Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

Sveiki, kaip laiko lenkiski frontaliniai krautuvai? Noreciau uzsimontuoti ant case farmall a115, darbai pagrindiniai butu tokie: rulonu krovimas virs 1000vnt per sezona, meslo vezimas is fermos (per metus virs 500kub meslo tikrai reiketu perkrauti). Svajoju apie zinomos firmos krautuva, bet deja turimi finansai issklaido visas svajones, tai belieka zvagytis y pigesnias alternatyvas. p.s lenkiski krautvai turi el.joystika ar tik ant troseliu valdoma?

o kuo skiriasi el. Joystikas nuo troselinio? Taprasme čia kalbama apie pagrindinį valdymą, ar apie padargo valdymą paspaudus mygtuką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pastaruoju metu gal kas pirkot Palečiu šakęs krautuvui? kur pigiau? :icon-redface:

Pirkau, bet originalias dėvėtas nuo teleskopinio, tik užkabinimą reikėjo persidaryt, dar pigiau nei naujos lenkiškos. Nes jei ka sunkiau kaip reikiant padirbti tai naujos lenkiškos nulinksta..Gal ir menkas patarimas.. bet tų dėvėtų pasitaiko pas prekeivius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paleciu saku lenkisku nepatarciau pirkt, minkstokos, viena apie poro cm palinko palyginus su kita, nebent nedaug kraut zadi. Lenkisku krautuvu metal technik minusas tas kad kauso neuzvercia i virsu pakankamai. Dirbam su troseliniu dziostiku tai minusas tas kad kai reik traktoriu skirt pusiau troselius bjauriau atjungt nei kabeliuka, o siaip valdosi lb patogiai

O kokius darbus atliekant tos šakės linksta, nes aš turiu lenkiškas tik nežinau gamintojo, pirkau agrotekoi tai dar kol kas viskas su jom gerai. prieš pora metu kainavo 1200litu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal apibudinimą ir vožtuvo foto man panašiau būtų jog neatsidaro šlagu sujungimas, "štuceris" nebandet iš vis šlangų pajungti tiesei be jungčių ? Arba sukeisti vietom. Tada turėtų "pastyrti" kita šlanga.

Ta prasme, eliminuoti el.vožtuvą, aišku kad veiks! Mano tiktai aukštielnikai (laidas iš viršaus) pastatytas https://onedrive.liv...74!1158&o=OneUp , bet ne esmė. Jungtis iš kairės A ir O(O nuotr. nesimato) ateina iš paskirstytojo. Vienas išėjimas - P1 ir P2 dešinėje eina į griebtuvų vartymo cilindrus, kitas išėjimas (į viršų) rulonų griebimas.Džoistiko padėtis ta pati, tik griebimas - paspaudus knopkę. Tai va...paspaudus knopkę(džoistikas vienoj padėty) veikia rul. suspaudimas, džoistikas kitoj padėty - turėtų veikti rul.atleidimas?? bet verčia griebtuvuvus!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme, eliminuoti el.vožtuvą, aišku kad veiks!

Ne el. vožtuvą, o jungtis, kurias pajungi užkabindamas/atkabindamas griebtuvus. Duodu 99% kad bėda jose. El. vožtuvas čia nei prie ko jei paspaudus knopke į viena puse apsikrauna griebtuvai, į kita pavertus rankena jau nebe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne el. vožtuvą, o jungtis, kurias pajungi užkabindamas/atkabindamas griebtuvus. Duodu 99% kad bėda jose. El. vožtuvas čia nei prie ko jei paspaudus knopke į viena puse apsikrauna griebtuvai, į kita pavertus rankena jau nebe.

Na va, 99% patikrinta. Kad juos perkūnas tuos gamintojus, su jų šlangų sujungimais ir štuceriais. Pasirodo, kad tokiame "kaime" kaip Ukmergė nėra sujungimų M18x1,5 ir dar gi kūgelis viduje smailesnis - šlangui su gumyte :angry-teeth: Lieka tas vienas proc. Išsiardžiau tą vožtuvą(aklė iš viršaus) už aklės spyruoklytė (įtartinai 1cm ilgio(o gal tik tiek tereikia)) toliau sklandis(kuris tepalą nukreipia kitur) ir šešiakampis strypelis kuris stumdo sklandį( el.ritės šerdis). Keista, kad į ritę nuolat paduodama 12V vos tik paleidi variklį.Reiškia , kai ritė užmaitinta (prisiminkime kažkurios klasės, fizikos,  dešinės rankos taisyklę)- sklandis visą laiką nuspaustas ir atmetimo spyruoklė suspausta!?Ar atvirkščiai??? Vadinasi, nuspaudus knopkę, pertraukiamas ritės maitinimas, spyruoklytė gražina sklandį į vietą(suspaudžiamas griebtuvas)Gal šiai auditorijai per sudėtingas aiškinimas? Teoriškai, mano manymu, neturėtų taip būti sujungta, nes 99,7% laiko, kiek užkabintas frontalinis ant traktoriaus, el.ritė įjungta, ir tik 0.3% laiko būna nuspausta knopkė(kada suspaudžiam ir atleidžiam griebtuvus) Kas galėtų paneigti?Gal pas mane ne taip pajungta?(lenkų gamyba ir "Auksarankių"kūryba t.y. atsiprašau, pajungimas.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, nuspaudus knopkę, ir vos vos vos palankstant(keliolika kartų) džoistiką, griebtuvus pavyksta suspausti.Suspaudimas vyksta pulsuojančiai. Gal atsilieps lenkų frontalinių pardavėjai-montuotojai-remontininkai-garantininkai? Dar primenu, kad mano el vožtuvas sumontuotas aukštielnikai (ritė viršuje)negu nuotraukoje https://onedrive.liv...74!1158&o=OneUp

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Stovi" savo vietoj tas gedimas. Šiuo metu išvykęs, kai grįšiu, bandysiu išmest visas greito jungimo movas(lenkiškas). Nebent chebra pasidalys mintimis, kaip tas movas sutvarkė, išskyrus tuos variantus, kad keičia naujomis, kurių kokybė(kiniško "plieno") man šiaip jau kelia abejonių. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat, kad kelis kartus perkabinėjau, griebtuvus keičiau kaušu. Kol kas nematau alternatyvos, tik kaip keisti rusišku susukamu sujungimu. Minusas - sriegis gali užsiteršti žemėmis ir gali reikėti rakto, pliusas - sujunginėti gali bet kokiu slėgiu šlangose!! Aš jau nekalbu apie sujungimus-blokus vienu judesiu kelis. Jų kainos - kosmosas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar paskutiniu metu nekeitei stuceriu? nes buvo kolegom varijantas ir su frontaliniu suidejo stucerius ir nustojo frontalinis veikes. pasirodo jie pilnai nenusispaudzia. nors praktiskai identiski.

Dažniausiai po keitimų ir būna tokie bajeriai:) būna kad ir sujungus abudu galiukai nusispaudžia, pvz kad ir su burna štuceris lengvai prasipučia, pajungi slėgi ir nebeina, matyt spyruoklyčių tamprumai nesutinka ar dar koks velnias. Kokio š dabar juk neprigamina.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip reiktų nepamiršt kad ir štuceriai eina dviejų rūšių, ir tikrai skiriasi, susijungia, bet slėgio nepraleidžia, ten labai minimaliai vienas diemetras skiriasi, pamenu buvau užstriges su rusiška priekaba kuriai keičiau sujungimą iš "senovinio" į europinį, ir pasirodo buvau gavęs tą netinkamą(jie naudojami kažkuriai šalies rinkai, nebepamenu kuriai) ir taip pat ilgai sukau galvą dėl ko nekėlė ta priekaba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Stovi" savo vietoj tas gedimas. Šiuo metu išvykęs, kai grįšiu, bandysiu išmest visas greito jungimo movas(lenkiškas). Nebent chebra pasidalys mintimis, kaip tas movas sutvarkė, išskyrus tuos variantus, kad keičia naujomis, kurių kokybė(kiniško "plieno") man šiaip jau kelia abejonių. :icon-wink:

tai bandyk dėti ne Lenkiškus o Itališkus sujungimus..tie kažkaip patikimiau atrodo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...