Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

praeita vasar kondiske joni stengiausi kuo maziau naudoti, nes liga ijungus is karto uzsaldo kaip saldytuve i lauka islipi karstis

čia visiem taip būna jei per daug piktnaudžiauji kondiške... :) bet be jos irgi nekas...

nu kad ne visiems :icon-wink:

vat todel man 936 nepatiko, del klimos.

o kituose budavo saltis - dugnas, islipi kaip i vata ... ir nieko :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

praeita vasar kondiske joni stengiausi kuo maziau naudoti, nes liga ijungus is karto uzsaldo kaip saldytuve i lauka islipi karstis

čia visiem taip būna jei per daug piktnaudžiauji kondiške... :) bet be jos irgi nekas...

nu kad ne visiems :icon-wink:

vat todel man 936 nepatiko, del klimos.

o kituose budavo saltis - dugnas, islipi kaip i vata ... ir nieko :lol:

Kai išlipi kas gali būti - saulės smūgis? Kai įlipi sušilęs į atšaldyta kabiną - vat ta ir prasideda slogos ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

praeita vasar kondiske joni stengiausi kuo maziau naudoti, nes liga ijungus is karto uzsaldo kaip saldytuve i lauka islipi karstis

čia visiem taip būna jei per daug piktnaudžiauji kondiške... :) bet be jos irgi nekas...

nu kad ne visiems :icon-wink:

vat todel man 936 nepatiko, del klimos.

o kituose budavo saltis - dugnas, islipi kaip i vata ... ir nieko :lol:

Cia tipo 936 kondiskes neturi? Ar ka kita norejai pasakyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

praeita vasar kondiske joni stengiausi kuo maziau naudoti, nes liga ijungus is karto uzsaldo kaip saldytuve i lauka islipi karstis

čia visiem taip būna jei per daug piktnaudžiauji kondiške... :) bet be jos irgi nekas...

nu kad ne visiems :icon-wink:

vat todel man 936 nepatiko, del klimos.

o kituose budavo saltis - dugnas, islipi kaip i vata ... ir nieko :lol:

Čia jau kažką suskėlei ne tą. Aš kai miegas suima irgi užleidžiu šaltį iki dugno, bet po poros minučių jau tarp dantų trintuko reikia, kad dantim kalenant neišbarškėtų, nu jei šautų tai dar pusę minutės ištverčiau, daugiau ne, nes kaip šaldymo kameroj pasidaro. :lol: Klimos pas mane nėra, tai nežinau kaip ten reikalai, kodėl negalima nustatyti žemesnės nei 18 laipsnių temperatūros... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Bet kaip firmų mada ateina traktorio apraše rašyti maksimalų galingumą. Valtra, DF, o kai paklausi kokia vardinė galia, tai dar ne visi vadybininkai žino. :eusa-think:

Čia kam kaip patogiau. Jiems aišku norisi parodyti galiūną, tai stengiasi kišti max galingumą, kuris š... vertas. Mums reikia nekreipti į tai dėmesio ir žiūrėti į nominalų arba kitaip vardinį galingumą ir geriausia R24 standarto, nes tas geriausiai atitinka senųjų traktorių galingumus, lengviau bus suprasti ką tas žirgas gali patempti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Domejausi parodoje " Ka pasesi... 2011" traktoriu kainom tai manau geriausia kaina yra valtros , kadangi be PVM kaina yra labai mazai ir dar 3 metai garantijos tai nieko geriau nera lyginu su CASE , NEW HOLLAND , JOHN DEERE , klausiau FENDT 120ag kainos 210 plius PVM tai jau 253 lt metai garantija , o 120ag valtra 170lt ir trys metai garantija ... Taip , kad nieko ner geriau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...