Jump to content

purkštukų parinkimas


mindė

Recommended Posts

aplenkei mane, gi rasau kad idkt, bet matyt neperskaite iskarto, zodziu norma ;)

Jau pasidomėjau. Viskas labai OKEY. :eusa-clap: Pasirodo su jais normalus darbinis slėgis nuo 1 iki 6 atm. kaip tik tokius apžiūrinėjau šiemet parodoj. Dabar svarbu neapsirikti pasirenkant spalvą. Matyt rudi būtų universaliausi pagal greičius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.albuz-spray.com/en/avi-twin- ... illas.html

http://www.gudinas.lt/?p=45

IDKT naudoja keletas forumieciu, gal kas naudoja Albuz avi twin (turetu apie Pasvaly but paplite, nes prekiauja agrodileris) ar dar kazka is dvisrauciu kitu gamintoju. Albuz trecdaliu pigesni, gal kas dar kokiu pasiulymu, pastabu turetumet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Turiu rimta klausima kokius purkštukus naudojate šiuo metu. nes niekaip neapsisprendžiu dėl purkštuku naujam purkštuvui.Per didelis pasirinkimas šiai dienai yra todėl kaip tas asilas niekaip neišsirenku.

pirmas dalykas is kokiu duoda tau rinktis? jei is visu tai butinai pasiimk dvisraucius o toliau tai savo nuomone :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu rimta klausima kokius purkštukus naudojate šiuo metu. nes niekaip neapsisprendžiu dėl purkštuku naujam purkštuvui.Per didelis pasirinkimas šiai dienai yra todėl kaip tas asilas niekaip neišsirenku.

Lechler IDK/IDKT/FD

arba Agrotop,viskas nuo normų ir greičių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vieni pas mane idkt rudi, kiti inzektoriniai melini albuzos, tie skirti mazom normom tai apie 100 - 150 i ha

su rudais galiu isvaryti 400 vaziuodamas 6 km berods, labai tinka atiduoti kasa pavasari, nors ir siaip beveik visus purskimus atlieku su idkt rudais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Naudotojai dvisraučių purkštukų, kaip sekasi purkšti su jais? Vandens reikia ypatingai švartaus, iš gręšinio, ar gerai ir iš kūdros? nes vieni pardavėjai užpasakojo, kad neverti dėmesio tie dvisraučiai purkštukai, reikalingas ypač švarus vanduo, arba didelio tankumo filtrai, nes kitaip užkiš pačius purkštukus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudotojai dvisraučių purkštukų, kaip sekasi purkšti su jais? Vandens reikia ypatingai švartaus, iš gręšinio, ar gerai ir iš kūdros? nes vieni pardavėjai užpasakojo, kad neverti dėmesio tie dvisraučiai purkštukai, reikalingas ypač švarus vanduo, arba didelio tankumo filtrai, nes kitaip užkiš pačius purkštukus.

Nesamonė, nieks ten neužsikiša ir nuo kudros vandens, skylutės kažkiek mažesnės, nes jos dvi, bet dėl to problemu nebuvo, žinoma kai perki purkštuva su tokiais purkštukais tai ir filtrai turbut sudėti tokie kokie reikalingi, bet tai tuos filtru sietelius galima naujus, tokius kokiu reik sudėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamonė, nieks ten neužsikiša ir nuo kudros vandens, skylutės kažkiek mažesnės, nes jos dvi, bet dėl to problemu nebuvo, žinoma kai perki purkštuva su tokiais purkštukais tai ir filtrai turbut sudėti tokie kokie reikalingi, bet tai tuos filtru sietelius galima naujus, tokius kokiu reik sudėt.

problemų nėra kai purški chemiją, kai pradedi makaluoti visokius mixus su trąšom tai visko būna, netgi smulkūs kristaliukai kurie praeina pro filtrą, neištirpusių trąšų, purkštukus pakiša...bet čia jau specifika, kas ką naudoja ir kaip naudoja, aišku daug kas priklauso ir nuo gamintojo naudojamo pagrindinio, bei kitų filtrų, bet iš esmės dvisraučių bijoti dėl to tikrai nereikėtų, jie gerai dirba :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
vieni pas mane idkt rudi, kiti inzektoriniai melini albuzos, tie skirti mazom normom tai apie 100 - 150 i ha

su rudais galiu isvaryti 400 vaziuodamas 6 km berods, labai tinka atiduoti kasa pavasari, nors ir siaip beveik visus purskimus atlieku su idkt rudais

ieskojau aukso viduriukio

panasu kad voras bus ji rades anksciau uz mane :),

http://www.gudinas.lt/?cat=66

Inžektoriniai kompaktiški dvisraučiai purkštukai IDKT priklausomai nuo greicio ir slegio, panaudojimo intervalas pakankamai platus, kad ju pakaktu atlikti vos ne visus purskimus ir ne tik vakare kai ner vejo:)

jei melyni turetu SG galimybe- jokiu tripleksu ar dipleksu nedeciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

purkstuve sudeti raudoni ir rudi, rudu beveik nenaudoju, kam tau melyni? tirpalo norma 200l/ha dazniausiai

Jeigu naudoji idkt tipo purkštukus tai man regis rudi butu kaip tik geriau važiuojant nuo 10 iki14 km greičiu ir išpurškent 200 litru, nebent labai lėtai važinėji, nes jau su rudais važiuojant kokiu 12 km darosi ruko šleifas paskui purkštuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vieni pas mane idkt rudi, kiti inzektoriniai melini albuzos, tie skirti mazom normom tai apie 100 - 150 i ha

su rudais galiu isvaryti 400 vaziuodamas 6 km berods, labai tinka atiduoti kasa pavasari, nors ir siaip beveik visus purskimus atlieku su idkt rudais

ieskojau aukso viduriukio

panasu kad voras bus ji rades anksciau uz mane :),

http://www.gudinas.lt/?cat=66

Inžektoriniai kompaktiški dvisraučiai purkštukai IDKT priklausomai nuo greicio ir slegio, panaudojimo intervalas pakankamai platus, kad ju pakaktu atlikti vos ne visus purskimus ir ne tik vakare kai ner vejo:)

jei melyni turetu SG galimybe- jokiu tripleksu ar dipleksu nedeciau.

Tai nori pasakyt, kad imtum tik mėlinus purkštukus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vieni pas mane idkt rudi, kiti inzektoriniai melini albuzos, tie skirti mazom normom tai apie 100 - 150 i ha

su rudais galiu isvaryti 400 vaziuodamas 6 km berods, labai tinka atiduoti kasa pavasari, nors ir siaip beveik visus purskimus atlieku su idkt rudais

ieskojau aukso viduriukio

panasu kad voras bus ji rades anksciau uz mane :),

http://www.gudinas.lt/?cat=66

Inžektoriniai kompaktiški dvisraučiai purkštukai IDKT priklausomai nuo greicio ir slegio, panaudojimo intervalas pakankamai platus, kad ju pakaktu atlikti vos ne visus purskimus ir ne tik vakare kai ner vejo:)

jei melyni turetu SG galimybe- jokiu tripleksu ar dipleksu nedeciau.

Tai nori pasakyt, kad imtum tik mėlinus purkštukus?

arba tik rudus arba tik raudonus jei turetu F galimybe

tu paziurek koks laseliu, greicio, tirpalo kiekio diapazonas. man dideliu nasa technologiju nereikia ir komplektuoti tripleksa uz simtus litu nesiruosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...