Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

prieš 2 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Nuo kombaino tik traktorius. Bet kas geriau pvz is sandėlio i elevatorių, arba uosta?  Kurios tuščias sąstatas lengvesnis gaunasi. Ar įmanoma atsivežti trąšų su puspriekabe savivarte.

Vilkikas vienareikšmiškai! Sąstatas bus lengvesnis, jau tenka sutikt sąstatu kurie sveria 13-14t. Trąšas galima sukraut ir į pusprieķabe, jei jos bortai ne aukštesni negu 1.5-1.6 m(čia kalbu apie krovima šakėmis) su stropais tai į betkokį kubilą suleidžia. Daugelis didesnių įmonių turi galimybe su stropais kraut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, yogop pranešimas:

Jei turi runkelių pradedi kitaip vertinti technikos galimybes. Yra daug silpnų keliukų, lauko kelių ir pan. Pas mus keliai kaip vokietijoj iki lauko nėra asfaltuoti ;)

 

Va pavyzdys iš lietuvėlės , nuo 15min:

https://www.youtube.com/watch?v=NvpaPfEHBVg

Pas šitą veikėją tai gali pamatyt tik kaip nereikia daryt. Pas mus irgi neasfaltuoti keliai, bet išsivežė tuos runkelius be problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Išradėjas pranešimas:

Nori pasakyi kad su juo nuo kombaino grudus pasiimi? Jeigu taip- reiskia meluoji.

Pasiimu.. reik su protu dirbt ir viskas ok, pirma sezona pamokeliu turejau kol ismokau, po to visks liuks, kuro ekonomija vos ne dviguba palyginus su jusu 6x4... Volvofh12 420, siaip dar ir krana gale nesioju, kada trasas ir sekla reik uzpilinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , tadasg pranešimas:

Nupirkau MAN, ir puspriekabę Wieltoną radau beveik tokią kokią norėjau. Bet pirmas vežimas ir yra reikalų, tinginio nepakelia.

tinginys automatinis ar su ranka valdomas? aš per skubėjimą buvau abs laidą blogai pajungęs tai nekilnojo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , M&M pranešimas:

tinginys automatinis ar su ranka valdomas? aš per skubėjimą buvau abs laidą blogai pajungęs tai nekilnojo...

priekaba ne jauna, 2002 metų, tinginys automatinis ir veikė be priekaištų. Išvažiavom pirmu reisu į pagalbą, krovė iš sandėlio su baisiu kaušu, ir matyt pirmas pylimas galėjo mačyti. Pasižiūrėsim kame reikalas čia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, tadasg pranešimas:

priekaba ne jauna, 2002 metų, tinginys automatinis ir veikė be priekaištų. Išvažiavom pirmu reisu į pagalbą, krovė iš sandėlio su baisiu kaušu, ir matyt pirmas pylimas galėjo mačyti. Pasižiūrėsim kame reikalas čia..

ne kosminis laivas tos priekabos, bus kokia nesąmonė nutikus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Išradėjas pranešimas:

Neproblema pora kraniuku ideti ir pakelineti kada paciam reikia,labai gerai lipa kai pakeli tingini krautam,labjau apsikrauna vilkiko varomoji,neprabuksuoja.

Mėra plano kad ją kišti prie kombaino, vešim iš namų, po džiovyklos. Neturiu kur versti tą šalamandrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-01-24 at 14:12, tadasg pranešimas:

Nupirkau MAN, ir puspriekabę Wieltoną radau beveik tokią kokią norėjau. Bet pirmas vežimas ir yra reikalų, tinginio nepakelia.

Jei wabco sistema, pasiziurek pakeles kuzava gale prie resiverio turetu buti tokia nedidele dezute su berods 5 vamzdeliais prisukta prie remo. Ja issiardyk ir voztuva sutepk kuriam laikui pades, naujas kiek atsimenu kazkas apie 100€ kainavo. 
Dar pasiziurek ar kartais laikant nuspausta stabdi tinginys nepradeda kilt, tada jau siektiek liudniau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...