Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Aciu viktorass uz issamu paaiskinima dabar jau viskas aiskiau.Zetoras yra sunkesnis nors ir nelabai daug.As taip ir pagalvojau kad cia kazkas netaip su tom kainom.Bielka yra pigesnis ir zymiai ir jame jau standarte yra kondicionierius kabliai lemputem apkarstytas.O zetoras tai plikas standartas vairas ir tas nereguliuojamas.O kai viska sudedi tai ir gaunas gana brangesnis uz bielka.Viktorass o kas pastumejo rinktis butent zetora sunkiem darbam?Ir butent 110aj.ar pakanka galios?Gal ir man tokio uztektu reikes 4 vartoma pluga temti ir germinatoriu+sejamoje viename 4m.temti.Kazin ar patems?

Vaidas ar pas 1221.4 yra kondiske standarte???? pas 1221.3 tai toks ant durniaus pusti veja arba nepusti perjungi pucia karsta arba salta .... O kas dbr is tikruju zinos kuris galingesnis ar zetor 125 ar 1221??? paaiskint galit?? su zetoru lengva nes galios standartai ismatuoti zinomais ECE ar ISO o ruskis tik GOST del to ir nezinosi..... pavyzdziui jd 6630 pagal iso 134 ag geriau trauke germinatoriu uz 1221.3 o va pas zetor pagal ISO yra 133ag tai mastykit......... reik sukabint du traktorius ant kokio padargo ir ziuret kuris kuri jei jau taip reikia ag..

Dziugu kad cia matosi tik pagalbinis cilindras.... nes buvau jo hidraulika suabejojes... o tas pagrindinis paciam tilte ar kaip belarus 82 po kabina??? nes jei paciam tilte tai jei sugenda cilindras nepiragai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vairas zetoriui reguliuojasi ivisas puses ir zymiai gereu negu belaruse apskritai sedynes ir vairo tai net istolo neliginkit su belaruso, padyrbus visa diena su zetorium tai belarusas kita diena sudaro prasta ispudi. Vaidass kur rasiai kaina belaruso 1221 ar tikrai zinai kad bus kondicionierius ir Doico variklis nes man atrodo 142000 kainuoja su baltarusisku ir be kondisino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip viktorass tikrai zinau nes buvau dzeiranoje pries 2 savaites.Jis su deutz varikliu ir kondicionieriumi kainuoja 142000 su pvm.Na bent jau tiek kainavo kai buvau.Dar ir nuotrauku kelias pasidariau bet nemoku cia ikelti.O tas variklis su keturiais voztuvais vienam cilindrui tai manau gerokai bus galingesnis uz zetora.O kiek viktorass uz savaji palikai jei nepaslaptis?Man tas bielkis gerai tiktu i parama jei dar pavyktu kelis gabalus nukaukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis gal ir geras bet kiti mazgai tai :eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-snooty::eusa-snooty::eusa-snooty:

tu man pasakyk ka tiek zadi kabint kad reikia tiek arkliu praktiskai zetoras turi tiek pat ag (iso).... vis tiek matos kad mylis bulbasa nes jis brangesnis zetoras su visais pribumbasais iskyrus priekyje hidrauli130 su pvm.... dar dasimeti pinigeliu ir lenkiska vartoma pasiemi 4 korpusu... O kodel nenori JD 6230 imti ag apie 100 bet uz tad kokybe ir komfortas

Kiek zemes dirbi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis gal ir geras bet kiti mazgai tai :eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-snooty::eusa-snooty::eusa-snooty:

tu man pasakyk ka tiek zadi kabint kad reikia tiek arkliu praktiskai zetoras turi tiek pat ag (iso).... vis tiek matos kad mylis bulbasa nes jis brangesnis zetoras su visais pribumbasais iskyrus priekyje hidrauli130 su pvm.... dar dasimeti pinigeliu ir lenkiska vartoma pasiemi 4 korpusu... O kodel nenori JD 6230 imti ag apie 100 bet uz tad kokybe ir komfortas

Kiek zemes dirbi?

Duok man jį už 130000 su PVM,šiąnakt pinigus atvežu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliau jau kelis sykius rasiau ivairiuose komentaruose zetoriaus galingiausio kaina apie128000 litu plius PVM, taigi kaina su pvm butu apie 152000lt. Vaidas vakar rasiai kad 1221 kainuoja 142000 su pvm, pries kokia savaite cia forume rasiai kad kainuoja 126000 be pvm tai dadejus pvm gausis beveik 150000 tai nesupratau ar jie per savaite atpigo taip smarkiai ar tu tos kainos nezinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viktorass zinau as ta kaina jie atpigo 8000 tik gal ne per savaite.Man pavasari atsiunte komercini 150000su pvm po keliu savaiciu radau internete kad jau 2000 maziau kainuoja o dabar dar atpigo.Jie ten aiskina kad gamykla sumazino kainas tai ir jie.Tipo del krizes sumazejo pardavimai kazkurioj salyje.Cia ne zetor kad laikytu stabiliai kainas ir nepigtu o tik liptu i virsu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vilius ir ka as su tuo jd veiksiu kad jam tik 100 arkliu.Del konforto tai su tavim sutinku o del kokybes drisciau abejoti.Zemes tai pas mane nedaug apie 60ha. daug ar mazai visviena viska turi atlikti laiku.O su tokiu tai labai abejoju ar spesiu.Vien kalbant apie arima turesiu diena nakti dirbti kad speciau.Be to 100aj.labai nedekingas nes pluga turi kabinti 3 o ne keturiu.Na nezinau o kiek dabar toks kainuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su 82 turbininiu belarusu LAISVAI apdirbu 60ha.... Tai ka kalbeti jei butu 130ag... Kiek ta 60ha gali arti? Menesi? Per 6 dienas tau graziai apariu su 82. Bet zinai kai parama yra reikia naudotis... Bet tik ne mtz...

Galvojau kad 128000 zetoro kaina su pvm bet beskaitydamas kazkaip apsirikau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su 82 turbininiu belarusu LAISVAI apdirbu 60ha.... Tai ka kalbeti jei butu 130ag... Kiek ta 60ha gali arti? Menesi? Per 6 dienas tau graziai apariu su 82. Bet zinai kai parama yra reikia naudotis... Bet tik ne mtz...

Galvojau kad 128000 zetoro kaina su pvm bet beskaitydamas kazkaip apsirikau

Viliau ka tu cia svarstai imk Valtra :D:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su 82 turbininiu belarusu LAISVAI apdirbu 60ha.... Tai ka kalbeti jei butu 130ag... Kiek ta 60ha gali arti? Menesi? Per 6 dienas tau graziai apariu su 82. Bet zinai kai parama yra reikia naudotis... Bet tik ne mtz...

Galvojau kad 128000 zetoro kaina su pvm bet beskaitydamas kazkaip apsirikau

Viliau ka tu cia svarstai imk Valtra :D:icon-wink:

O gal NH tai tas pats kas ir case tik pigesnis.... :eusa-dance: beja sykart ne as svarstau, zmogus renkas tarp zetoro ir 1221....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Manyciau kad 1221 truputi per galingas ant 60 ha turetu uztekti ir silpnesnio

Zmogus dar nori laiko rast ir pas mergas nulekt o ne tik traktoriui gyvent.

Zinau viena kuris 200ha su bielkiu suardavo nors kieme stovejo ir dt ir t-150K sako man su bielkiu smagiau vis viena neturiu ka veikt.

Taip kad jei nenorit kad butu kaip toj patarlej (jei visa gyvenima arai ir arei tai nenuostabu kad matei tik arklio subine) Taip kad visada reik ziureti i ateiti gal issiplesi ir imt galingesne nesesne technika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu varsteliui o jei dirbciau su mtz 820 su turbina tai vargu ar dar ka nors matyciau.Turiu as ta mtz 820 su turbina tai kai diena atidirbi gyventi jau nelabai norisi.Jei trumpai su juo tai nieko nesakau,bet visa diena.Traktorius gal ir butu neblogas jei nebutu pagamintas rankom o ne kojom.Kaip tik del to ir svarstau ir labiau linkstu i zetoro puse nors ir silpnesnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
Turiu Zetor forterra todel galiu patikslint informacija nes ziuriu, kad kai kurie raso nelabai zinodami. Del kelimo galios,pas zetoriu forterra pagrindinis cilindras stovi tilto viduje ir jis nesimato is isores, tas kur matosi tik pagalbinis. Kaina zetoriaus galingiausio (122aj pagal ECE R 24 standarta) kazkur apie 128000+pvm turetu buti, bet cia jau su visais priedais. Toliau jeigu i belarusa 1221 idet kondicionieriu tai gali tas belarusas pasidaryt brangesnis uz zetoriu. Svoris zetoriaus apie 5700kg (rasau apie nes svoris truputi keiciasi del padangu dydziu) na kitur raso svori 5800 bet vienur nurodo su kuru kitur be kuro. Galingesnis zinoma yra 1221 (nors man neteko su juo padirbet) bet ne kiekvienam to galingumo reikia tiek daug, nes galingumas tai ir kuro padidejimas. Tiesa dar del svorio, zetoriaus svoris yra su papildomais svoriais ant priekio 700kg ant galiniu ratu 350kg viso 1050kg is cia ir jo toks svoris gaunas kadangi ant priekio dedas iki 700kg todel jis net budamas trumpas pakele gana sunkius padargus. Dabar del darbo patogumo zetoriui yra pakabos valdimo knopkutes ant sparnu lauke, kas palengvina ir pagreitina padargo uzkabinima, zinoma gal ir menkniekis bet malonus. Toliau yra pakabos amortizavimo sistema (vaziuojant su pakabintu padargu traktorius zymiai minksciau vaziuoja)tap pat smulkmenele bet maloni. Pavaru perjungimas be sankabos taip pat labai geras dalykas pavizdziui arent i kalna. Elektroninis hidraulines pakabos valdimas, reversas beveik ant visu begiu (isskyrus ketvirta begi), priekinio tilto stabdis(stovi ant kardano prie pavaru dezes), gramer sedyne, labai geras apsvietimas, dideles padangos, kondicionierius, sios smulkmenos ir paskatino rinktis Zetor Forterra, bet jeigu kam reikia galios tai 1221 bus galingesnis bet jame nebus isvardintu smulkmeneliu.

Tai paiskink man ariant kaip atriaguliut hidrauli ,nes svogeris turi zetori ir niekas jam nesigauna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...