Jump to content

Del stulpu musu laukuose


Baisa

Recommended Posts

Vedėm naują liniją į seną sodybą (na ne mes vedėm, ale ESO rangovas). 15kw galios (bet kabelis vistiek standartas visiem galingumam turbūt), 517m po žeme pakišo - ESO atkando 1600e(į šitai įėjo ir notaras su dviem savininkais dėl servitutų - eina per ganomą pievą ir ariamą žemę). projektuotoją ieškaujausi pats - 500e(pagrindinė sąlyga buvo ka kištų po žeme - nesinori dėl savo patogumo apkrauti žmones stulpais), topkė 160e. na ir duoklė VEI ir statybinė spinta - 200e. kai pinigų nesimėto - man nemažai. bet kai paskaitau jūsų kainas - pasirodo ne taip daug ir sumokėjau.

 

koks būtų buvęs kainos skirtumas jei projektuot antžeminę liniją - nežinau, šito varianto nesvarstėm net.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 metų...

Kaip siulote elgtis, pradejo elektrikai stulpus remontuoti nuosavoj zemej niekas nederinta,neklausta, neprasyta?

Viena ryta pastebejau kad isvazineti paseliai, supratau kad elektrikai remontavo linijas, pakeite tas gelezines dalis nu gerai zeme sausa nieko ten baisaus nesumyne tebunie. Vakar vaziuoju ziuriu atsikrauste vel jie, sako dabar keisim tuos karolius girliandas negalejo iskart pakeist tuo paciu kartu!!! Klausiu kodel nieko nederinat, apsimeta turkais vartos ir viska meluoja ir sako derinom argi nederino.. parodykit koki popieriu kur kas suderinta akis varto ir viskas, tai jum paskambins kazkas is kazkur, niekas neskambina ir neskambins ir t.t. Kas liudniausia kad dabar slapia mins ziauriai paselius. Asmeniskai as manau kad jie nederina nieko nes jie moketu visiems kompensacijas, vaziuoja pravaziuoja niekas neprisiknisa ir pofik, viens kits pastebi papisa prota i vsio. Ka manot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Sauklys pranešimas:

Kaip siulote elgtis, pradejo elektrikai stulpus remontuoti nuosavoj zemej niekas nederinta,neklausta, neprasyta?

Viena ryta pastebejau kad isvazineti paseliai, supratau kad elektrikai remontavo linijas, pakeite tas gelezines dalis nu gerai zeme sausa nieko ten baisaus nesumyne tebunie. Vakar vaziuoju ziuriu atsikrauste vel jie, sako dabar keisim tuos karolius girliandas negalejo iskart pakeist tuo paciu kartu!!! Klausiu kodel nieko nederinat, apsimeta turkais vartos ir viska meluoja ir sako derinom argi nederino.. parodykit koki popieriu kur kas suderinta akis varto ir viskas, tai jum paskambins kazkas is kazkur, niekas neskambina ir neskambins ir t.t. Kas liudniausia kad dabar slapia mins ziauriai paselius. Asmeniskai as manau kad jie nederina nieko nes jie moketu visiems kompensacijas, vaziuoja pravaziuoja niekas neprisiknisa ir pofik, viens kits pastebi papisa prota i vsio. Ka manot

Valstybė valstybėje. Tokia karti tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Sauklys pranešimas:

Kaip siulote elgtis, pradejo elektrikai stulpus remontuoti nuosavoj zemej niekas nederinta,neklausta, neprasyta?

Viena ryta pastebejau kad isvazineti paseliai, supratau kad elektrikai remontavo linijas, pakeite tas gelezines dalis nu gerai zeme sausa nieko ten baisaus nesumyne tebunie. Vakar vaziuoju ziuriu atsikrauste vel jie, sako dabar keisim tuos karolius girliandas negalejo iskart pakeist tuo paciu kartu!!! Klausiu kodel nieko nederinat, apsimeta turkais vartos ir viska meluoja ir sako derinom argi nederino.. parodykit koki popieriu kur kas suderinta akis varto ir viskas, tai jum paskambins kazkas is kazkur, niekas neskambina ir neskambins ir t.t. Kas liudniausia kad dabar slapia mins ziauriai paselius. Asmeniskai as manau kad jie nederina nieko nes jie moketu visiems kompensacijas, vaziuoja pravaziuoja niekas neprisiknisa ir pofik, viens kits pastebi papisa prota i vsio. Ka manot

Jei neišsiplečiant vaziuoti yra nustatytas servitutas aptarnavimui ir gali ir nederinę, padarytus nuostolius turi atlyginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-27 at 09:22, Sauklys pranešimas:

Kaip siulote elgtis, pradejo elektrikai stulpus remontuoti nuosavoj zemej niekas nederinta,neklausta, neprasyta?

Vt

Kiek pastebejau dazniausia JIE tvarko kai raziena arba ziema . jei savininkas nieko nesako jie daro ka nori. su visais reikia kariaut 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia irgi ražiena ir žiema . Kad kabelis bus tiesiamas dar vienas, perspejo ir pasirasiau del ju nes jie po zeme ties . O cia va sast ir kabeli, ir stulpu papildomu dar ziuriu pristate 4. Bet tokie kulturingi. Per tecnologines iki tiltu vaziuot kai keliukas eina per miska . Ne visgi, sumaste per lauka pravaziuot, mazum arciau gaunas . :)

IMG_3208.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, edviuks pranešimas:

Čia irgi ražiena ir žiema . Kad kabelis bus tiesiamas dar vienas, perspejo ir pasirasiau del ju nes jie po zeme ties . O cia va sast ir kabeli, ir stulpu papildomu dar ziuriu pristate 4. Bet tokie kulturingi. Per tecnologines iki tiltu vaziuot kai keliukas eina per miska . Ne visgi, sumaste per lauka pravaziuot, mazum arciau gaunas . :)

IMG_3208.JPG

Cia Plikiuose ukininkauji? Man tas pats murdo po Girkalius... Ka daryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, edviuks pranešimas:

Čia irgi ražiena ir žiema

O tai pvz man buvo toks nutikimas ,atvaziavau i firma ten aikstele ribojasi su daugiabuciu kiemu ,(daug masinu nuosavu ,Kaunas) apsidairiau kad niekas nenori isvaziuoti ir nezada sustojau atsidariau liftus ir pradejau issikraudinet , ir tik sast boba atleke is kazkur o as su savo padargu visa aiksteles pravaziavima uztveres . Ji iskisus galva ; liepe man pasitraukti ,nes kitaip policija iskvies kad uztveriau jai kelia ir ji negali pravaziuoti ,jokios zalos nepadariau ,tik uztveriau nes issikraudinejau. nu tai ves susisukau ir pasitraukiau.

 150.10. ten, kur sustojusi transporto priemonė užstotų kitiems vairuotojams šviesoforo signalus ar kelio ženklus, trukdytų įvažiuoti (išvažiuoti) į (iš) stovėjimo aikštelę (-ės), stovėjimo vietą (-os), garažą (-o), kiemą (-o), teritoriją (-os), trukdytų įlipti į kitą transporto priemonę arba kitaip kliudytų transporto priemonių ar pėsčiųjų eismui

cia zala padare ,  beje vazineti su auto be le kur ir negalima 

24. Motorinių transporto priemonių, traktorių, savaeigių mašinų vairuotojams, vadeliotojams draudžiama važiuoti veja, šaligatviu, pėsčiųjų, dviračių taku, dviračių juosta arba užvažiuoti ant jų, išskyrus tuos atvejus, kai užvažiuoti ant šaligatvio krašto leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai, o dviračių takas ar dviračių juosta pažymėti 1.14 horizontaliojo ženklinimo linija. Draudžiama važiuoti transporto priemonėmis skiriamąja juosta, pylimų ar iškasų šlaitais, grioviais, įvažiuoti į kelią ar nuvažiuoti nuo jo ne specialiai tam įrengtose vietose.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-27 at 13:16, Sauklys pranešimas:

Nuosavoj zemej nederine nemanau... Jeigu as aptversiu tvora ka jie darys lausis per tvora, nusileis su malunsparniu? 

man elektrikai jau ir  prie tvoros vielines prisikabino,tipo irengta oro liniju apsaugineje zonoje tai reikia izeminimus daryt , varzu protokolus pateikti arba medine padaryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Sauklys pranešimas:

Cia Plikiuose ukininkauji? Man tas pats murdo po Girkalius... Ka daryt?

Aha . Na aš kaip sakiau, sutares buvau del to kabelio . Bet apie stulpus net uzsiminta ir parasyta nieko nebuvo . Kabeli tiesia tai karjerui zvyro . Už to miško jis . Viena karta jau tiese . Bet prireike kazkokiu prailginimu kabelio . Nu kaip sakau ok, pasirasiau . Nes tiese per tapacia vieta kaip ir anksciau . Bet apie tai kad čia ismurde man ta rapsu lauka, tai lengvai nepaliksiu . Važiuosiu aiskintis. Jei apsileisi, tai ir ant galvos kaip sakant apsiks 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
On 2018-09-30 at 10:01, edviuks pranešimas:

Aha . Na aš kaip sakiau, sutares buvau del to kabelio . Bet apie stulpus net uzsiminta ir parasyta nieko nebuvo . Kabeli tiesia tai karjerui zvyro . Už to miško jis . Viena karta jau tiese . Bet prireike kazkokiu prailginimu kabelio . Nu kaip sakau ok, pasirasiau . Nes tiese per tapacia vieta kaip ir anksciau . Bet apie tai kad čia ismurde man ta rapsu lauka, tai lengvai nepaliksiu . Važiuosiu aiskintis. Jei apsileisi, tai ir ant galvos kaip sakant apsiks 

Sveiki kolegos

Situacija tokia, per privačia nuosavybę eina dvi oro linijos, viena 0,4kv kita 10kv ir toj vietoj kur jos kertasi skersai 0,4kv oro linijos kabelį pakišo po žeme nuo stulpo iki stulpo, taipogi pastatė ir dvi naujas atramas ant tų senųjų stulpų. Kaip manot ar tokia rekonstrukcija galima oro linijas kišt po žeme,statyt naujus stulpus be savininko sutikimo? Beto kasant nutraukė drenažo sistemą ir paliko ir visas arimas pridartytas gilių provėžų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...