Jump to content

Supaprastinta ES parama


alkapone

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

pagal sia statistika galima spresti kad gaus kas ketvirtas pridaves paraiska hmm tai tikimybe 25 procentai,visai manes tai nedziugina :icon-twisted:

Manes irgi, as atitikciau visas seip tuos prioritetus, tik 1 mazytis neatitinka, tas pats pirmas, nes jua 3 paemiau paramas,.. KAd da sitapatvirtintu but gerai, bet ka jau cia, visi suskubo teik parasiku, vien is mano krasto nemazai kas pridave paraiskas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manes irgi, as atitikciau visas seip tuos prioritetus, tik 1 mazytis neatitinka, tas pats pirmas, nes jua 3 paemiau paramas,.. KAd da sitapatvirtintu but gerai, bet ka jau cia, visi suskubo teik parasiku, vien is mano krasto nemazai kas pridave paraiskas,

Visi prioritetai mano nuomone kaip ir teisingai sudelioti, tik tiek kad dar galejo atsizvelgti i tai, kiek paramų jau yra paemes ukininkas. Dabar kiek supratau nesvarbu ar tu viena karta parama pasinaudojes, ar kokius 5 kartus, visvien skaitaisi kad jau esi paemes ja ir turi lygias galimybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manes irgi, as atitikciau visas seip tuos prioritetus, tik 1 mazytis neatitinka, tas pats pirmas, nes jua 3 paemiau paramas,.. KAd da sitapatvirtintu but gerai, bet ka jau cia, visi suskubo teik parasiku, vien is mano krasto nemazai kas pridave paraiskas,

Visi prioritetai mano nuomone kaip ir teisingai sudelioti, tik tiek kad dar galejo atsizvelgti i tai, kiek paramų jau yra paemes ukininkas. Dabar kiek supratau nesvarbu ar tu viena karta parama pasinaudojes, ar kokius 5 kartus, visvien skaitaisi kad jau esi paemes ja ir turi lygias galimybes.

na gal nevisai lygias, tikslei nezinau bet ma natrodo kad zes i pinigus, jei 1 ukininkas pasieme 3 paramas uz 500 000 o kitas 1 paramma uz 2 milijonus tai gal pirmenybe bus mazesnia suma gavusiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...