Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Prisukom pirmas 100 val. Gal tiksliau prižaidėm transporte ir paariau kelias dienas su trivagiu (jam skirto plūgo dar nėra). Tik jo dėka suariau visas balas. Sveikatos turi sočiai, T150 kelis kartus ištraukė su plugu ar su pilna priekaba. Kabina pakankamai didelė, gal stambesniam maišytų laipioti keleivio sėdynė.

Be abejo kratus, reiktų dar pažaisti su slėgiu padangose ir transporte bandyt svorius priekinius nuimt, bet šitoj vietoj žinojom kad taip bus pirkdami. Lėtinančios pavaros žinoma gerai, bet tiesioginių pavarų mažoka. Pvz ariant pats tas greitis gaunasi 4 darbiniu, bet jame neleidžia jungt reverso. Žinoma tas pats riebokšlis leido tepalą nuo pirmos minutės kieme. Ir iš kur kažin šiais laikais dar galima gauti magnetolų, kurios išjungus masę "pamiršta" radijo stotis. Bet šiaip savo sprendimo šiai dienai nekeistume.

Pas tave 125 modeliukas? koks greitis transportavimo? kaip triuksmas? ir manevringumas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tave 125 modeliukas? koks greitis transportavimo? kaip triuksmas? ir manevringumas?

Taip, sykį bandžiau, tai virš 40. Triukšmą tai nežinau su kuo lygint, bet radijas girdisi. :) Dėl manevringumo tai bus aišku pavasarį, kai rimtesnius darbus pradėsim dirbt, kol kas jo netrūksta.

Tai ka planuoji prie jo rimciau kabinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl radijų :icon-exclaim: pasitikrinkite ar pajungtas pastovus + atminties laidui. O jeigu išjungiant "masę" visiškai atjungiate akumuliatorių - radijo stotys ir prapuls :( Jeigu tik rakteliu užgesinus pradingsta, tuomet neturi + atminties maitinimui.

Nu persiprašau, bet kiek turėjau ir turiu magų, visus gali kišenėj nešiotis, pasijungi ir vėl groja. Pastovų pliusą tai jis turi, bet smegenų, sugebančių bangas prisimint - ne.

Tai ka planuoji prie jo rimciau kabinti :)

Bulvių sodinimas (mtz tempia keliais griūdamas), vagojimas (mtz per lengvas ir per silpnas), kasimas , sėja, arimas, transportas. Viskas elementaru, pagal jo arklius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, mano zetoriui vaziuojant 1800- 2000 rpm temperatura pakyla bevik iki 100, o apkrovus varikli ir virs 100 pradeda lipt. tai cia normalu? kai i servisa skambinau tai sake kat cia normali temperatura.. bet as itariu kad neveikia ta termomova, nes nesigirdi kad kada ji isijunktu.. nzn ka daryt? yra kokiu budu ja patikrint?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisukom pirmas 100 val. Gal tiksliau prižaidėm transporte ir paariau kelias dienas su trivagiu (jam skirto plūgo dar nėra). Tik jo dėka suariau visas balas.

Jei ne paslaptis, apie kokį plūgą mąstoma ir kelių korpusų?

Keturių korpusų vartomas plius tankintuvas jei pakels.

Tai ka tarkim 4korpusu vartoma kelia be problemu ir su rezervu kiek supratau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, mano zetoriui vaziuojant 1800- 2000 rpm temperatura pakyla bevik iki 100, o apkrovus varikli ir virs 100 pradeda lipt. tai cia normalu? kai i servisa skambinau tai sake kat cia normali temperatura.. bet as itariu kad neveikia ta termomova, nes nesigirdi kad kada ji isijunktu.. nzn ka daryt? yra kokiu budu ja patikrint?

Mano taip pat dakyla iki 100 o kartais ir virs 100 tada ir pradeda veikti ta mova ventiletoriaus, instrukcijoi parasyta kad virs šimto kazkiek gali but, kai suveikia ventiletorius tai gana staigiai iki 80 nukrenta, tiesa dar antifrizo bakelio kamstis turi but stipriai(sandariai) uzsuktas, ausinimo sistemoje turi but kazkoks slegis kitaip uzvirs ausinimo skystis. Pirmais eksplotacijos metais mane tas dalykas nervino truputi todel klausiau pas servisistus kaip ta problema išsprest, paaiškino kad labai paprasta padaryt kaip belaruse be termo movos, atsieit senesniuose modeliuose taip ir budavo. Jeigu tavo traktorius dar garantinis tai turetu pakeisti jeigu ji neveikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkas blogai veikia temperatura turi pastoviai buti vienoda kaip ikalta stoveti, o ne sokineti na nebent traktoriu ikinkai taip kad vos veza tada gali pradeti kaist. jai traktorius nedadarytas tada kitas reikalas,

Gal ir nedadarytas, tu sakai tu žinai, bet jeigu nedadarytas tai ne jis vienas esu kalbejes su keliais JD savininkais tai pas juos taip pat darosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane iki 80 niekad nenukrenta net peciuka ijungus iki 86-87 nukrenta, buvo isipletimo bakelis kiauras pakeite nauja bet vistiek tas pats.. suprantu kai buna gerai ikinkytas, bet kai vaziuojant be jokiu padargu kyla iki 100 tai nemanau kad lb gerai.. nesinori perkaitint. is po galvutes gaubtelio tepala pradejo leist, sakau gal jau tarpine sukietejo nuo kaitimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane iki 80 niekad nenukrenta net peciuka ijungus iki 86-87 nukrenta, buvo isipletimo bakelis kiauras pakeite nauja bet vistiek tas pats.. suprantu kai buna gerai ikinkytas, bet kai vaziuojant be jokiu padargu kyla iki 100 tai nemanau kad lb gerai.. nesinori perkaitint. is po galvutes gaubtelio tepala pradejo leist, sakau gal jau tarpine sukietejo nuo kaitimo.

Kiek moto valadu jau prasukai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane iki 80 niekad nenukrenta net peciuka ijungus iki 86-87 nukrenta, buvo isipletimo bakelis kiauras pakeite nauja bet vistiek tas pats.. suprantu kai buna gerai ikinkytas, bet kai vaziuojant be jokiu padargu kyla iki 100 tai nemanau kad lb gerai.. nesinori perkaitint. is po galvutes gaubtelio tepala pradejo leist, sakau gal jau tarpine sukietejo nuo kaitimo.

Reziume brokas.... skambini servisau ir ragini graziuoju....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reziume brokas.... skambini servisau ir ragini graziuoju....

kad jie graziuoju nenori.. sako atvaziuosim tarpine pakeisim o del viso kito tipo taip turi but.

Na o tai ka tu darai kaip jis užkaista, kiek jau prasukai valandu?

apie 700 ijungiu peciuka arba sustoju kai jau virs simto pradeda lipt.. bet jei tolygiai dirbant toliau ta temperatura sviruoja tai pakyla tai nukrenta iki 90 tai gal ir taip ir turi but, bet bent jau man tai taip nepatinka, kai matau kad jau 100 nebesinori to traktoriaus plesit. turiu lengvaja dizeliuka tai kaip tu nori su juo vaziuok temperatura vistiek visada 90 ir ne kiek nesviruoja..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...