:D

dzipai - laukams ir bekeliai.

o jei LT asilai, su jais magistralem Vilnius - Kaunas - Klaipeda vazineja, tai asmenines ju bedos

Man jau kuris laikas atrodo kad Raimisx pasidare kietos pozicijos salininkas. Cia irgi zmones, kurie netinkama transporto priemone pagal Raimisx isvaziuoja i magistrale patampa asilais. Manau, kad nereiketu tokiais zodziais svaistytis Tamstai! Net neabejoju, kad neteko niekam, tame tarpe ir Tau, matyti vaziuojant asmens su netinkama transporto priemone magistrale panasaus isvaizda i asila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D

dzipai - laukams ir bekeliai.

o jei LT asilai, su jais magistralem Vilnius - Kaunas - Klaipeda vazineja, tai asmenines ju bedos

o kas cia nustate ta statusa? dzipas tik laukams?

su dzipu ir pas mergas as mielai buciau vazeves... ;)

mano asmenine nuomone, dzipas su kuzaveliu - tai sunkvezimis, o sunkvezimis ir yra sunkvezimis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D

dzipai - laukams ir bekeliai.

o jei LT asilai, su jais magistralem Vilnius - Kaunas - Klaipeda vazineja, tai asmenines ju bedos

o kas cia nustate ta statusa? dzipas tik laukams?

su dzipu ir pas mergas as mielai buciau vazeves... ;)

mano asmenine nuomone, dzipas su kuzaveliu - tai sunkvezimis, o sunkvezimis ir yra sunkvezimis.

dzipas su kuzavu atsirado tada kai pries N metu kazkoks ukininkas parase laiska i FORDo gamykla ir paprase kad sukurtu masina su kuria sekmadieni butu galima nuvaziuoti i baznycia o paprastom dienom dirbti ukio darbus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tokiomis nuomonėmis, kaip Raimisx, tai ūkininkas turėtu turėti bent tris ar net daugiau automobilių... Važiuoji į laukus, kuriesi visureigį, važiuoji į miestą su šeimyna, tai sėda visi į miniveną, o kai leki vienas pas mergas, tai sėdi sportinį kupe, kuriame nedaugiau nei dvi vietos, nes juk važiuoji iki mergos tai vienas, o kai ją pasisodini šalia, tai pakeleiviu vis tiek neimsi, tad kam tos bereikalingos vietos gale.... :lol:

Asmeniškai jei važinėčiau tik po miestą, tai gal kokį mažalitražinį turėčiau, nes jam ir vietos reikia parkavimui mažiau ir šiaip gal kiek patogiau su mažu auto po miestą nardyti, bet kai renkuosi ratus kasdienai būdamas ūkininkas, tai ieškau kompromiso, beto nei kiek nenoriu kad mane važiuojanti užmiestyje su kokiu gofuku taranuotu koks sunkiasvoris limuzinas, nes tokiu atveju išgyvenimo tikimybė, lygi mašinų svorio proporcijai, :icon-twisted: na neskaitant kaikurių kitų niuansų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tokiomis nuomonėmis, kaip Raimisx, tai ūkininkas turėtu turėti bent tris ar net daugiau automobilių... Važiuoji į laukus, kuriesi visureigį, važiuoji į miestą su šeimyna, tai sėda visi į miniveną, o kai leki vienas pas mergas, tai sėdi sportinį kupe, kuriame nedaugiau nei dvi vietos, nes juk važiuoji iki mergos tai vienas, o kai ją pasisodini šalia, tai pakeleiviu vis tiek neimsi, tad kam tos bereikalingos vietos gale.... :lol:

Asmeniškai jei važinėčiau tik po miestą, tai gal kokį mažalitražinį turėčiau, nes jam ir vietos reikia parkavimui mažiau ir šiaip gal kiek patogiau su mažu auto po miestą nardyti, bet kai renkuosi ratus kasdienai būdamas ūkininkas, tai ieškau kompromiso, beto nei kiek nenoriu kad mane važiuojanti užmiestyje su kokiu gofuku taranuotu koks sunkiasvoris limuzinas, nes tokiu atveju išgyvenimo tikimybė, lygi mašinų svorio proporcijai, :icon-twisted: na neskaitant kaikurių kitų niuansų...

Raimisx, turi visas tris masinas matyt, tai ir vadina cia visus asilais vazinejancius su masina ne pagal paskirti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki siol nesutikau rimto ukininko kuris turetu tik viena masina, as nei uz nei pries Raimi, bet vistiek svelniai tariant man keistokai atrodo, kai atvaziuoja ukininkai i baliu kurios apranga "Vakarinė" ir is savo dzipo su KUZAVELIU (sunkvezimio) islaipina antraja puse su vakarine suknele.

tikri ukininkai, o ka noretum kad is kokio ferario isliptu? jei gyvena atokiai nuo pagrindiniu keliu tai tik toks dzipas ir reikalingas,nes beremes, masinos nesutvertos zvirkeliams... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki siol nesutikau rimto ukininko kuris turetu tik viena masina, as nei uz nei pries Raimi, bet vistiek svelniai tariant man keistokai atrodo, kai atvaziuoja ukininkai i baliu kurios apranga "Vakarinė" ir is savo dzipo su KUZAVELIU (sunkvezimio) islaipina antraja puse su vakarine suknele.

o kas cia keisto? :icon-rolleyes: jei su traktorium atvaziuotu tai gal, o dzipas :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki siol nesutikau rimto ukininko kuris turetu tik viena masina, as nei uz nei pries Raimi, bet vistiek svelniai tariant man keistokai atrodo, kai atvaziuoja ukininkai i baliu kurios apranga "Vakarinė" ir is savo dzipo su KUZAVELIU (sunkvezimio) islaipina antraja puse su vakarine suknele.

o kas cia keisto? :icon-rolleyes: jei su traktorium atvaziuotu tai gal, o dzipas :eusa-think:

Tuoktis žmonės su traktorium važiąvo,tai į balių su džipu tikrai nedidelis griekas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki siol nesutikau rimto ukininko kuris turetu tik viena masina, as nei uz nei pries Raimi, bet vistiek svelniai tariant man keistokai atrodo, kai atvaziuoja ukininkai i baliu kurios apranga "Vakarinė" ir is savo dzipo su KUZAVELIU (sunkvezimio) islaipina antraja puse su vakarine suknele.

o kas cia keisto? :icon-rolleyes: jei su traktorium atvaziuotu tai gal, o dzipas :eusa-think:

Tai gal tada ir guminiu tegu nenusiauna. Juk jie kaip ir Dzipas - siuolaikinio Lietuvos ukininko atributas :lol:

Nesuprantu, kas per ukininkas, jei be dzipo is sodybos neisvaziuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki siol nesutikau rimto ukininko kuris turetu tik viena masina, as nei uz nei pries Raimi, bet vistiek svelniai tariant man keistokai atrodo, kai atvaziuoja ukininkai i baliu kurios apranga "Vakarinė" ir is savo dzipo su KUZAVELIU (sunkvezimio) islaipina antraja puse su vakarine suknele.

o kas cia keisto? :icon-rolleyes: jei su traktorium atvaziuotu tai gal, o dzipas :eusa-think:

Tai gal tada ir guminiu tegu nenusiauna. Juk jie kaip ir Dzipas - siuolaikinio Lietuvos ukininko atributas :lol:

Nesuprantu, kas per ukininkas, jei be dzipo is sodybos neisvaziuoja?

o ka manai pas mus ukininkus visus yra asfaltai nutiesti? cia tau ne vilniaus centras,o paprastas Lietuvos kaimas kuriame visko buna ir purvo... :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka manai pas mus ukininkus visus yra asfaltai nutiesti? cia tau ne vilniaus centras,o paprastas Lietuvos kaimas kuriame visko buna ir purvo... :eusa-naughty:

Na, as irgi ukininkas jei ka. I laukus ir pats vaziuoju su L300, bet ne i baliu. O kelia susitvarkes - pigiau kainuoja, nei supirkt dzipus visai seimai. Nepritariu ir issakytai nuomonei, kad dzipas reikalingas tam, "kad niekas nuo kelio nenustumtu" - ar didziuosites su juo nuo kelio nustume moteri su vaikais, vaziavusia mazesne masina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka manai pas mus ukininkus visus yra asfaltai nutiesti? cia tau ne vilniaus centras,o paprastas Lietuvos kaimas kuriame visko buna ir purvo... :eusa-naughty:

Na, as irgi ukininkas jei ka. I laukus ir pats vaziuoju su L300, bet ne i baliu. O kelia susitvarkes - pigiau kainuoja, nei supirkt dzipus visai seimai. Nepritariu ir issakytai nuomonei, kad dzipas reikalingas tam, "kad niekas nuo kelio nenustumtu" - ar didziuosites su juo nuo kelio nustume moteri su vaikais, vaziavusia mazesne masina?

o butinai vaziuojant su dzipu stumdyti kitus nuo kelio?(cia kazkaip nesupratau :eusa-shifty: ) taip kelias sutvarkomas bet su laiku,nes jei kaip jaunas ukininkas kuriuosiu naujoje sodyboje buna geras kelias ir jis ne per metus pasidaro geras. pats neturiu dzipo, tenka lauzyti peugeot 307 ir taip vos be vaziuojanti... :eusa-shifty:

manau kiekvienam pirkiniui turi buti laikas, uz dzipa yra svarbesniu pirkiniu,bent kaip man jaunam ukininkui... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...