Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Dar nepamirskit paminet zetoriaus dazimo kokybes jokio grunto net nerasta visa laime kad kabina plastmasine ir ta suruditu :lol:

Kas ten pas jus taip rudyja? juk ten skardu nera vien plastmase, mano traktoriui du metai bet jokiu rudziu nesimato.

kaip nerudija rudija visi svarciai kapototo sonines groteleles gelezines nors ir buvo nepazeistos patis dazai krenta gabalais nuo jo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte atmusot minty imti zetora :D mastau apie belarusa 1221,4 arba tada geriau JD6230

Viliau ka cia svarstai imk valtra :D:D:D:icon-wink:

NH idomus ir manau pigesnis uz koki jd nu bet cilindriukai hidraulikos kaip mano pirsciukai :eusa-think:

kelintus metus Viliau perki jau traktoriu? :D nezinau jau gal kokius 3 metus matau tavo komentarus koki imti tai valtra tai john deera tai zetoro tai vel mtz...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech, nu jus pavarot. Traktoriu greit apjuodint mokant. Audriau, kelinti metai tavajam zetorui kaip pas tave uki dirba? Mano nuomone, traktorius yra gerai nudazytas, juolab, kad tai nera pagrindinis kriterijus renkantis traktoriu ar kita ukio technika.

Viliau, kaip matau niekaip negali apsispresti, kodel tu toks pasimetes? :lol: As manau, kad renkantis traktoriu reikia ziureti i jo paprastuma, bei pagaminimo kokybe. Aisku, i si rata MTZ neiieina. :icon-confused: Cia tik mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech, nu jus pavarot. Traktoriu greit apjuodint mokant. Audriau, kelinti metai tavajam zetorui kaip pas tave uki dirba? Mano nuomone, traktorius yra gerai nudazytas, juolab, kad tai nera pagrindinis kriterijus renkantis traktoriu ar kita ukio technika.

Viliau, kaip matau niekaip negali apsispresti, kodel tu toks pasimetes? :lol: As manau, kad renkantis traktoriu reikia ziureti i jo paprastuma, bei pagaminimo kokybe. Aisku, i si rata MTZ neiieina. :icon-confused: Cia tik mano nuomone.

Tai kad ir zetoras nebeieina..... tai va cia vis daugiau liaudis perka traktoriu tai taip ir pasikalbi kokios problemos ir panasiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Audrius neturi zetoriaus, jis cia apie mano kalba :D. Seip tai as nesigailiu kad ji pirkau ir pakolkas matau tik ta viena problema, kad neturi jegos iki 1500 aps. O del to rudijimo, tai manau nieko cia baisaus. Blogiasiu atveju nusipirksiu juodu dazu ir uzdazysiu tas kelias vietas parudijusias. Sio zetoriaus kaina beveik 50 000 lt pigesne uz tokio pat galingumo valtros ir manau kad sios sumos dazams tikrai uzteks :DDD. Siais laikais viskas remiasi i pinigus, taigi nenorekit uz daug mazesne kaina gauti daug geresni daikta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

176 m/h. Rudija galiniu ratu svoriai ir prieki nuo kronsteino kur kabinasi svoriai dazai nusilaupe. Kas del traukos tai judant is vietos realiai atrodo, kad tik koki 80ag dirba savo darba iki 1500aps/min. Nejuodinu as to traktoriaus tik dalinuosi ispudziais po varganu 176m/h. :D turi jis ir pliusu: pagrindinis bent jau man hidraulika. Kelia tikrai labai gerai, elektroninis hidraulikos valdymas irgi patogus kai pripranti :D plius hidraulikos amortizacija ypac pasiteisina purskiant su pakabinamu purkstuvu. Kas dar is pliusu tai kad ir per salcius kuriasi is puse apsisukimo, nors ir nesildau antifrizo. Dar maga su kolonelem nebloga idejo. :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte atmusot minty imti zetora :D mastau apie belarusa 1221,4 arba tada geriau JD6230

Viliau ka cia svarstai imk valtra :D:D:D:icon-wink:

NH idomus ir manau pigesnis uz koki jd nu bet cilindriukai hidraulikos kaip mano pirsciukai :eusa-think:

kelintus metus Viliau perki jau traktoriu? :D nezinau jau gal kokius 3 metus matau tavo komentarus koki imti tai valtra tai john deera tai zetoro tai vel mtz...

Gal zmogui finansavimas stringa. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte atmusot minty imti zetora :D mastau apie belarusa 1221,4 arba tada geriau JD6230

Viliau ka cia svarstai imk valtra :D:D:D:icon-wink:

NH idomus ir manau pigesnis uz koki jd nu bet cilindriukai hidraulikos kaip mano pirsciukai :eusa-think:

kelintus metus Viliau perki jau traktoriu? :D nezinau jau gal kokius 3 metus matau tavo komentarus koki imti tai valtra tai john deera tai zetoro tai vel mtz...

Gal zmogui finansavimas stringa. :icon-rolleyes:

sutinku gal zmogiu stringa,bet man is salies ziurint per tuos 3 metus kaip zmogaus sokinejo prie vieno veliau prie kito kazkaip labai keistai atrodo,turesi lesu va tada jau geriau galvoti koki imti o cia atvirksciai... na aisku cia mano nuomone :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte atmusot minty imti zetora :D mastau apie belarusa 1221,4 arba tada geriau JD6230

Viliau ka cia svarstai imk valtra :D:D:D:icon-wink:

NH idomus ir manau pigesnis uz koki jd nu bet cilindriukai hidraulikos kaip mano pirsciukai :eusa-think:

kelintus metus Viliau perki jau traktoriu? :D nezinau jau gal kokius 3 metus matau tavo komentarus koki imti tai valtra tai john deera tai zetoro tai vel mtz...

Gal zmogui finansavimas stringa. :icon-rolleyes:

sutinku gal zmogiu stringa,bet man is salies ziurint per tuos 3 metus kaip zmogaus sokinejo prie vieno veliau prie kito kazkaip labai keistai atrodo,turesi lesu va tada jau geriau galvoti koki imti o cia atvirksciai... na aisku cia mano nuomone :)

Viskas bus gerai :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir linkiu kad tik butu gerai :)

As to paties. :D Yra sitame 3 metu sokinejimo nuo vieno prie kito ir geroji puse, bent pliusus ir minusus bene visu traktoriu zmogus issiaiskino. :eusa-clap::eusa-dance:

Siaip siek tiek taip... vieni girai ta kiti giria ta o kai pradedi ziuret chebra kaip naudoja paskui issikalba ir ziurek netoks jau rozemis kelias klotas.... su zemes reikalais bedu buvo del to tos paramos nuplaukdavo siemet lyg ir susitvarke tai bus matyt :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Audrius neturi zetoriaus, jis cia apie mano kalba :D. Seip tai as nesigailiu kad ji pirkau ir pakolkas matau tik ta viena problema, kad neturi jegos iki 1500 aps. O del to rudijimo, tai manau nieko cia baisaus. Blogiasiu atveju nusipirksiu juodu dazu ir uzdazysiu tas kelias vietas parudijusias. Sio zetoriaus kaina beveik 50 000 lt pigesne uz tokio pat galingumo valtros ir manau kad sios sumos dazams tikrai uzteks :DDD. Siais laikais viskas remiasi i pinigus, taigi nenorekit uz daug mazesne kaina gauti daug geresni daikta :)

http://www.zemesukis.com/photogallery.php?photo_id=3680

Šitas turbut tavo, tai buksuodamas turbut svoriu dazus nutryniai, tai dabar ir rudyja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Audrius neturi zetoriaus, jis cia apie mano kalba :D. Seip tai as nesigailiu kad ji pirkau ir pakolkas matau tik ta viena problema, kad neturi jegos iki 1500 aps. O del to rudijimo, tai manau nieko cia baisaus. Blogiasiu atveju nusipirksiu juodu dazu ir uzdazysiu tas kelias vietas parudijusias. Sio zetoriaus kaina beveik 50 000 lt pigesne uz tokio pat galingumo valtros ir manau kad sios sumos dazams tikrai uzteks :DDD. Siais laikais viskas remiasi i pinigus, taigi nenorekit uz daug mazesne kaina gauti daug geresni daikta :)

http://www.zemesukis.com/photogallery.php?photo_id=3680

Šitas turbut tavo, tai buksuodamas turbut svoriu dazus nutryniai, tai dabar ir rudyja.

tai jis jau ir pries sita rudijo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Audrius neturi zetoriaus, jis cia apie mano kalba :D. Seip tai as nesigailiu kad ji pirkau ir pakolkas matau tik ta viena problema, kad neturi jegos iki 1500 aps. O del to rudijimo, tai manau nieko cia baisaus. Blogiasiu atveju nusipirksiu juodu dazu ir uzdazysiu tas kelias vietas parudijusias. Sio zetoriaus kaina beveik 50 000 lt pigesne uz tokio pat galingumo valtros ir manau kad sios sumos dazams tikrai uzteks :DDD. Siais laikais viskas remiasi i pinigus, taigi nenorekit uz daug mazesne kaina gauti daug geresni daikta :)

http://www.zemesukis.com/photogallery.php?photo_id=3680

Šitas turbut tavo, tai buksuodamas turbut svoriu dazus nutryniai, tai dabar ir rudyja.

tai jis jau ir pries sita rudijo :D

Cia jau traktoriaus lauzymas iki tiek sulysti. Matai, kad nebejuda ir ieskok virvutes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
tai niekas apie kainas negali apsviest?

Belarusai dabar atpigę - iki 130 nuperki 1221.4, bet galingesnis modelis geriau atrodo, kabina, hidraulika. Pridėta elektros, kuri gali kelt bėdų. Nors šalia mūsų bendrovė jau antrą nupirko, nes su pirmu viskas normaliai. Bet nėra galimybės susikomplektuoti, perki tai kas yra arba lauki.

Rimtesnių firmų 120 Ag kainuoja nuo 170 ir turiu pasakyt, kad žaliai-geltonas gaunasi vos ne pigiausias pagal komplektaciją, jei dadėt dar desėtką tai gauni su amortizuojančiu priekiu. Bet pagal tai kaip ta kontora pasielgė su musų kaimynais - elementariausi apgavikai. Jei gali apgaut - taip ir padarys.

Pagal mūsų darbų apimtis likom prie zetoro. Sudėjom faktiškai viską apart priekio. Plačiausias padangas, hidro kablį ir kaina gavosi didesnė nei kažkas čia rašė.

O idealiausias variantas tai stovi netoli Kauno - 117 Ag Mckormikas už 120, bet jo neregistruoja mūsuose. Visus senus laužus registruoja, o naujo traktoriaus ne. Kiek girdėjau gandus tai kažkas netinka išmetimo sistemoj. Arba tiesiog per pigus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai niekas apie kainas negali apsviest?

Belarusai dabar atpigę - iki 130 nuperki 1221.4, bet galingesnis modelis geriau atrodo, kabina, hidraulika. Pridėta elektros, kuri gali kelt bėdų. Nors šalia mūsų bendrovė jau antrą nupirko, nes su pirmu viskas normaliai. Bet nėra galimybės susikomplektuoti, perki tai kas yra arba lauki.

Rimtesnių firmų 120 Ag kainuoja nuo 170 ir turiu pasakyt, kad žaliai-geltonas gaunasi vos ne pigiausias pagal komplektaciją, jei dadėt dar desėtką tai gauni su amortizuojančiu priekiu. Bet pagal tai kaip ta kontora pasielgė su musų kaimynais - elementariausi apgavikai. Jei gali apgaut - taip ir padarys.

Pagal mūsų darbų apimtis likom prie zetoro. Sudėjom faktiškai viską apart priekio. Plačiausias padangas, hidro kablį ir kaina gavosi didesnė nei kažkas čia rašė.

O idealiausias variantas tai stovi netoli Kauno - 117 Ag Mckormikas už 120, bet jo neregistruoja mūsuose. Visus senus laužus registruoja, o naujo traktoriaus ne. Kiek girdėjau gandus tai kažkas netinka išmetimo sistemoj. Arba tiesiog per pigus...

Koki zetoro modeli pirkai ir kokie pirmi ispudziai jei galima smulkiau :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Prisukom pirmas 100 val. Gal tiksliau prižaidėm transporte ir paariau kelias dienas su trivagiu (jam skirto plūgo dar nėra). Tik jo dėka suariau visas balas. Sveikatos turi sočiai, T150 kelis kartus ištraukė su plugu ar su pilna priekaba. Kabina pakankamai didelė, gal stambesniam maišytų laipioti keleivio sėdynė.

Be abejo kratus, reiktų dar pažaisti su slėgiu padangose ir transporte bandyt svorius priekinius nuimt, bet šitoj vietoj žinojom kad taip bus pirkdami. Lėtinančios pavaros žinoma gerai, bet tiesioginių pavarų mažoka. Pvz ariant pats tas greitis gaunasi 4 darbiniu, bet jame neleidžia jungt reverso. Žinoma tas pats riebokšlis leido tepalą nuo pirmos minutės kieme. Ir iš kur kažin šiais laikais dar galima gauti magnetolų, kurios išjungus masę "pamiršta" radijo stotis. Bet šiaip savo sprendimo šiai dienai nekeistume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...