Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

dar kartą sakau,kad išgaliu nusipirkt,bet nesu tiek durnas,kad esant tokioms pieno kainoms ir esant tokiai miglotai ateičiai,pirkčiau žemę už kosminę kainą.Pateiksiu tokį pavyzdį,kai žmonės per godumą nebeturi sąžinės.Prieš kokius 5-6m pas mus vienas ūkininkas susitarė su žemės savininku pirkt 7ha apleistos žemės po 4000lt už ha.Jis tą žemę nupurškė,sutvarkė,pasėjo žolę,ir pyst vietinis stambus žemvaldys pasiūlė savininkui po 7000lt ir nupirko.Tą stambųjį ūkininką visi keikia,nes jis visoje apylinkėje sukėlė kainas.Šnekėjau su tuo apgautu ūkininku,sakiau kodėl taip durnai padarei.Jis sakė,kad savininkas kažkokius popierius žemės turėjo susitvarkyt,be to buvo jo geras pažystamas,todėl ir pasitikėjo.Vą ką padaro godumas,tik nesakykit,kad tokių pavyzdžių pas jus nėra,nesakykit,kad diduma ūkininkų yra sąžiningi.Juk ir smetonos laikais būdavo,kad brolis brolį užmušdavo dėl žemės.Ir dar čia postringaujat apie neišgalėjimą pirkt.

Ateitis visada buvo ir bus miglota niekas nezino kas bus rytoi... Po 5 ar po 10 metu zeme gal ir bus verta apvalaus nulio bet protingas ukininkas vistiek ras buda kaip is jos uzdribti piniga. O tie kurie aplink mane del pigiu grudu,mesos ar pieno ir brangios zemes nusprende nebeplesti ukiu,arba eiti i valdiska darba nepastebejau nei vieno kuris sakem vartytu pinigus ar vazinetu su brangiom masinom...  Atliekamu pinigu, brangius dzipus ir graizus namus turi tie kurie ukininkavimo pradzioi dirbo kaip jauciai, nebijojo rizikuoti ir investavo i zeme ir dabar visa juoda sunku darba nudirba samdiniai tie kurie istroske valdisko darbo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vieniem žemė hobis, kitiem pinigas hobis, kitiem žemės dirbimas hobis nors ir nuostolingas, lygiai toks pat 1 karvės ūkyje laikymas yra hobis, nes visą tą laiką sudėjus į samdomą darbą uždirbtum daugiau, šunio laikymas taip pat hobis. Laisva Lietuva , kas ką nori tas ir tą daro, ko čia purštaujat ,kad žemė brangi, eikit piketuot, kad maistas brangus, kuras brangus :)
Pagal karvės logiką gaunasi, kad durniai kurie dirba žemę gauna iš ha 200 eurų pelno, nors gali išnuomot už 200, durniai kurie sėdi kaime , o ne važiuoja miestan kur daugiau gali uždirbt, durniai kurie sėdi lietuvoj , o ne Anglijoj.   
kaip sakant , kai tokios pieno kainos prastos, ir grūdai tokie pigūs, žemė Lietuvoj per brangi, bet vokietijoj , kur supirkimo kainos tokios pat ar panašios, žemės kaina 10-15k  eurų tai jau normali. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vanage išsiplauk galvą,jei vokietijoj butų tokios pat ar panašios pieno supirkimo kainos,jie jau būtų bankrutavę,be to neužmiršk,kad jie gauna žymiai didesnes tiesiogines išmokas.Anksčiau jau buvau sakęs,kad vokietijoje žemės kaina tik teorinė,mažai kas ją pardavinėja,ji eina iš kartos į kartą.Ten ūkiai jau yra susiformavę prieš šimtus metų.Isivaizduok tokią situaciją,žmogus niekada neūkininkavęs nori pradėt ūkininkaut,jam reikia nusipirkt kokį 100ha,isivaizduoji kokių pinigų reikia,o kur dar pastatai,technika.Visi įsikandę vokietijos žemių kainos,čia tarsi pasiteisinimas,kad jei aš Lietuvoje nupirkau žemės už 5-7k eurų,vadinas nupirkau per pusę pigiau kaip vokietijoje,bet nepamasto,kad lyginimas su vokietija tas pat kas lygint belarusą su džoniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Versle pavargti negalima,o zemes ukis yra verslas.Jei nesiplesi ateis kitas.Plesosi todel,kad zemes kaina kils ir visam pasauly jos niekas nepardavineja masiskai,gal but isnuomoja(pastovios pajamos) ir dabar paskutinis laikas kiek pripirksi tiek turesi.O jei kils zemes kaina kils ir nuomos kaina,taip,kad...nelabai pralosi,O jei zemes neperka,kad ji pelna duos po 7 metu,tai cia yra verslo pasauly ziurint pakankamai gera investicija,nes versle atsiperkamumas apie 10 metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vistiek randat prie manęs ko prikibt,nors tu ką.Jūs teisūs ir viskas.Aš dar kartą sakau,pirkit jūs tas žemes nors ir po 100k eurų už ha,aš tai nepirksiu nei už 3k eurų.Man tie kurie brangiai perka atrodo durniai,tai pat ir aš jiems atrodau durnas,kad neperku.Mano tokia nuomonė,jų kitokia.Bet jūs man paaiškinkit kur jūs matot perspektyvą žū,aš tai nematau.ES braška per visas siūles,užteks tik anglijai išbalsuot už išstojimą ir tada prasidės griūtis,čia ne mano žodžiai,čia garsių ES politikų žodžiai,gal jie durnesni už mus?nemanau.Prisiminkim pieno kvotas,argi kas galėjo pagalvot,kad jos taps bevertės.Jei ES ir nesubyrės galvojat,kad ir toliau mus šers milijardais,nieko panašaus,juk jau kalbos eina apie paramos žū sumažinimą ir be to reikės ir mums pradėt gražint skolą,negalvokit,kad tuos milijardus mums davė už gražias akis.Davė,kad sustiprėtume,juos pasivytume,o paskui reiks ir mums daugiau įmokėt į ES biudžetą,negu gauname iš jo.Vienu žodžiu šioje lygtyje daug nežinomųjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O del bankrotu,tai..paimkit bet kuria verslo saka:statybas,logistika(pervezimai)prekyba.Kuri pelningiausia? vieni bankrutuoja,kiti laaabai gerai gyvena is topacio biznio.Kodel? todel,kad nevienodi smegenys,atsakomybes,rizikos prisiemimas.Pvz ukininkai turi 30 galvu,vieni susisienauja su Welgeriuku 12,kitiems pusnaujo,brangaus preso reikia.Visa tai eina i savikaina.Cia parasiau,kad nors jaunimas pamastytu,paskaiciuotu apie idedamus pinigus,technikos nuvertejimus,ekonomija,efektyvuma,ekonomiskuma ir t,t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad pieno perdirbejai greiciau investicijas atgauna... ,

Siaip tai kiek zinau  buvusiu sovietiniu respubliku verslininkai savus atgauna daug greciau o ir idetas vienas pinigas turi atnesti bent tris pinigus su savimi

Vakaru verslininkai savo imperijas kure simtmeciais , o pas mus imperijos susikure per kiek ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuvaziuokit is Vokietija,tenai labai populiarus viesbutukai,bariukai arba Olandijoje turistus veza i zemes ukio srity,pvz i maza suriu gamyklele,pas ukininka.Gal ir dabar tie ukininkai kurie perka zeme ant kalniuko,kazka panasaus galvoja? Faktas tas,kad zemes uki ateity reikes derinti su paslaugom arba tureti lb daug zemes.Jei bus kazkokios griutys ES Ir t,t bet kuriuo atveju geriau ukininkauti,nei dirbti,nes griuties atveju,uzsakymai nebera,dirbi atlyginimo niekas nemoka,o cia vis kazkaip sukiesi,nors pavalgai.Ir dar vienas eksperimentas: jei galvoji,kad geriau pas kita dirbti,eikit,pabandykit.Po pusmecio kibsit i ta pacia zeme,tik kitu entuziazmu,beveik garantuoju.As Lietuvoj esu dirbes 2 metus,per 20 metu,per 2 metus pakeiciau gal kokius 15 firmu specialybe paklausiausia visos kategorijos vairuotojo.Geriau sunkiau,bet sau dirbti,nei buti durniaus vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vistiek randat prie manęs ko prikibt,nors tu ką.Jūs teisūs ir viskas.Aš dar kartą sakau,pirkit jūs tas žemes nors ir po 100k eurų už ha,aš tai nepirksiu nei už 3k eurų.Man tie kurie brangiai perka atrodo durniai,tai pat ir aš jiems atrodau durnas,kad neperku.Mano tokia nuomonė,jų kitokia.Bet jūs man paaiškinkit kur jūs matot perspektyvą žū,aš tai nematau.ES braška per visas siūles,užteks tik anglijai išbalsuot už išstojimą ir tada prasidės griūtis,čia ne mano žodžiai,čia garsių ES politikų žodžiai,gal jie durnesni už mus?nemanau.Prisiminkim pieno kvotas,argi kas galėjo pagalvot,kad jos taps bevertės.Jei ES ir nesubyrės galvojat,kad ir toliau mus šers milijardais,nieko panašaus,juk jau kalbos eina apie paramos žū sumažinimą ir be to reikės ir mums pradėt gražint skolą,negalvokit,kad tuos milijardus mums davė už gražias akis.Davė,kad sustiprėtume,juos pasivytume,o paskui reiks ir mums daugiau įmokėt į ES biudžetą,negu gauname iš jo.Vienu žodžiu šioje lygtyje daug nežinomųjų.

ES braškėjo nuo sukūrimo, braškėjo ir 80 ir 2000 ir 2008 dėl latvijų ir airių, 2010-2012 braškėjo dėl graikijos, 2012-2014 dėl nežmoniškos italijos portugalijos ir ispanijos skolos ir nedarbo, 2015-2016 braška dėl anglijos, ateity gal kvailos vengrijos ir lenkijos valdžios braškės , jum čia atrodo iš spaudos , kad viskas braška, nes spaudai reikia kažką rašyt, vieną vakarą jei ne apie Masiulį, tai apie Guogą. 

Jei jau bijosi visko, tai išvis , maš reikia bijot, kad meteoritas ant galvos užkris, nes juk šansas vistiek yra. įsiraust po žemėm tokiu atveju? :D 

Nesvarbu kokia kaina, jei ji atsipirks per 10-20 metų, vistiek visi ją pirks, nes tokia pasaulio jau ekonomika. 

O jei kas nors žino , kad subyrės ES, siūlau parduot visą žemę, per lažybų kompanijas pastatyt, kad sužlugs tada ir tada, ir būtinai nesakyt niekam kitam, nes tada didesnis koficientas ir daugiau pinigo gausit. per naktį uždirbsit tiek, kad net sapnuot apie ūkį nereiks. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvusios imperijos verslininkai uzdirba daugiau,jei jie pries tai turejo pinigu.Bet ikurti versla galima ES daug lengviau,ta patvirtina ir puse Vokietijos perekupu kurie yra rusakalbiai.keikia vakarus,bet verslo kazkodel neperkelia i Rusija.Logika paprasta: jei yra rizika didele yra didelis uzdarbis,jei rizika maza,atlygis mazas,ne yra konkurencija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar vienas variantas,nesuprantu ukininku.Ko verkslent,jei is sono ziurint lengva prekybininkams,perdirbejams ar s

iaip verslininkams.Parduokit savo zemes,susirinkit pinigus ir eikit verslininkauti ir paziuresit kas geriau,lengviau? Nesupykit ant manes,bet labiausiai uzknisa mane kurie dejuoja,skundziasi ir nieko nekeicia. Jei kazkas blogai,kazka reikia daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pigiai zemias perkat. Pas mus jei prasta zeme smeliai,durpe,pelke, minimum nuo 3000/h normali zeme prasideda nuo 5500e ir eina iki 7000 stambus ukiai sukele kainas. Nuoma eina nuo 120 iki 200e. O kad grius e ES tai faktas. Jiems gi atsibodo savo pinigus metyti.

Amber iš kokio tu krašto,kad tokios kainos pas jus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amber iš kokio tu krašto,kad tokios kainos pas jus?

Panasios kainos ir Kedainiu r. ...tik cia tas kainas diktuoja rinka. 

Idomu kaip Pasvalyje, Joniskyje, Marej ..?

 

i tema http://manoukis.lt/naujienos/pasaulyje/22118-zemes-ukio-paskirties-zeme-didziojoje-britanijoje-atpigo-labiausiai-nuo-2008-metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasios kainos ir Kedainiu r. ...tik cia tas kainas diktuoja rinka.

Idomu kaip Pasvalyje, Joniskyje, Marej ..?

i tema http://manoukis.lt/naujienos/pasaulyje/22118-zemes-ukio-paskirties-zeme-didziojoje-britanijoje-atpigo-labiausiai-nuo-2008-metu

tarp marijampoles ir vilkaviskio tikrai yra panasiom kainom
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rosiuosi pirkti viena zemes sklypa, dabar esam pasirase nuomos sutarti per Registru centra ir pastebejau,kad tame sklype yra isnuomota 15 aru vejo jegainei. Gal kas esate susidure su tokiu atveju ? Ar ta nuomos sutartis per eina man ar lieka pas senaji savininka o gal isvis as negalesiu pirkti to sklypo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...