Jump to content

Del stulpu musu laukuose


Baisa

Recommended Posts

Mano žemėse yra per 30 stulpų. Aš manau, kad dirbant su plačiabariais agregatais kiekvienas iš jų duoda per 100 Lt nuostolio neskaitant galimų technikos laužymų užkliudžius stulpą, o pasitaiko ir taip. :icon-evil:

gerai, kad tik tokie nuostoliai, pabandyk nuversti va tada nuostoliai ir iki 10 k gali pasiekti :)

nemanau,mes ir tinklai yra apsidraude civilke nuo tokiu dalyku. tik nemaisykit nuvertimo kai kas girtas su auto nukala ir kai savo lauka dirbdamas su padargu uzkabini ir nukali - tai visiskai skirtingi dalykai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko man toke garbe isversti stulpa :( tai teko atlankstyti 3000lt,bet tinklai kabinos ir y antra nes buvo pasvires bet per tiesmus yrodziau kat tai nemano kalte visa laime siemos nuotraukoje is anksciau daryta kat jis buvo pasvires,bet teko bet teko pafotkint visus kaimo stulpus kti is vis guli ant zems,mano nuomone tinklai ir lauke kat kieno karve pasikasytu ragais :lol::lol: :lol:matyt per mazai uzdirba uz elektra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko man toke garbe isversti stulpa :( tai teko atlankstyti 3000lt,bet tinklai kabinos ir y antra nes buvo pasvires bet per tiesmus yrodziau kat tai nemano kalte visa laime siemos nuotraukoje is anksciau daryta kat jis buvo pasvires,bet teko bet teko pafotkint visus kaimo stulpus kti is vis guli ant zems,mano nuomone tinklai ir lauke kat kieno karve pasikasytu ragais :lol::lol: :lol:matyt per mazai uzdirba uz elektra?

o tai del pirmo be teismu sumokejai ar teismai irgi priteise? kiek suprantu savo lauke dirbamam nuvertei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko man toke garbe isversti stulpa :( tai teko atlankstyti 3000lt,bet tinklai kabinos ir y antra nes buvo pasvires bet per tiesmus yrodziau kat tai nemano kalte visa laime siemos nuotraukoje is anksciau daryta kat jis buvo pasvires,bet teko bet teko pafotkint visus kaimo stulpus kti is vis guli ant zems,mano nuomone tinklai ir lauke kat kieno karve pasikasytu ragais :lol::lol: :lol:matyt per mazai uzdirba uz elektra?

Kur nuvertei Alytaus r. ir kada tai ivyko?

nemanau, tinklai yra apsidraude civilke nuo tokiu dalyku. tik nemaisykit nuvertimo kai kas girtas su auto nukala ir kai savo lauka dirbdamas su padrgu uzkabini ir nukali - tai visiskai skirtingi dalykai.

Skirtumas tik pacio piniginej. Jei girtas pats mokesi, nes draudimo negausi, antru atveju draudimas apmokes. Jei technika be civilinio draudimo bet kuriuo atveju kentes pacio pinigine.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uz pirma tai per tiesmus ejau nes kadangi diena pries su kultivatorium dyrbau bulves ketinau sodyti o ten juodai slape buvo tai uzklimpau iki dureliu mtz50 :lol: per kokius 4stulpus nuo to stulpo ir palikau ta traktoriu ryte atlekiu su viksru o jau elektrikai policija issikviete,draugelie paprase draudimo pradejo mane kaltyti o as pasibaigusy padaviau nu ir prasidejo bet turejau ir nauja draudima. o antra sy pavasary paguldziau bet jau tikrai buvau kaltas tai pac paskambinau ir pasakiau vel draugelius isskviete :eusa-doh: nu jo ce viskas Alytuja nutiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uz pirma tai per tiesmus ejau nes kadangi diena pries su kultivatorium dyrbau bulves ketinau sodyti o ten juodai slape buvo tai uzklimpau iki dureliu mtz50 :lol: per kokius 4stulpus nuo to stulpo ir palikau ta traktoriu ryte atlekiu su viksru o jau elektrikai policija issikviete,draugelie paprase draudimo pradejo mane kaltyti o as pasibaigusy padaviau nu ir prasidejo bet turejau ir nauja draudima. o antra sy pavasary paguldziau bet jau tikrai buvau kaltas tai pac paskambinau ir pasakiau vel draugelius isskviete :eusa-doh: nu jo ce viskas Alytuja nutiko

Su Lesto ar RST bylinejaisi ir islosei pats kaltas budamas? Nesitiki...

O padargai irgi turi civilini privaloma draudima?

Nebutina su padargu versti, gali ir su traktorium :);)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar sakau jieskau bedramiciu kurie kurie nepabuktu duot kolektyvie y teisma tinklus uz stulpus musu nuosavybiai stovincius,komunistu atcikrate kolektyviai tai ir manau tinklus galima pastatyti y kampa betiek kat jie mus girdetu o ne runkelis laikitu :icon-rolleyes: taikas tat viraujatis daiktas elektros tinkalas bet juk jis kaskam 15000lt atlyginimo duoda ir siep pelna nesa o mum tik galvos skausma kaip ce jo stulpo neuzkliudyti kat daugiau 5grudais pasejus,tat pagalvokit saika kas esat ir kur ienat,(aciprasau uz rasyba ar ka yziedziau) :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau,mes ir tinklai yra apsidraude civilke nuo tokiu dalyku. su padargu uzkabini ir nukali - tai visiskai skirtingi dalykai.

apie tokį atvejį ir kalbu, bet prasideda draudimo vingrybės - tai laukas, o ne kelias, užkabinta ne su traktorium, o su padargu, o padargas nesidraudžia, nebent kasko ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
10 valandas ago , jevgenijus said:

Atnaujinu  ... užsimanė tinklai kabelį per mano žemę paklot, aišku visai pakraščiu ir t.t. ...ir servituto porai aru. 

Buvo kam taip? Gal pareikalaut kompensacijos? Ar nesivelt?

 

Na man panaši situacija buvo su interneto kabeliu. Su kompensacija jie nesutiko, norėjo už dyką. Tada ir aš nesutikau, nes užkliudžius jų tą kabelį buvo numatytos baisulinės baudos, tai pagalvojau kam man tada ta rakštis. Mano sklypas šalia kelio, tai apėjo mano sklypą ir nutiesė tiesiog kelkraštyje, šalia asfalto, nežinau ar taip galima... , bet nutiesė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Žemdirbys said:

 

Na man panaši situacija buvo su interneto kabeliu. Su kompensacija jie nesutiko, norėjo už dyką. Tada ir aš nesutikau, nes užkliudžius jų tą kabelį buvo numatytos baisulinės baudos, tai pagalvojau kam man tada ta rakštis. Mano sklypas šalia kelio, tai apėjo mano sklypą ir nutiesė tiesiog kelkraštyje, šalia asfalto, nežinau ar taip galima... , bet nutiesė :D

Nepasakiau, kad jungsis prie stulpo, kuris yra 15m nuo krašto. Beto ten dabar rapsas žiemoja. "Mes juk nieko nesugadinsim ir gerbūvį sutvarkysim, ten bus tik po metrą į šonus veiklos apribojimai" - tinklų projektų vadovas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šalia kelio negalima, yra atstumai, o jeigu nutiesė, žinau ir aš tokių atvejų, kaip nei pusės metro nėra nuo asfalto krašto, vėliau tvarkant kelią bus problemų.

Kad sutvarkys gerbuvį, nereikia to tikėtis, sutvarko, bet pagal save. Jei neduoda stulpų ar kokios kitos naudos, teingai sako, kam tau ta rakštis. Jie turi tam resursų ir ne iš savo pinigų kaip suprantu, bet jei nepanaudoja, pasiima sau, o tu lieki nieko nepešęs ir dar su servitutais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ne laikas is viso imti nuomas uz stulpus. Kai reikejo galia pasikelti - suplojau skaityk uz skaitliuka 30 K litu, kai ispirdolina miska ir suvercia belenkaip - sako eik ir tvarkykis, kai reikia sutvarkyti po "savo" darbu - daro belenkaip, o tu rasyk laiskus. Man ikiso kabeli i mociutes zeme, kur neseniai atstatyta ir nespeta teisine registracija atlikti - tai rasiau laiskus, skambinau - atsakymas vienas - zeme valstybine pakolkas, ka norim ta darom, o NZT jau suderinus... Elektrikai tokia pati partiju lesyklele kaip ir gelezinkeliai ar keliai - todel be gailescio su jais - cia as is savo varpines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va tu mastai kaip LUS, kurie galios mokesti neva "iskovojo" trumpam periodui t.y. keturiems menesiams. Esme tame kad tu kreipkis i Lesto del bet ko - kelnias mauti prades nuo pat pradziu, nes visa kaina darbu, paslaugu ir pan. iskelta per tarpines konsultacines gamybines rangoveliu ir subrangoveliu firmeles. Elektros kaina sudaro gamyba ir persiuntimas, na ir nedidele dalis mokesciai (visokie viap ir t.t.) - gerai papurcius kainu komisija ta kaina mazeti turetu, bet ranka ranka plauna ir visiems gerai.

Mano atveju kai man reikejo galingumo 190 Kw ir tie kilovatai 15 metru nuo pastato esancioje pastoteje, kurioje dar nuo rusu kokie 600 kw voliojasi niekam nereikalingi - man paeme apie 30 K litu, kai tuo tarpu darbu rangovas projekte buvo numates 12 K. Uz tuos pinigus pastate deze 4 metrai kabelio i transformatoriu ir dezeje reikiamo galingumo skaitliuka. Ir tai viskas Lesto nuosavybe, nores plet issimontuos ir issives, realiai sumoki uz prijungima 30 K litu ir gauni papke popieriaus. Dabar as ziuriu is kitos puses ir klausiu (rastai nuejo iki prezidenturos, grizo atgal su didele nuoroda i kainu komisija) komisijos - is kur tas skirtumas atsiranda, jeigu as noriu namo - sumoku uz plytas, langus stoga, darbus ir t.t. ir plius pelnas statytojui, kurioj vietoj cia skirtumas, nes projekte yra aiskiai isdestyta - ( skaitliukas, deze, kabeliai, varzteliai, sodros mokesciai, pelno mokesciai rangovui, ir t.t.). Atsakymas - socializmas, tai kad kaina skaiciuojama kaip vidurkis, nes Kitam Lietuvos gale kur arciau Vilniaus pvz kazkas daro projekta ir skaldo sklypyus ir atsiveda elekttra, tai jam nauja pastotis (projektine kaina) pvz tokiam pat galingumui kainuoja pavyzdziui 70 K litu, bet jis moka tik 25-30, nes imama isskaiciuota vieno KW ivedimo kainos vidurkis tais metais.... Cia ar cia normalu, klausiu. Po visu klausimu atsakymu maratono - gavau mielos balta galva moteriskes pasirasyta atsakyma, kad taip, kainos vidutines per dideles, mes sako perskaiciuosim (artimiausiu metu, her znajiet iki sio penkmecio gal), bet jum pritaikyti negalima, nes yra patvirtinti Vyriausybes nutarimai, ministeriju isakymai ir bla bla bla. Tai koki mes socializma cia vaidinam....

Dabar apie galia ir jos mokesti - tie keturi menesiai tai tik del grudu sandeliu kurie istisus metus stovi, o dirba tik javu nuemimo metu. Su ta salyga kad gavo cia lengvata, apie stulpus zemeje visi pamirso. Sita klausima reikia vel is po velenos atkelti, nes pati Vyriausybe uzsimojus ta lengvata naikinti - beliks tada kompensuotis "is stulpu".

Kas liecia ar pabrangs kaina ar ne, ir kiek ji pabrangs, o gal sumazes :)? tegul mums irodo, kokie mes busim negerieciai, ir kiek skriausim miesta? tada reikitu pamastyti, nes sakem ant vandens emocijomis netinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos taip nenormalios.  Nupirkau sodyba aplink zemes  ten buvo vienfazis oru.  Kad sumazinti stulpų skaičių palengvinti savo darba.  Vedziau trifaze (standartine gamuklos nera ten) po zeme.  Metru nedaug apie 200m.  2007m kainavo tai per 15000litu. Ir cia su kazkokia labai nemaza valstybes kompensacija. Aisku niekas man nepriklauso.

Kitas pvz.  Draugas gyvenvieteje per 15stulpu atsivede trifaze iki savo ukio.  Suplojo gerai. Pries tai buvo vienfazis. Po metu visi kas panoro griebesi vestis trifazes atsakas nuo tos linijos uz kapeikas.  Tas nusutino i tinklus.  Sako man grazinkit kazkiek ar isdalinkit kad visiem po lygiai butu.  Tinklu atsakymas linija musu....

Kas liecia stulpus dirbamoje zemeje nuosavybeje.  Ar cia nebus taip kad paimam visu lietuvos piliečių geroviai.  Taip kaip tiesent kelius ir panasiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomus dalykai ,mes niekas o jie visagaliai ,betvarke ir tiek ,kas ten braizo kas planuoja ,jokio derinimo su zmonem,atrodo mes siuksliu vietoj.raso numerius ant aukstos itampos stulpu ,su keturaciu per paselius ,nei klause nei sake pas mus ir tinklus panaikino rajone ,nei ko paklausi nei pasikalbesisusidaro nuomone ,lietuvoje paprastas zmogus niekas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , ekologas said:

idomus dalykai ,mes niekas o jie visagaliai ,betvarke ir tiek ,kas ten braizo kas planuoja ,jokio derinimo su zmonem,atrodo mes siuksliu vietoj.raso numerius ant aukstos itampos stulpu ,su keturaciu per paselius ,nei klause nei sake pas mus ir tinklus panaikino rajone ,nei ko paklausi nei pasikalbesisusidaro nuomone ,lietuvoje paprastas zmogus niekas

1.) Moki suformuoti kelis sakinius, vietoj tos ištisinės raudos ?

2.) Paraudoti susikūrėte puikią temą. Raudokite ten :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , MBLORINSER said:

Kainos taip nenormalios.  Nupirkau sodyba aplink zemes  ten buvo vienfazis oru.  Kad sumazinti stulpų skaičių palengvinti savo darba.  Vedziau trifaze (standartine gamuklos nera ten) po zeme.  Metru nedaug apie 200m.  2007m kainavo tai per 15000litu. Ir cia su kazkokia labai nemaza valstybes kompensacija. Aisku niekas man nepriklauso.

Kitas pvz.  Draugas gyvenvieteje per 15stulpu atsivede trifaze iki savo ukio.  Suplojo gerai. Pries tai buvo vienfazis. Po metu visi kas panoro griebesi vestis trifazes atsakas nuo tos linijos uz kapeikas.  Tas nusutino i tinklus.  Sako man grazinkit kazkiek ar isdalinkit kad visiem po lygiai butu.  Tinklu atsakymas linija musu....

Kas liecia stulpus dirbamoje zemeje nuosavybeje.  Ar cia nebus taip kad paimam visu lietuvos piliečių geroviai.  Taip kaip tiesent kelius ir panasiai.

Na tai lai basliuoja uz ta gerove. As sakyciau valstybine imone dirba Lietuvos gerovei, kad tik sviesus rytojus ateitu - eiline lesyklele ir pinigu plovykla. Kelios imones "prilipe" daro remontus, kelios imones pjauna po laidais medzius - niekas nieko, visi tyli ir visiems gerai. Kaimynas sugalvojo galia pasididinti ir trifaze isivesti, tai jie projekta per mano kiemo viduri sugalvojo daryti, sakau gal galvoj negerai jum, yra ribos varykit pagal zemes ribas, sako brangu - uzstume kaimynui kad as jam projekta pabranginau, tas nesisneka... Bratka sugalvojo kieme dvi atramas panaikinti (kiemo plotas 25 arai!!!!) kad aplin apeitu, nes reikia ukini statyti - 15 K euru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Dr.Zoidberg said:

1.) Moki suformuoti kelis sakinius, vietoj tos ištisinės raudos ?

2.) Paraudoti susikūrėte puikią temą. Raudokite ten :)

Raudos ne raudos - bet kad asilais nuleistom galvom esam tai faktas ir kiekvienas tyli iki kol jam nereikia susidurti su tokiais dalykais, tada verkia ir rauda vienas kartu su bobike vakarais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...