Jump to content

Visureigis prie ukio


Karo1is

Recommended Posts

parodykit man nauja rimta dzipa, ne hilux turiu raumenoj

tikrai , bent jau as nezinau tokio bekeliai skirto, paprasto ir patikimo, tokio kuri galetum ant kelmo isardyt ir vel vaziuoti, man rodos, kad mes nesusikalbam, vienas apie padidinto pravazumo aparatus kitas apie visureigius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parodykit man nauja rimta dzipa, ne hilux turiu raumenoj

tikrai , bent jau as nezinau tokio bekeliai skirto, paprasto ir patikimo, tokio kuri galetum ant kelmo isardyt ir vel vaziuoti, man rodos, kad mes nesusikalbam, vienas apie padidinto pravazumo aparatus kitas apie visureigius

as nei vieno nesugebeciau sutvarkyti,nebent tik isardyti... ;) netas hobis mano. as noriu dzipo prie ukio, kurio nereiketu remontuoti :eusa-shifty: nors puikiai zinau,kad tokio nera,bet labai noretusi... :)

ir kuom tas hiliux issiskiria is navaros, ar l200? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal geriau nusipirkti nauja? :eusa-think:

su parama tik naujas... mes vaziuojam su Hyundai Galloper, vaziuokle ir variklis mitsubishi, o siaip toks gaidelis uzrudije viskas kas gali uzrudyt: galinis valytuvas su varikliuku, langu pakelejai, numerio apsvietimo lemputes iskrito po poros ziemu, siemet tvarkem vaziuokle tai po dvieju metu vaziavimo labai mazai varztu atsisuko arba nuluzta arba nusisuka...siaip jei jeik pigaus lauzelio dauzyt tai visai nieko, pakankamai minkstas, vaziuokle padori, variklis 2.5td irgi neblogas tik kw mazoka ir traukia ne super tai va :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parodykit man nauja rimta dzipa, ne hilux turiu raumenoj

tikrai , bent jau as nezinau tokio bekeliai skirto, paprasto ir patikimo, tokio kuri galetum ant kelmo isardyt ir vel vaziuoti, man rodos, kad mes nesusikalbam, vienas apie padidinto pravazumo aparatus kitas apie visureigius

hilux siaip geriausias is nauju pikapu, bet 3.0L variklis su automatine deze silpnokas, jei sniego iki kapoto dusta... o japoskiu dyzeliu cipuot neina taip kaip vokieciu... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar galvoju, ar cia bereikia ka nors rashyti, kiek is cia esanciu sugeba nusipirkti nauja, pvz as, negaliu sau to leisti, dar daug ko ukiui reikia, naujas sunkvezimiukas paskutinej vietoje, taigi gyvenimas ismoke ardyti, surinkti ir vel sekmingai vaziuoti, del to ir sakau, jei devetas tai jokiu budu ne koks nors sudetingas, pradedant varikliu, bent jau ne commmon rail, deze tik ne automatas, diferencialai tik ne trinties, zodziu patikima tai kas paprasta, na nebent patinka kist po tuos tavo minetus 2 ar 3 000 kas met

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parodykit man nauja rimta dzipa, ne hilux turiu raumenoj

tikrai , bent jau as nezinau tokio bekeliai skirto, paprasto ir patikimo, tokio kuri galetum ant kelmo isardyt ir vel vaziuoti, man rodos, kad mes nesusikalbam, vienas apie padidinto pravazumo aparatus kitas apie visureigius

legendiniai dzipai, sensta, ar atsiras jiem pakaitalu? kokius teks rintis po 10-20m vietoj ju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parodykit man nauja rimta dzipa, ne hilux turiu raumenoj

tikrai , bent jau as nezinau tokio bekeliai skirto, paprasto ir patikimo, tokio kuri galetum ant kelmo isardyt ir vel vaziuoti, man rodos, kad mes nesusikalbam, vienas apie padidinto pravazumo aparatus kitas apie visureigius

legendiniai dzipai, sensta, ar atsiras jiem pakaitalu? kokius teks rintis po 10-20m vietoj ju?

tada legendiniais vadinsim siuolaikinius,nes jie bus paprasti kaip dvi kapeikos... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parodykit man nauja rimta dzipa, ne hilux turiu raumenoj

tikrai , bent jau as nezinau tokio bekeliai skirto, paprasto ir patikimo, tokio kuri galetum ant kelmo isardyt ir vel vaziuoti, man rodos, kad mes nesusikalbam, vienas apie padidinto pravazumo aparatus kitas apie visureigius

legendiniai dzipai, sensta, ar atsiras jiem pakaitalu? kokius teks rintis po 10-20m vietoj ju?

tada legendiniais vadinsim siuolaikinius,nes jie bus paprasti kaip dvi kapeikos... ;)

ir jie neskraidys :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane situacija tokia kad dabar turiu masiniuka kuria baigiu sudrosti jei atlaikys iki kito rudens bus gerai...

sekanti masina bus nauja,bent jau dabar taip manau...tik niekaip neapsisprendziu kokia... :eusa-doh: reiktu ir ukiui ir seimai kad tiktu,bet vargu ar yra tas viduriukas... :eusa-think:

siaip jei su parama, tai nebutinai pikapas, gali buti pvz vw caddy life ar kazkas tokio stiliau, po to yra ir kitokiu butu nusipirkti su parama iprasta visureigi, bet cia ne forume... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toks te ir dzipas tesigauna, jokiu blokiruociu, suds ir tiek tie naujos kartos visureigiai

siaip man atrodo issikreipe tema del to kas yra ukis :) as suprantu visureigi prie ukio tai vazinet zvyrkeliais, laukais vasara, rudeni, ziema i miesta gal... kiti matau uki supranta kaip vazinejima po purvynus, po miskoveziu provezas, su offrodinem padangos... na cia is esmes vel skonio ir supratimo reikalas...as pvz nesu medziotojas ir nebusiu jau ko gero, todel man nereikia kad dzipas galetu vaziuot per kanalus, per dumblynus ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del to ir sakau, kad reikalingas toks kuris vaziuoja per pusmetrines pusnis, nes gyenant kaime tai dar tikrai ne riba, is siulaikiniu kaip jau minejau nezinau nei vieno dzipo kuris galetu tenkinti mano poreikius, nei iki seryklos davaziuosi nei pas daktara viduri pugos nusigausi, tarkim naujas land cruiser, rimtas, kantrus, bet pravazumas labai ribotas, padangu aukstu neuzdesi, as istikimas seniems kantriems, bet ne naujiems ir moderniems

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del to ir sakau, kad reikalingas toks kuris vaziuoja per pusmetrines pusnis, nes gyenant kaime tai dar tikrai ne riba, is siulaikiniu kaip jau minejau nezinau nei vieno dzipo kuris galetu tenkinti mano poreikius, nei iki seryklos davaziuosi nei pas daktara viduri pugos nusigausi, tarkim naujas land cruiser, rimtas, kantrus, bet pravazumas labai ribotas, padangu aukstu neuzdesi, as istikimas seniems kantriems, bet ne naujiems ir moderniems

esant skubiam reikalui nera tokios pusnies kokios 936 neiveiktu... :) kazkada seniai veze tevas su joniu i mokykla, kam rizikuot uzsest su dzipu jei su traktorium 100% nesesi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viena ir pagrindine problema, reikia ji dar uzkurti, pvz mano 86 metu senumo wrangler turi karterio pasildyma, beja originalu, kuriasi betkokioj temperaturoj, kad tik 220 butu, su 936 truputi sudetingiau, tiesa nebuvo taip, kad neuzkurciau, bet dristu tiketi, kad esant -30 kazi kaip te butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...