Jump to content

_Valdas_

Nariai
 • Pranešimai

  33
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie _Valdas_

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1987.08.15

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Meistravimai visoki. Sodyba priverčia pamėgti daugelį dalykų. Ir tik vėliau pagalvoji: kaip galėjau gyventi be jų?

Miestas

 • miestas
  Degučiai

Kontaktai

 • Telefonas
  +370 638 89 3du3

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _Valdas_

  namo isirengimas

  Pats paklausiau, pats ir atsakysiu. Muša. Eina uodai, kandys, naktiniai drugiai (na jie nekalti), širšės, šiaip mašalai. Ėmiau 30w galingumo, skirta apie 150kv.m. viduj patalpų, ale aš pakabinau lauke, terasoj po stogu. Lovelį, grotas valau kas parą (mušimo groteles užpikiuoja net). Sumažėjimas juntamas, gal kiek ir placebas, tačiau manau, kad kitiem metam dūzgiančios publikos turėtų gerokai sumažėti
 2. _Valdas_

  Pliurpalas

  Štai šioje vietoje galima įžvelgti kremlinų "ranką"(koją ar dar kokią ataugą) - kiršinatės vieni su kitais. Ir tuščiai. Negalit nei vienas kito kalbų paneigt, nei patvirtint. Užsiimtumėt rimtais darbais, katrie naudą neša.
 3. _Valdas_

  Pliurpalas

  Pasekus jūsų kalbas..Kaip tuometinio kaimo žmogui reikėjo atpažint, kada iš miško išlindo partizanai, o kada provokatoriai čekistai? Dokumentų gi nepateikinėjo. Ir tie ir anie reikalavo visko. Man liudininkė buvo mano promočiutė. Netikėt ja pagrindo neturiu, pasakojo taip pat apie iššaudytą šeimą, prieš tai prievartautas moteris. Kaip jai reikėjo žinot, kas tai atliko? Žinojo, kad atėjo iš miško..A, nu, vadinas miškiniai bus. Visokių buvo ir tarp tų pačių partizanų. Kaip ir visur dabar, anksčiau ir taip bus toliau. Visko ir visų į vieną daiktą dėt negalim.. " O kas galėtų paneigti.."
 4. _Valdas_

  Prikelinejam DON 1500

  Ardo Don'ių, bet ką turi - nepasakysiu. Tik skambint 8 šeši 18 7 vienas 943. Atstumas taip pat ne kaži kas: nuo Šakių link Marijampolės.
 5. _Valdas_

  namo isirengimas

  Sveiki dalyviai ne visai statyba, bet aktualus klausimas: gal kas turite patirties/susidūrę su insekticidinėm lempom? Na jos krautuvėse kabo, mėsos skyriuose, būna fermose kabina (viską apsprendžia galingumas). Gamintojai, tiksliau pardavėjai giriasi, kad jos vilioja daugumą vabzdžių, taip pat ir uodus. Bet ar tikrai? Žiūrinėju iš profesionalių įrenginių (Hendi: http://irangarestoranams.lt/insekticidines-lempos), visokių pigu taškas eltė ar panašaus velnio tai nee.. Sodyboj gyvena uodai, aš ten tik žolei pjaut... Dėkui.
 6. _Valdas_

  Hidraulika nuo darbinio

  Jei darbiniui toks galios pareikalavimas, tai traktorius turėtų būt maždaug su 500 - 600AG. Manau, kad mintis utopiška.
 7. _Valdas_

  Akumuliatoriai

  Su Varta kartoka patirtis - atlaikė 2 metus ir 3 mėnesius ir nugaišo celė. 2 akumai. Tiesa lengvikėse. Krovimo sistemos tvarkingos. Jenox naudoju legvikėse - pirmu rozu atitarnavo 8m, antru - 6m, šiuo kartu kai keičiau, tai pardavėjas tik rankom skėstelėjo ir sakė ka šits 6m vargiai temps..
 8. _Valdas_

  Ka manot apie JUMZ?

  Ir kuom gi tas Jumz jau toks baisus žvėris? Traktorius kaip traktorius, su ratais, vairą turi, net variklis yra, dalių parduotuvėse taip pat yra, konstrukcija elementari visiškai. Pavarų tik gal kiek mažoka. O šiaip liuks daiktas.
 9. _Valdas_

  mtz centrifugos keitimas i filtra

  Sveiki, nedaug reikalų su alyvom tenka turėt. Centrifuga ir 10W40 pusiau sintetika suderinama Jumze? Dabar pilu M10G2, bet anas prie vėsesnių orų klampus drūčiai, o užkaitus panašu, kad tampa skystokas (laisva eiga EO krenta iki 1bar ar dar kiek mažiau(šaltas 3), transportinio apie 1,5bar(šaltas 4,5)). Ar tiesiog noriu vietoj pigiau brangiau?
 10. _Valdas_

  Nuoteku valymo irengimas

  Kaip tik prieš keletą dienų kalbėjausi su žmogumi statančiu šiuos įrenginius. Rekomendacija kaip pažįstamam - Buiteka. Lenkiški nesertifikuoti Lietuvoj, pavasarį patenka gruntinių vandenų ir jei pastatyt kaip priklauso - kaina išauga iki Buitekos. Traidenis turi technologinį netobulumą (katras yra išspręstas Buitekoj, nes Buiteka persiviliojo Traidenio inžinierių), tiesa rinkodarinis įdirbis - galingas. August neatsparus žemės spaudimui ir norint kad tarnautų ilgai, reik pirma žemėn suleist šulinio žiedus, kas kelia kainą. Apie Feliksnavį nežinau nieko. Orientacinė kaina Buitekai maždaug 1400 pinigų (čia Marijampolėj). Nuskambėjo čia kaip Buitekos reklama, bet taip nėra. Lauko WC tik epizodiniam naudojimui, paukšteliai LT neilgai čiulba, žiemą nuo šalto dangčio nebent pats gali pragysti o ir kaimo vietovėse žaliukai už lauko wc tuoj pradės kibti, tik laiko klausimas kol šią aukso gyslą pakrutins.
 11. _Valdas_

  PUSKACIUS

  Kodėl puskačius turėtų užsilenkt nuo ilgo darbo? Kaip pagal tave tada Iž planeta važiuoja ilgai? Čia gi tas pats...na beveik..skirtumas tik aušinime Iš esmės tai bet kokiam varikliui parinkus tinkamą pavarų dėžę ir tiltą - jis galėtų važiuoti greit..
 12. _Valdas_

  Jumz leidzia vandeni

  Tarpinė juokingai kaštuoja,nepamenu gerai net, gal 14lt. žodžiu 4eur. pakeist ten ją irgi nėra problema,tik lašinukų užvartot reik gerai, galva sunki, dviem yra ką veikt ją kelt o ir užveržimas apie 275nm. bloką apeit švitriniu, nuriebalint benzinu. galvą išplaut, šlifuot, tikrint nebūtina, pasižiūrėt vožtuvus ir purkštukų įvores ir reikalui esant jas pakeist. ir surinkt
 13. _Valdas_

  Egr ir dpf filtro atjungimas

  Tokius pakeitimus padarius, teks dar ir programiškai pakeitimus daryti (greičiausiai/tikriausiai). Voras teisus - kol veikia tai nėra reikalo kišti rankų. Nežinau kokia kuro sistema ir t.t., bet kaip pvz. lengvikei temp. daviklis stovi prieš katoliką ir po, slėginiai davikliai prieš DPF ir po. Kitaip nežinos dpf užterštumo ir nežinos kada regeneraciją daryti. Traktorius neturėtų būt kažkokia išimtis. Užglušinus EGR gali darbinę temp. pasiekinėti ilgai ir nuobodžiai, nes kuro sudeginimas šiuolaikinio dyzelio itin efektyvus..Bet varikliui sveikiau, tas tiesa. Tačiau vėlgi, užglušinus EGR gali pradėti skųstis klaidomis dėl nesutampančio pamatuoto oro kiekio ir nesančio oro sumažėjimo egr veikimo laiku. Vėlgi, nežinau kuro sistemos, gali atsirasti traukos ribojimas, atseit "avarinis gedimas".
 14. _Valdas_

  Jumz leidzia vandeni

  Termostatai turi būti visur, tik ne visur būna likę. Jei labai neklystu, dvigubas skriemulys tai ir kompresoriaus pavaros diržui. Termostatą gali pavirt puode su vandeniu. Jei geras, atsidarys dar prieš užverdant vandeniui. termostatų riba 83 - 90 laipsnių pagal dėdę Celsijų, Kiek jumzui - reik žiūrėt knygoj (dabar tingiu). Kitą kartą kai rašysi - būk žmogus, neskubėk. Prašau neįsižeisti.
 15. _Valdas_

  Problema su jumz sankaba

  na taip, klausimas kiek netikslus buvo iš dviejų irgi abejoju, kad naudos bus, visgi sovietinius inžinierius apmauti - ne juokas. kad būtų patogu - tai ir bedėlioji sau diskus, a dabar tai manau geriau kaip priklauso ir sureguliuot kaip priklauso. pas save į EO sudėjau ir sureguliavau kaip priklauso - puiku viskas. tik aišku stumdau žemes pažeminta pavara.
×