Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Komercinis ir lieka komerciniu, reikia žiūrėti kas sutartį per komplektacija ir kas parašyta ;) sutartį nėra, parašas padėtas, gali tada tik ant savęs pykt

Mano atveju komercinis ėjo kiap oficialus p/p sutarties priedas. Kiek žinau, Specagra dauguma atveju taip ir daro - sega komercinį prie pagrindinės sut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar yra vienas bet , ar pasirasei ant perdavimo-priemimo akto ?

Ar visada kolega išstudijuojate komplektaciją ir panašiai, kai atveža ? Manau, kad ne. Nes dažniausiai veža ne vieną prekę ir vairuotojas skubina greičiau nukrauti ir važiuoti. še pasirašyk- būna. Paskiau jau galima atidžiai studijuoti kas kur kaip. O dar kai kuriuos navarotus ir nematysi, neįgudusia akimi, taip greit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vairuotojas atvezes preke pateikia krovonio vaztarasti o priemimo perdavimo aktas pasirasomas su firmos pardavejos atstovu. Kvaila butu netikrinti to ka atveza , juk ne svetimo turtas o grinai uz mano pinigus pirktas daiktas . :eusa-naughty: Oi kiek teke yra reikalauti kas teisetai priklauso :icon-wink: . Paskui galima ir pretenzijas reiksti pakol nera paraso ant priemimo-perdavimo akto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Turim ir mes zetor 125, na bet po pavasario darbu galiu pasakyti, kad antro tokio nepirktume vien del to, kad mechanine deze. Trauka jo zveriska bet tik nuo 1500 aps/min. Kai reikia su germinatoriu issibegeti iki tu 1500aps/min... dusulys grynas. Tik purskimui, trasu barstymui, ir transporte tinkamas traktorius, nors transporte baisiam joja tai ir tas atkrenta, na liaudiskai tariant prasovem :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa sakai, delto kad iki 1500 aps jis neturi jegos. To neimanoma nepastebeti. Gaila kad musu kolegos tokie savanaudziai ir nepasako kas siam traktoriui yra blogai. Jei zmones turintys si traktoriu apie tai butu papasakoje tai gal ir nebutum apsipirkes. Vienu zodziu, pas mus tokie zmones ir daro taip,, jei as apsipirkau, tai ir kiti tegul apsiperka".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa sakai, delto kad iki 1500 aps jis neturi jegos. To neimanoma nepastebeti. Gaila kad musu kolegos tokie savanaudziai ir nepasako kas siam traktoriui yra blogai. Jei zmones turintys si traktoriu apie tai butu papasakoje tai gal ir nebutum apsipirkes. Vienu zodziu, pas mus tokie zmones ir daro taip,, jei as apsipirkau, tai ir kiti tegul apsiperka".

Taikliai cia tu issireiskei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim ir mes zetor 125, na bet po pavasario darbu galiu pasakyti, kad antro tokio nepirktume vien del to, kad mechanine deze. Trauka jo zveriska bet tik nuo 1500 aps/min. Kai reikia su germinatoriu issibegeti iki tu 1500aps/min... dusulys grynas. Tik purskimui, trasu barstymui, ir transporte tinkamas traktorius, nors transporte baisiam joja tai ir tas atkrenta, na liaudiskai tariant prasovem :D

Na deze tai gal ne visai mechanine, vistik du begiai be sankabos jungesi, man tai ju uztenka kad isibeget iki darbinio greicio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa sakai, delto kad iki 1500 aps jis neturi jegos. To neimanoma nepastebeti. Gaila kad musu kolegos tokie savanaudziai ir nepasako kas siam traktoriui yra blogai. Jei zmones turintys si traktoriu apie tai butu papasakoje tai gal ir nebutum apsipirkes. Vienu zodziu, pas mus tokie zmones ir daro taip,, jei as apsipirkau, tai ir kiti tegul apsiperka".

Na cia forume kazkur esu rases ir ne viena karta kad jega atsiranda virs1500 apsuku, asmeniskai as esu juo patenkintas, nesakau kad cia idialiausias varijantas, bet ka gali pasiulit uz tokius pinigus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa sakai, delto kad iki 1500 aps jis neturi jegos. To neimanoma nepastebeti. Gaila kad musu kolegos tokie savanaudziai ir nepasako kas siam traktoriui yra blogai. Jei zmones turintys si traktoriu apie tai butu papasakoje tai gal ir nebutum apsipirkes. Vienu zodziu, pas mus tokie zmones ir daro taip,, jei as apsipirkau, tai ir kiti tegul apsiperka".

Na cia forume kazkur esu rases ir ne viena karta kad jega atsiranda virs1500 apsuku, asmeniskai as esu juo patenkintas, nesakau kad cia idialiausias varijantas, bet ka gali pasiulit uz tokius pinigus?

Belarusa :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim ir mes zetor 125, na bet po pavasario darbu galiu pasakyti, kad antro tokio nepirktume vien del to, kad mechanine deze. Trauka jo zveriska bet tik nuo 1500 aps/min. Kai reikia su germinatoriu issibegeti iki tu 1500aps/min... dusulys grynas. Tik purskimui, trasu barstymui, ir transporte tinkamas traktorius, nors transporte baisiam joja tai ir tas atkrenta, na liaudiskai tariant prasovem :D

Na deze tai gal ne visai mechanine, vistik du begiai be sankabos jungesi, man tai ju uztenka kad isibeget iki darbinio greicio.

vat, kad vietoj tu dvieju begiu, kokie keturi taip jungtusi - darbas skirtusi kaip diena ir naktis, kuro sanaudos taipat mazetu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim ir mes zetor 125, na bet po pavasario darbu galiu pasakyti, kad antro tokio nepirktume vien del to, kad mechanine deze. Trauka jo zveriska bet tik nuo 1500 aps/min. Kai reikia su germinatoriu issibegeti iki tu 1500aps/min... dusulys grynas. Tik purskimui, trasu barstymui, ir transporte tinkamas traktorius, nors transporte baisiam joja tai ir tas atkrenta, na liaudiskai tariant prasovem :D

Na deze tai gal ne visai mechanine, vistik du begiai be sankabos jungesi, man tai ju uztenka kad isibeget iki darbinio greicio.

vat, kad vietoj tu dvieju begiu, kokie keturi taip jungtusi - darbas skirtusi kaip diena ir naktis, kuro sanaudos taipat mazetu

Tai va reikia atydziai rinktis technika... o Mantas lyginant trauka prie iki 1500aps su kokiu tai belarusuar labai jau tas zetoras dusta lyginant su belarusu? nes pas mane bielikas tai kazkaip ir prie mazu sukiu veza

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nepamirskit paminet zetoriaus dazimo kokybes jokio grunto net nerasta visa laime kad kabina plastmasine ir ta suruditu :lol:

:eusa-clap: aciu uz papildyma. svoriai galiniu ratu gal po 2 sav rudyti pradejo, tai as tuos svoriu diskus vietom sukeiciu ir vel kaip nauji :D , o prieki kur dedai svoriai tas kronsteinas, tai dazai nenurudyjo, o gabalais issilaupe. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...