Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

prieš valandą, Minduksx pranešimas:

O klausyk ten ta rema nupoliruoja ar ką ten jam padaro kad taip blizga? Ten pas ta Lukas auto visos isblizgintos

Plastmasę tai poliruoja, bet rėmą tiesiog nuplauna ir viskas, jei mašina iš Prancūzijos, ji drusko nekažką mačius. Lenkai gerai paruošia pardavimui. Mūsų visas blizga, bet gerai paieškojus ir šiaudų radau rėme.

prieš valandą, spriksas pranešimas:

Kiek sveria šis? Ir kokia puspriekabe pasirinkot? 

 

Virš 7 tonų, puspriekabė inter cars 2015m 41 kūbas.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-12-28 at 20:22, Minduksx pranešimas:

 o einas kažka nuderėt lietuvoj ar čia jau paskutinės kainos.vasara buvau vokietijoje po aikšteles teko pasivažinėti Man 13-15 metu gimimo iki 500 tukst. ibėge kainuoja nuo 21000-27000 priklausomai nuo stovio.tie Man,ai kurie ibėge daugiau kaip 800 tukst. kainos prasideda nuo 11000iki18000 priklausomai nuo stovio.

On 2020-12-28 at 22:05, voras pranešimas:

Tik mersas, kitokios fūros pas mane nebus :icon-smile:

Man tai jis superinis.

Nors šiuo metu tai Dafas duoną sėkmingai uždirba :icon-lol:

merso prastos šviesos vairuotojai juokauja kad mersas pamato kalnus ir iškart šviesos priblėsta....

Prieš 14 valandų, arciu555 pranešimas:

Vietoj Man,–Scania,Reno. Reno visi mazgai Volvo turėtų būti? 

O man,e  volkswageno mazgai tai dabar ką verkti reikia.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Minduksx pranešimas:

Nelabai jis ten sneka, buvo 23900 dabar 24900 ale ten vietoj servise tepa;us filtrus pakeite nes kazkas sake pakeisk gal pirksim, ir tipo ji balta buvus bet firma kurioj buvo perdaze. Manai euro 6 turi bedu su tais filtrais dpf uzsikemsa gan daznai reik keist brangiai kainuoja, tiesa kaune kazkur juos ispauna isvalo, bet isimt bjauru

mums irgi teko keliose eikštelėse išsirinkt.. kaina ant kabinu viena nueini į kontora ir prasideda kaina tokia kokia parašyta paskum plius priešpardaviminis paruošimas,dokumentu tvarkimas, vienoje aikštelėje netgi išdavimas nupirkto automobilio kainuoja iki 100 euru....... kiekvienam kieme savo taisyklės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , voras pranešimas:

Turiu daf, paskutinis sezonas pasmane, šiandien tik per 600 000 odometras persivertė, gedimą radau, kondiškės sankabos guolis šneka.

Rudeniui bus kita, paskutinį derlių pasmane veža.

Tikrai nenujotas

Kelintu metu.Apie kiek euru ivertintas bus.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 18 minutes , voras pranešimas:

Geriausios tos kurios nesprogsta.

Skambink rimtam pardavėjui ir klausk kurios labiausiai einamos. Kiti už tave jau senai išbandė, o ir laikai ne tie jau, nesuinteresuotas niekas tave apgaut.

Kas liecia sunkvezimiu padangas nezinau kuri firma skaitos rimtas pardavejas kuri ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, ramunas.s pranešimas:

Sveiki. Prireike sunkvezimui nauju padangu, su devetom jau atsikandes. Varanciai asiai galvoju det kinietiskas, tik tu gamintoju ir daug. Gal kas susidure kurios pagal kaina kokybe geriausias pasirinkimas

GT Radial pasidomėk,Vienna transporto įmonė Tauragej 2008 m jas dėjo ir sake,kad nesprogo,tik tada šiek tiek greičiau dilo,nei kites,bet dabar jau bus pasitaisę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kaip tas sunkvežimis tada pasuks?

ket:

217. Vilkti draudžiama:

217.3. tiek standžia, tiek lanksčia vilktimi transporto priemonę be velkamosios transporto priemonės vairuotojo;

214. Velkamą standžia arba lanksčia vilktimi transporto priemonę vairuoti gali tik asmuo, turintis teisę ją vairuoti. Transporto priemonė, kurios vairo mechanizmas sugedęs, velkama užkelta ant vilkiko platformos ar specialaus atraminio įtaiso.

prieš valandą, Robertas08 pranešimas:

Nu seni šoferiai, prikabinus sunkvežimį prie traktoriaus su A formos standžia vilktim (du kabliai ant sunkvežimio ir viena kilpa ant traktoriaus) ar velkamą sunkvežimį reik vairuot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...