Jump to content

Arimo problemos


Coala

Recommended Posts

Mano patirtis. Traktoras be jeginio. Ratukas gale trivagio. Tai siek tiek maziau buksuoja, ant plaukiancios padeties, Sureguliuot gyly vienoda pavyksta. Bet buksavimas stipriai sumazeja tik isigilinus pluguij ir ji siek tiek kilstelejus o tada jau ant neutralios per visa lauka varant. Zodziu, jeginis manau gerai butu del buksavimo, ypac vientilciams traktoams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane nėra pozicinio. Tai jei perkelsiu ratuką į galą mažės buksavimas ir kuras taupysis, tai gerai tada :)

Biškiuka vargas be reguliatoriaus taip arti, o ir del kuro neaišku.. nes su ričiagu tiek nepadirbsi kaip reguliatorius.. o šeip jei plogo ratas ne gale, tai centrines traukes galą prie traktoriaus kabinant į apatines skyles, traktoriaus galiniai ratai taip pat labiau apsikrauna negu esant viršutinese skylėse..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Patarkit ka reik tvarkyti, overumo plugas vartomas 4 korpusu, vartymo cilindras nenori laikyti, ariant pradeda plugas po truputi verstis, cilindras neleidzia ! Ant cilindro yra dezute su vostuvais kazkokia! Kazin ar toj dezutej nebelaiko kas slegio, ar is traktoriaus kas gali nelaikyti ? Dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit ka reik tvarkyti, overumo plugas vartomas 4 korpusu, vartymo cilindras nenori laikyti, ariant pradeda plugas po truputi verstis, cilindras neleidzia ! Ant cilindro yra dezute su vostuvais kazkokia! Kazin ar toj dezutej nebelaiko kas slegio, ar is traktoriaus kas gali nelaikyti ? Dekui

Pagal mane,ta dezute ir yra voztuvas. Voztuvas tam skirtas,kad ,,uzrakintu,,spaudima bet kokioj padety.Jei cilindras neleidzia,tai....voztuvas,,dezute nelaiko,nebent plugas naujesnis,kur viskas sudetingiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...