Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

Iš tikro nežinau ar plaukiojanti plaukiojanti padėtis tiems papildomiems išėjimams daro įtaką ar ne. Pirma mėginčiau jungt į plaukiojančią, jei šakės nusileis iki dugno - valio, jei nesileis tada su joysticku gražiai nuleist, kad stipriai nesuspaustum ir nesusidarytų didelis spaudimas šlangose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

palukiojanti padetis nedaro jokios itakos toms slangoms, todel as su tokiu kausu darau taip: islipes atfiksuoji ta strypa kuris sakes atkabina nuo frontalinio, tada nuleidziu jas ant zemes, sukandu tuos sakiu dantis kad nebutu isizioje ir uzgesinu traktoriu, tada uzgesines paspaudau dzoistiko mygtukus ir pakraipau dzoistika i sonus, taip dingsta spaudimas slangose ir einu jas atjungt. 100proc veikia ir paskui lengvai prisijungia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasciausia ir patogiausi yra greito sujungimo jungtis, nesvarbu kokioj padety atsauni rankena ir viskas, nera bedu niekad, visiems galima susideti ne milijona tekainuoja, nauja perkant tikrai patartinas reikalas, turiu ant quike ir lenkisko ir tikrai nepamainomas dalykas

Tamsta  ko gero truputi klaidini, nes yra ne visai taip kaip sakai su tom greito jungimo jungtim, ten dar prieš jas atjungent reiktu užsukti viena krana, pajudinti rankena, kad nukristu slėgis sistemoje, tada atjunginėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 metai naudoju tokias jungtis`nieko sukineti nereikia nes nera jokio krano. slegis neaktualu vienos rankenos judesiu viska padarai (visiskai nieko neivyksta prijungi atjungi, jokio tepalo spaudimo nesijaucia, nesitasko, visad prijungsi) padargams nusiperki jungtis irgi ir fsio, tik kad beda kitas atvaziaves kokiu znypliu pasiskolinti neprisikabins, nes specifinis reikalas, bet bedu nera.

 

kolega kur numete nuoroda tai tokia ir stovi, o ant lenko sudejom, glaima tokiu rasti ir hansa flex ar kitokiuose hidrauliu uzsiimanciose parduotuvese, arba ieskoti nete, ir nereikia vargti su jusu pasakymais kad gesinti traktoriu ir t.t. negi tarybiniais laikais gyvenam, ne milijona kainuoja ir nereikia nervotis kad neina prijungti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant teleskopinio krautuvo greito pajungimo jungtys, bet keičiant priedus, reikia užsukti kraniuką, tada gesinti variklį, pajudinti džoistiko mygtuką, kad slėgį nuimtų ir tada tik atjunginėti/prijunginėti.

Na čia žmogus sako,kad pas ji nėra jokio kraniuko, kas ten žino gal ir nėra,  bet kai man montavo krautuva tai parodė ta kraniuka ir pabrėžė, kad rekomenduojama užsukinėt ta krana prieš atjungiant greitaja jungti nes neužsukus krano sutrumpėja jungties tarnavimo laikas, greičiau susidėvi riebokšliai, bet esu bandes pajungti ir neužsukes krano, pasijunge žinoma. 

Idomumo dėliai esu klauses prie grudu kombinato pas traktoristus ar net pačius ūkininkus kurie su frontaliniais atvažiuja tai kiti net nežino,kam tas kranas ir jo neužsukinėja, tipo nesamonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia žmogus sako,kad pas ji nėra jokio kraniuko, kas ten žino gal ir nėra,  bet kai man montavo krautuva tai parodė ta kraniuka ir pabrėžė, kad rekomenduojama užsukinėt ta krana prieš atjungiant greitaja jungti nes neužsukus krano sutrumpėja jungties tarnavimo laikas, greičiau susidėvi riebokšliai, bet esu bandes pajungti ir neužsukes krano, pasijunge žinoma. 

Idomumo dėliai esu klauses prie grudu kombinato pas traktoristus ar net pačius ūkininkus kurie su frontaliniais atvažiuja tai kiti net nežino,kam tas kranas ir jo neužsukinėja, tipo nesamonė.

pas mane nera krano jokio, nzn ar reikalingas, taigi ne stebuklas ta jungtis tik kad nereikia vargt, galima ju gauti pas dotnuviskiu arba sakytis hidraulikos parduotuvese ar daliu parduotuvese kurie kazka zino apie tokius arba ieskoti is uzsienio siustis

pvz.: http://www.alibaba.com/product-detail/Quick-released-Hydraulic-multi-couplers_60041841797.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki!

Sugedo rulonų griebimas. Cilindras veikia tik į vieną pusę. Manau problema šiame vožtuve https://onedrive.live.com/?authkey=!AKCMfW4J5JtIyA8&cid=D8F9814156F4C574&id=D8F9814156F4C574!4035&parId=D8F9814156F4C574!1158&o=OneUp

gal kas galit padėti? Ar turite hidro schemą? Čia valdymas su viena knopke ant džoistiko.MTZ82-Tytan MT-02

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki!

Sugedo rulonų griebimas. Cilindras veikia tik į vieną pusę. Manau problema šiame vožtuve https://onedrive.live.com/?authkey=!AKCMfW4J5JtIyA8&cid=D8F9814156F4C574&id=D8F9814156F4C574!4035&parId=D8F9814156F4C574!1158&o=OneUp

gal kas galit padėti? Ar turite hidro schemą? Čia valdymas su viena knopke ant džoistiko.MTZ82-Tytan MT-02

Ačiū

Pagal apibudinimą ir vožtuvo foto man panašiau būtų jog neatsidaro šlagu sujungimas, "štuceris" nebandet iš vis šlangų pajungti tiesei be jungčių ? Arba sukeisti vietom. Tada turėtų "pastyrti" kita šlanga.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip laiko lenkiski frontaliniai krautuvai? Noreciau uzsimontuoti ant case farmall a115, darbai pagrindiniai butu tokie: rulonu krovimas virs 1000vnt per sezona, meslo vezimas is fermos (per metus virs 500kub meslo tikrai reiketu perkrauti). Svajoju apie zinomos firmos krautuva, bet deja turimi finansai issklaido visas svajones, tai belieka zvagytis y pigesnias alternatyvas. p.s lenkiski krautvai turi el.joystika ar tik ant troseliu valdoma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip laiko lenkiski frontaliniai krautuvai? Noreciau uzsimontuoti ant case farmall a115, darbai pagrindiniai butu tokie: rulonu krovimas virs 1000vnt per sezona, meslo vezimas is fermos (per metus virs 500kub meslo tikrai reiketu perkrauti). Svajoju apie zinomos firmos krautuva, bet deja turimi finansai issklaido visas svajones, tai belieka zvagytis y pigesnias alternatyvas. p.s lenkiski krautvai turi el.joystika ar tik ant troseliu valdoma?

Ar nebandei pasidomėt Lietuviškais Padago krautuvais, šnekėjau su keliais turėtujais tokiu krautuvu tai patenkinti ju darbu o ir kaina mačiau ju puslapyje nėra dididelė, 3800 euru prašo, Dėl džoistiko tai turėtum jiems paskambines pasidomėt ka jie pasiūlis, nes aš kažkada kai klausinėjausi tai sakė tik turėk pinigu ka norėsi ta sumontuosim. Ju puslapyje pasižiūrėk ten skyrelis Naujienos yra aprašyta ir kaina yra nurodyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...