Jump to content

Arimo problemos


Coala

Recommended Posts

Gal foto galima būtų pamatyti.

 

Vakare padarysiu foto, bet ten nieko mandro - skersai pakabintas metalo gabalas priekį plūgo.

arba lenko video..

Video yra viename puslapyje prieš šitą. Arba youtubėj orka gorczicy ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prietaisas gerai veikė retesnėse garstyčiose. Ką tik gryžau iš tankių ir aukštų. Ten taip gerai neveikia. Pradeda kabintis ant priešplūgio koto ir paskui prikemša ant pačio priešplūgio. Sunkesnėje žemėje kaip ir viskas gerai, nes pati žemė nustumia garstyčias nuo verstuvėlės, o va lengvoje bėda. Bandysiu be priešplūgių, bet jaučiu neužvers tada gražiai. Žodžiu, klausimas lieka atviras...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Prie to pacio. Kaip uzarti aukstai nukultas buvusias kulturas? Buvo eko zirniai , nusikule 30- 40 cm auksciu. Ar imanoma normaliai aparti be skutimo? Plugas paprastas, pirmos karto kvernas bet atpjovimo disku, be priesplugiu, be kamporaiziu.

Ariu facelija nesmulkinta 50 cm aukscio bet plugas su atpjovimo diskais.turejau deti diskus nes ikito tik smulkinimas gelbejo.Lenko ismislas geras,reiks isbandyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, Vigintai, pabandziau ir gerai nesigavo. Pirmiausia beda kad labai greit uzkemsa(o atpjovimo diskai manau tikrai ce pagelbetu) . Del uzvertimo irgi negraziai gaunas- kyso tie stagarai. Zirniu tai nieko tie stagarai, bet kadangi ce nebuvo purksta nuo zoliu tai ir balandu, ir kieciu ir usniu- sitie visie tai jau isdziuve, kieti, stori ir apie 30-40cm aukscio. Tai plugelis jau nesugeba ju apvozyt ir uzspaust- visvien galai palieka styroti.  Pvz kur varpucio vienam kampe ten daugiau buvo tai ana gerai pakavoje nes anas zalias ir nera ten tu stagaru tokiu.

Manau kad garstyces galima gana dideles pakavot nes jos dar nebuna sukieteje, nesumedeja, , todel logiska kad pakanka kazkoki prieki plugo pririst kazkoki gala kampuocio, kuris siek tiek paguldo garstycias ir tada jau liuks gaunas.

Reik leksciuot bent jau mano atveju. Ir dar gerai butu gale leksciu koki vola pritaisyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki artojai noreciau su jumis pasikonsultuoti apie plugo reguliavima. Turiu Kverneland 3 korp. pluga su varztine apsauga, nevartomas paprastas, yra tokia beda kai atreguliuoju centrine trauke kad pirmas ir paskutinis korpusas artu vienodu gyliu man plugas nebeisikeliai pakankami aukstai,paskutinis korpusas velkasi zeme pats arimas gaunasi grazus viskas tvarkoi bet neiskelia paskutinio korpuso ir apsisukinejant tai sukelia problemu, kai sutrumpinu trauke tada viskas gerai isikelia bet vat arimas jau prastas iseina. Ka reiketu daryti kad ir artu gerai ir iskeltu pluga pilnai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vis matau, kad pagrinde plūgų ratukas gale, ką aš laimėčiau jei ratuką iš priekio perdėčiau į galą, nes dabar pas mane ant rusiško plūgo ratukas prie priekinio korpuso.

Dėkui už patarimą

O su kokiu traktoriumi ariat ? Jei yra jeginis-pozicinis reguliatorius, tai taip ratukas reikalingas plugo gale, ir centrine traukė ariant praktiškai nereikalinga, jos reikia tik plūgui gale lauko pakelti. Jei to dalyko nera tada, ratukas kaip pas jus ir reguliuojat su centrine trauke kad plugo pirmas ir paskutinis korpusas artų vienodai.. o esant plugo ratukui gale galima labiau apkrauti traktoriaus galinę ašį (traktorius "neša" plūga), mažeja buksavimas, tauposi kuras t.t. ir pan..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...