Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

reikia pastebet kad MTZ cia yra gamiklinis o visi kiti perdirbti, siaip belarusa pulinge labai vertina is 50 variklio sugeba isspaust 120 AJ

sutinku tik ydomu kas tuos arkliukus isgauna ar ruseliai :eusa-think:

nereik nei ruseliu, ir lietuvaiciai moka sudet 80 grupe ir galva, uzdet turbina ir siurbli pareguliuot... Kaip karta pasake profesorius Labeckas "...se tau ir galingumas!" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos ir kokybes atzvilgiu jis man tinka. Greiciausiai ji ir pasirinksiu. Bet dar truputeli palauksiu. Vienoi firmoi jos gyre ir liepe dar palaukti. Zadejo lapkricio menesi atsivaryti nauja traktoriu, kaina panasi i zetoriu bet kokybe ir komplektacija zymei geresne. Sake kad lietuvoi tie traktorei sekmyngai dirba, bet nera firmos kuri prekiautu tais traktoreis, tai jie nori buti pirmi. Traktoriaus pavadinimo nesake, karine paslaptis.Tai lauksiu kol pasirodis.

:lol: Be komentarų... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos ir kokybes atzvilgiu jis man tinka. Greiciausiai ji ir pasirinksiu. Bet dar truputeli palauksiu. Vienoi firmoi jos gyre ir liepe dar palaukti. Zadejo lapkricio menesi atsivaryti nauja traktoriu, kaina panasi i zetoriu bet kokybe ir komplektacija zymei geresne. Sake kad lietuvoi tie traktorei sekmyngai dirba, bet nera firmos kuri prekiautu tais traktoreis, tai jie nori buti pirmi. Traktoriaus pavadinimo nesake, karine paslaptis.Tai lauksiu kol pasirodis.

kai parsives ji ir tau parodys, atskleisk tada ir mums ta karine paslapti :D net idomu pasidare :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos ir kokybes atzvilgiu jis man tinka. Greiciausiai ji ir pasirinksiu. Bet dar truputeli palauksiu. Vienoi firmoi jos gyre ir liepe dar palaukti. Zadejo lapkricio menesi atsivaryti nauja traktoriu, kaina panasi i zetoriu bet kokybe ir komplektacija zymei geresne. Sake kad lietuvoi tie traktorei sekmyngai dirba, bet nera firmos kuri prekiautu tais traktoreis, tai jie nori buti pirmi. Traktoriaus pavadinimo nesake, karine paslaptis.Tai lauksiu kol pasirodis.

kai parsives ji ir tau parodys, atskleisk tada ir mums ta karine paslapti :D net idomu pasidare :D

Bandys ikist ukininkui vel koki tai slamshta :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Kainos ir kokybes atzvilgiu jis man tinka. Greiciausiai ji ir pasirinksiu. Bet dar truputeli palauksiu. Vienoi firmoi jos gyre ir liepe dar palaukti. Zadejo lapkricio menesi atsivaryti nauja traktoriu, kaina panasi i zetoriu bet kokybe ir komplektacija zymei geresne. Sake kad lietuvoi tie traktorei sekmyngai dirba, bet nera firmos kuri prekiautu tais traktoreis, tai jie nori buti pirmi. Traktoriaus pavadinimo nesake, karine paslaptis.Tai lauksiu kol pasirodis.

Na gal jau paaiskejo kokia cia ta naujove bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
Taip.Ziurejau,bet dirbti neteko.del to ir klausiu.

Kad cia dug nereiketu rasyt, tai nariu technikos skirelyje yra keliu zetoriu nuotraukos su plugais, yra su Lemkenu, kverrnelandu ir su Ovlak, ten nemazai prirasyta apie juos komentaru garantinis dabar tiksliai nepamenu bet tarp 800ir 900litu su apmokejimu uz atvazevima(100km) dabar tiksliai nepamenu bet vien atvazevimas kazkur apie 200litu. Su belarusu tai zinoma nepalyginsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Noriu paklaust pirkusiu Zetor is Specagros, kaip yra su servisu?. Kai pirkau traktoriu pagal mano pasirinkta komplektacija nebuvo orines sedynes ir kablio. Dave traktoriu su paprasta sedyne ir sake sausio menesi atves ir ides mano uzsisakyta sedyne. Jau atejo beveik geguzes menuo ir niekaip negaliu prisiprasyt kad ja atvestu. Is pradziu vis meluodavo kad kita savaite atves, po to kad servisas labai uzsiemes, o dabar ant pacio galo pasake kad net neturi dar atsiveze tos sedynes (nors pries tai sake kad viskas yra sandely). Tokie jie man nerimti pasirode, kad antro traktoriaus tikrai nebeimciau is ju. Tikri melagiai. O jus neturejot jokiu bedu su jais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...