Jump to content

Del stulpu musu laukuose


Baisa

Recommended Posts

Ardama suskaičiavau,kad mano 12 ha nuosavos žemės plote- 30 elektros stulpų,kai kurie iš jų dvigubi-su atramom. :icon-evil:

Įsivaizduojat,koks malonumas juos aparti,kad nenuverstum.... :( o kur dar kiti darbai,be to apie stulpus lieka piktžolės, užimta mano žemė...

O kodėl negalėtų privačios šiuo metu elektros tiekimo įmonės (VST)

kompensuoti dalį mano nuostolių,už tai ,kad sudarau sąlygas jiems gauti pelną,galų gale bent man sumažinti tarifus ar kitais būdais?Kaip jūs manote?( jei netyčia būčiau nuvertusi stulpą,be teismo nebūčiau mokėjusi... :icon-twisted: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus irgi elektros pastote stovi.Norim tverti tvora,bet tada pastote butu uztverta ir niekas negaletu jos aptarnauti.Klausem ka daryt,ar imanoma ja butu iskelti,bet nieko,sako tverkit kad i kiekviena puse nuo jos butu 10 metru laisvo ploto.. ir va nieko nepakeisi yra kaip yra,niekas nesirupina tokiais dalykais.stovi zmogaus teritorijoj ir bb atsiprasant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va tuo klausimu tai galiu pasigirti, kad tarp visos dirbamos zemes ( 300 ha ) nebėra nei vieno stulpo, paskutiniuosius nenaudojamos linijos VST baigė rauti prieš kelias savaites :D Tiesa transformatorinė stovi kieme, bet ji niekam nekliudo, na ir kokie 5 stulpai dar yra, bet ir jie nesiriboja su dirbama žeme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane viename lauke 1ha 50 arų 7 stulpai yra ir su atramomis,tai neduok dieve ir jei elektra tiesti tiesiai reiktu 2 stulpų ,bet kam kas rūpi ,o dabar darė projektą po žemę,tai kada tas bus ,niekas nežino ,jie tik iš vartotojo kailį lūpą ,o patys tik naudojasi ,yra dar viena problema griovei ,prižiūrim mes o pinigus kas ima ,kodėl niekas mums nemoka už prižiūrėjimą ,aš klausiau ir nacionalinės tikrintojų ir ekoagros,jie nieko nežino tik reikalauja,tai dėl griovių turėtu ne iš mūsų reikalauti ,o iš ministerijos,kad jie būtų nušienauti ,kiek pavogia nuo mūsų ,o gal kituose rajonuose moka. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Kaip manote kovoti su elektrikų savivale dėl galios mokesčio ?

kodėl jie gali skaičiuoti galios mokesti o mes negalim reikalauti už stulpus musų žemėje .

Manau reikia per savo artimiausias organizacijas apsijunkti ir pradėti spausti .Seniūnija ,rajono žemės ūkio skyriu,rajono merą ,rajono išrinktus seimo narius ,apskrities viršininkus ,ir t.t.

Už tokia nesamone reikia kovoti nes toliau tikriausiai mokestis bus užtai kad kvėpuoji ir pirsnoji .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manote kovoti su elektrikų savivale dėl galios mokesčio ?

kodėl jie gali skaičiuoti galios mokesti o mes negalim reikalauti už stulpus musų žemėje .

Manau reikia per savo artimiausias organizacijas apsijunkti ir pradėti spausti .Seniūnija ,rajono žemės ūkio skyriu,rajono merą ,rajono išrinktus seimo narius ,apskrities viršininkus ,ir t.t.

Už tokia nesamone reikia kovoti nes toliau tikriausiai mokestis bus užtai kad kvėpuoji ir pirsnoji .

pritariu, nuoma butu visiškai teisingas dalykas. Jei jie ima nuoma už linija (abonentini) tai mes imam už žeme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galios dedamosios mokestis - Oficialus bandeliu prekeiviu reketas elektros vartotoju atzvilgiu. Sia problema galetu padet isprest tik labai konkretus ir kuo didesnio masto susivienyjimas bent tarp ukininku. cia dar tokiu mano pamastymu... Arteja seimo rinkimai, sis seimas manau jau nieko nepadarys minetu klausymu kad ir kaip besikoperuotume, nes jis per daug korumpuotas, bet ateinancia valdzia bent siek tiek juk galim ytakoti. Gal jai daug dazniau reiktu priminti ko is jos seime is tikro tikimes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galios dedamosios mokestis - Oficialus bandeliu prekeiviu reketas elektros vartotoju atzvilgiu. Sia problema galetu padet isprest tik labai konkretus ir kuo didesnio masto susivienyjimas bent tarp ukininku. cia dar tokiu mano pamastymu... Arteja seimo rinkimai, sis seimas manau jau nieko nepadarys minetu klausymu kad ir kaip besikoperuotume, nes jis per daug korumpuotas, bet ateinancia valdzia bent siek tiek juk galim ytakoti. Gal jai daug dazniau reiktu priminti ko is jos seime is tikro tikimes.

Tai siulau ir daryti . Mes šiaulių krašte bandom .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar neprieštarausite, jei truputį pesimizmo pridėsiu šiai diskusijai..?

Idėja jūsų gera ir teisinga. Tačiau yra vienas mažytis "bet". Bet energetikoje sukasi žiauriai didžiuliai pinigai... Kadangi reikėtų keisti įstatymą, vadinasi, tuo turėtų užsiimti mūsų Seimo nariai. Tik ar jie sugebės atsispirti energetikų pinigėliams, čia, kaip sakoma, atviras klausimas. Ypač šiais laikais, kai viskas lengvai perkama parduodama.

Man šiaip yra pakankamai įdomu: žemės ūkyje dirba tiek nemažai žmonių, yra tiek įvairių organizacijų, jungiančių ūkininkus, net partija yra, o vat realios naudos kaimo žmogui kažkaip nelabai įžvelgiu... Ar čia tiesiog priėjus arčiau "lovio, taip susisuka galvelės, kad pamirštama, ko ateita ir ko buvo siekta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinote ar VST israutu stulpus is mano lauko ,kuriais jau 7 metai neteka srove i apskurusia kaimyno bakuze,nemokejo uz elektra ,ir nesiruosia tai daryt.siaip galeciau ir pats israut,pasvire seni yra :D ,pavasari kai jau gandrai buvo keite elektrikai gandralizdi pas ji,sakiau kad nera elektros mužikai vistiek pakeite(gandrai nebeperejo ten)tai jie sake,kad negalima israut.tai kokio b.... jie ten reikalingi ?patarkit ka su jais eitu padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinote ar VST israutu stulpus is mano lauko ,kuriais jau 7 metai neteka srove i apskurusia kaimyno bakuze,nemokejo uz elektra ,ir nesiruosia tai daryt.siaip galeciau ir pats israut,pasvire seni yra :D ,pavasari kai jau gandrai buvo keite elektrikai gandralizdi pas ji,sakiau kad nera elektros mužikai vistiek pakeite(gandrai nebeperejo ten)tai jie sake,kad negalima israut.tai kokio b.... jie ten reikalingi ?patarkit ka su jais eitu padaryt.

Tai dar tavo situacija nera tokia beviltiska, aisq stulpus raut paciam grieztai draudziama "kazkodel" (nes tipo sulauzyti stulpa gali kuri veliau VST utilizuot tures :icon-rolleyes: , jei israusi, gres administracine bauda). Tai tau patarciau kreiptis i VST su prasymu/reikalavimu kad issirautu jie savo stulpus kurie stovi ant tavo zemes, jei jie tai padaryti atsisakys, taj manau pades tik teismas. VST labai gudriai padare (na tiksliau seimas tokius istatymus pagimdes) kad zeme, ant kurios stovi stulpai, servituto budu naudojami VST, nes stulpas yra "viespataujantysis" daiktas, o tavo zeme tarnaujantysis daiktas. Istatymiskai viskas ok, bet jei tam zmogeliui elktra atjugta, tada tie stulpai jau kaip ir nebe viespataujantis daiktas, nes neatlieka jokios funkcijos. Siaip teisininkai turetu padet issprest sita problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinote ar VST israutu stulpus is mano lauko ,kuriais jau 7 metai neteka srove i apskurusia kaimyno bakuze,nemokejo uz elektra ,ir nesiruosia tai daryt.siaip galeciau ir pats israut,pasvire seni yra :D ,pavasari kai jau gandrai buvo keite elektrikai gandralizdi pas ji,sakiau kad nera elektros mužikai vistiek pakeite(gandrai nebeperejo ten)tai jie sake,kad negalima israut.tai kokio b.... jie ten reikalingi ?patarkit ka su jais eitu padaryt.

Kokios problemos :icon-question: Užsuk į artimiausią VST padalinį parašyk prašymą dėl elektro linijos panaikinimo ir jei neiškils kokių nenumatytų aplinkybių, per kokį mėnesiuką stulpus išraus :) Tiesa prieš kelis metus suderinus su VST vieną liniją rovėme savo jėgomis, nes tipo tuo metu VST trūko laisvų darbuotojų tokiems demontavimo darbams atlikti, mes norėjom kuo skubiau, tai leido rautis patiems :D Stulpus taip pat atidavė, mažiau vargo jiems su utilizavimu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar neprieštarausite, jei truputį pesimizmo pridėsiu šiai diskusijai..?

Idėja jūsų gera ir teisinga. Tačiau yra vienas mažytis "bet". Bet energetikoje sukasi žiauriai didžiuliai pinigai... Kadangi reikėtų keisti įstatymą, vadinasi, tuo turėtų užsiimti mūsų Seimo nariai. Tik ar jie sugebės atsispirti energetikų pinigėliams, čia, kaip sakoma, atviras klausimas. Ypač šiais laikais, kai viskas lengvai perkama parduodama.

Man šiaip yra pakankamai įdomu: žemės ūkyje dirba tiek nemažai žmonių, yra tiek įvairių organizacijų, jungiančių ūkininkus, net partija yra, o vat realios naudos kaimo žmogui kažkaip nelabai įžvelgiu... Ar čia tiesiog priėjus arčiau "lovio, taip susisuka galvelės, kad pamirštama, ko ateita ir ko buvo siekta...

Ryskus pavyzdys Jonas Ramonas - buvo zemdirbiu "draugas" kol i seima isrinko. Kaizkaip nutyko ir nutyko...o taip garsiai reiskesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinote ar VST israutu stulpus is mano lauko ,kuriais jau 7 metai neteka srove i apskurusia kaimyno bakuze,nemokejo uz elektra ,ir nesiruosia tai daryt.siaip galeciau ir pats israut,pasvire seni yra :D ,pavasari kai jau gandrai buvo keite elektrikai gandralizdi pas ji,sakiau kad nera elektros mužikai vistiek pakeite(gandrai nebeperejo ten)tai jie sake,kad negalima israut.tai kokio b.... jie ten reikalingi ?patarkit ka su jais eitu padaryt.

bet jei pasikeis tos bakūžės savininkas tai jam gal bus reikalinga elektra, nebent ta bakūžė kokiam giliam užkampyje ir prie jos prisilietus sugrius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manote kovoti su elektrikų savivale dėl galios mokesčio ?

kodėl jie gali skaičiuoti galios mokesti o mes negalim reikalauti už stulpus musų žemėje .

Manau reikia per savo artimiausias organizacijas apsijunkti ir pradėti spausti .Seniūnija ,rajono žemės ūkio skyriu,rajono merą ,rajono išrinktus seimo narius ,apskrities viršininkus ,ir t.t.

Už tokia nesamone reikia kovoti nes toliau tikriausiai mokestis bus užtai kad kvėpuoji ir pirsnoji .

pritariu, nuoma butu visiškai teisingas dalykas. Jei jie ima nuoma už linija (abonentini) tai mes imam už žeme.

bet jei imtu is ju uz zeme nuoma, tai speju VST ir RST dvigubai atsiimtu is musu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...