Jump to content

Gyventojų pajamų mokestis (GPM)


Recommended Posts

Prieš 1 valandą, jevgenijus pranešimas:

Atsiskaitinejam su zemiu savininkais.... Visi kaip vienas "ijunge durniu", smagumelis. 

Asmeniškai aš net neklausiu savininkų, nuomos sutarty yra sąskaita į kurią kasmet pervesdavau nuomos pinigus. Šiemet išskaičiuoju ir pervedu savininkam likuti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Andriusfeat pranešimas:

Asmeniškai aš net neklausiu savininkų, nuomos sutarty yra sąskaita į kurią kasmet pervesdavau nuomos pinigus. Šiemet išskaičiuoju 15 proc ir pervedu jiem likuti.

aha... matyt kas galima Alytuj, tas negalima Kėdainiuose. Aišku ne visi, bet dauguma nieko net girdėti nenori. Ir smukių, su kuriais butų galima nesiskaityt beveik nebeturim. Yra kaip yra ... plius 15% prie sutartos nuomos. 

Gal kas protingesnis apšviestų, kur dar, mes ūkininkai, neatitinkam normalaus verslininko standartų ir ko dar mes nedarome ką zūb'ai jau senai daro ir nesiparina. Kitaip tariant kada ir kūrion vieton vėl bus pėndelis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Bet nors ir valstybe gpmo mokejima delegavusi ukininkui, moketojas gi pajamu gavejas o ne davejas tai logiska, kad atskaicius 15 proc likusia suma pervedi savininkui. O cia kad savininas nenori girdeti tai cia manau jo problema. Man konsultavimo tarnyboj tvirtina kad savininkui turim pervesti tiek kiek sutartyje parasyta, nes kitaip bus negerai su vmi. Vmi savo ruoztu teigia kad nuo sutartyje nurodytos sumos minus 15 proc ir likusius savininkui i saskaita.

Kaip yra iš tikro, nes nesutikau kas 100 proc sakytu taip ir ne kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienareikšmiškai, išskaitot GPM ir pervedat VMI. Konsultavimas nusikonsultavo. Nes pagal įstatymą tas GPM buvo visada, bet nuo šių metų ta prievolė numatyta paslaugos gavėjui, o ne teikėjui. UAB'uose tai jau galioja n metų. VMI seminaro metu buvo kilęs klausimas ar galima, kad GPM susimoka pats nuomuotojas. Atsakymas - įstatymas to nenumato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuomotojas ,zemes savininkas,kai deklaruoja pajamas jam ne visada reikia moketi 15proc.uz gautus pinigus, nes neisnesa minimumas ar koks ten nustatytas pinigu dydis, per metus .Ukininkas mokedamas nuoma iskart sumoka VMI ta procenta,nezinodamas isskaiciuos is savininko, ar ne, tai kur dingsta tie pinigai jeigu is nuomotojo kaip ir nepriklauso isskaiciuoti? Cia juk mokestis kuri turi moketi zemes savininkas.

Ar as kazka ne taip suprantu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Išradėjas pranešimas:

Nuomotojas ,zemes savininkas,kai deklaruoja pajamas jam ne visada reikia moketi 15proc.uz gautus pinigus, nes neisnesa minimumas ar koks ten nustatytas pinigu dydis, per metus .Ukininkas mokedamas nuoma iskart sumoka VMI ta procenta,nezinodamas isskaiciuos is savininko, ar ne, tai kur dingsta tie pinigai jeigu is nuomotojo kaip ir nepriklauso isskaiciuoti? Cia juk mokestis kuri turi moketi zemes savininkas.

Ar as kazka ne taip suprantu?

Iš nuomos moki nuo pirmo euro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas bus vėliau, t.y. pateikus žemės savininkui GPM deklaraciją, ne tamstos reikalas ar rūpestis. Ir kadangi žemės savininkai nedeklaruodavo tokių pajamų, VMI atsibodo juos vaikytis ir šitą prievolę užkrovė ūkininkams. Dar kartą priminsiu, kad tai nėra jokia naujovė ar naujas mokestis, įmonės tai daro labai senai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Tai VMI turetu moketi atlygi ukininkui kad uz juos padaro darba ir surenka mokesti

2.GPM tai mokestis tam kas gauna pajamas o metu pradzioje suskaiciavus praeitu metu rezultatus gaunasi kad tas mokestis mazesnis negu sumokejo ukininkas.Kodel demokratineje valstybeje as negaliu zinoti kur nuplauke mano sumoketi pinigai jeigu ju moketi nereikejo o mane isreketavo??????:angry-screaming:

I teisma !!!!!!!!!! ne Lietuvos!!!!!!!! kazkur auksciau!!!!!    O jeigu rimtai tai tylim visi kaip babukai o mus knisa vidury dienos.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-10 at 19:43, Gunia pranešimas:

Tarkim buvo nuoma 200 dabar 230.. nes GPM sumoki tu..tai yra ūkininkas..

 200 minus GPM 15% gaunasi bendroje sumoje vis tiek 200 na  ne bent tavo žemės savininkas sako eik žinai kur... nieko tu čia man neišskaičiuosi moki man tuos 200 ir pats susimoki tuos 15% na tada jo nuomos kaina tau išauga iki 230 bet tu kaip išprusęs ūkininkas sakai:))) žemės savininkui  juk ar taip ar kitaip tu mokėdavai mokesčius - GPM nuo mano mokamos sumos, bet tik dabar aš tai padarau už jus ir rezultatas tas pats, bet čia jau savininko supratimas, o gal geriau gobšumas prabyla na ne mokėk tu man prievartos mokėti nebėra kas iš manęs ta GPM išsireikalaus niekas, reikalaus iš tavęs ūkininke, tad čia jau ir prasideda kurijozas kodėl vyriausybė perkėlė mokesčių prievolę ant mūsų pečių manau daugeliui ir taip aišku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...