Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, axe pranešimas:

Siaip i bankus niekas per prievarta ir nevaro ir traktoriu ant kiemo nepristato :D jei neturi pinigu tai gali ir nepirkti. No offence, tik siaip diskusija, bet atsakymas kad ant banku tai toks nepasiteisinimas.

man idomu ka jus veikiat siame forume juk jis ukininku o ne asfalto gyventoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, sigas pranešimas:

man idomu ka jus veikiat siame forume juk jis ukininku o ne asfalto gyventoju.

o negi ukininkas negali tureti savo nuomones, butinai turi dejuoti , ir negali pasakyti kad nera viskas taip blogai ? vienas gerai isgyvena is savo ukio, kitas blogiau, nes gal nori ne pagal galimybes gyventi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , jevgenijus pranešimas:

Kas nors, mestelkit šitam kolegai LUS kreipimąsi platinimui. :D Arba pats ikelsiu kai prie PC būsiu.

iš 120 tukst.susirinko apie 5 tūkst. tai daug ar mažai? Beje buvo agituojama kam blogai,o kam gerai tie gali ir nevykti,tad ir keliu klausimą kas čia ant tiek blogai? o kad mokesčius reikia moket tai faktas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , jevgenijus pranešimas:

Kaip tyčia galvojau užklausti kiek gi dalyvavo iš viso. Manau nemažai, bet isivaizduok tokią minią prie ministerijos, vyriausybės ar pas Gitaną. 

Šeip pasitikrint kiek gali susirinkt,tai tikrai sveikintinas dalykas,bet jei jau kylam tai turi būti aiškūs ir svertai ko reikalaujam ar ko norim.Kitas dalykas kelti mokesčius šiandien dienai ne pats geriausias sprendimas,ar ne taip jevgenijau?Beje kaimo naikinimas,tai vienas iš stojimo į ES įsipareigojimų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs bent vienas pasakykit, iš kur tas pasakymas yra ištrauktas, kad ūkininkas nemoka mokesčių ir nenori mokėt jų? Ir tuo labiau kad dabar nori protestuot prieš mokesčių mokėjimą?

Dievaž, jei jų nereiktų mokėti man, tai pats padėčiau išvaikyt tuos verksnius su traktoriais iš gatvės :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , JCB pranešimas:

Jūs bent vienas pasakykit, iš kur tas pasakymas yra ištrauktas, kad ūkininkas nemoka mokesčių ir nenori mokėt jų? Ir tuo labiau kad dabar nori protestuot prieš mokesčių mokėjimą?

Dievaž, jei jų nereiktų mokėti man, tai pats padėčiau išvaikyt tuos verksnius su traktoriais iš gatvės :)

 

Manau kad tą nuomonę turi miesto žmogus,o kas ją suformavo manau nekyla klausimų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Bet ir pats sakai ir dar kažkuris, lyg manttys, neseniai rašėt, kad mokesčius mokėt reikia. Tai man ir klausimas stojasi, o yra kas nemoka?

atsakysiu paprastai kaip mano vienas bičiulis išsireiškė taipogi ūkininkas ar tu matei su kokiais traktoriais suvažiavo 8R, 9Fendais tai kas čia miršta,stambus ar smulkus,man iki tokio traktoriaus kaip iki mėnulio,užtat ir nedėjuoju,kaip bus taip bus :( o kas liečia manttys,tai duok dieve  tokių Lietuvai  daugiau žmonių  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , JCB pranešimas:

Bet ir pats sakai ir dar kažkuris, lyg manttys, neseniai rašėt, kad mokesčius mokėt reikia. Tai man ir klausimas stojasi, o yra kas nemoka?

esmė, kad visi kažkokiam šoke, jog reikia mokėt sodrą nuo visų pajamų (iki lubų ) ir gpm didesnį. Bet reikia suprast, kad kitos šakos tai senai darė, tik mes buvom kažkokiam burbule ir kai jis sprogo, prasidėjo panika, nes dalintis nereikėjo, o dabar reikia. Vėlavau šiande į darbą ir atėjus jau virė diskusija, kodėl vienas kolega su individualia veikla visą gyvenimą mokėjo pilnus mokesčius, o ūkininkai kažkuom išskirtiniai. Teko nuramint, kad jie dabar lygiateisiai mokesčių mokėtojai  :)

Šiaip tas suvienodinimas turi ir pliusų. Jeigu anskčiau neprašydavau sąskaitų už kažkokias paslaugėles, tai dabar jau tikrai prašau, nes atgausiu mažiausiai 23 procentus. Teoriškai mažėja šešėlis
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , jevgenijus pranešimas:

Kas nors, mestelkit šitam kolegai LUS kreipimąsi platinimui. :D Arba pats ikelsiu kai prie PC būsiu.

Tas kreipimasis mano manymu buvo per vėlai pateiktas 2019-11-26d,ir tas parodo kad ale keliam klausimus kurių patys nežinom,bent jau aš ir netik aš,juk per TV parodė ko mes reikalaujam ir daug kas nesugebėjo atsakyt,išskyrus kad blogai,tai tikrai mums nedadėjo pliuso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Laimonas pranešimas:

Bet kodel niekas neatsizvelgia  i pacia ukininkavimo specifika, rizika ??? Jai jau iberiai gruda i zeme kelio atgal nera !!! eini ir rupinies iki galo ir nezinai kaip bus ar kulsi ar ne. Cia ne fabrikas kad jau viskas aisku kas kaip ir uz kiek pries statant gamykla. 

dabar lengviausia atsakyt,nepatink nedirbk,eik griovių kast :icon-lol: o jei prie esmės,tai man šiandien atrodo kad Lietuvoj totalus bardakas,visi kyla,protestuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , ceck pranešimas:

 o kas liečia manttys,tai duok dieve  tokių Lietuvai  daugiau žmonių  :)

Priimsiu kaip komplimentą :D

@Laimonastu teisus tik iš dalies, reikia vertinti savo patirtį ir koreguoti sprendimus, kad kuo mažiau patirtum nuostolių. Jei dirbsi automatu metai iš metų, tikrai kažkada apdegsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...