Jump to content

Supaprastinta ES parama


alkapone

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

nelabai eina suprasti kurie ten rezerviniai kurie ne, nes ten visi pareiskejai surasyti.

iki bruksnio yra visi gave, ten pagal sektorius sudeta, apcioj pasirenki laksta (augalininkyste, darzynininkyste ir t.t.) ir paskui per "Find" irasai savo varda pavarde ir "find all" ir parodys kurioj vietoj esi uz bruksnio ar virs jo... arba galima pagal savo paraiskos nr. ieskoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip ten istikro yra: esme tokia laiskas gautas kad skirsim parama, padariau apklausa, gavau laiska kad nepriestarauja pirkimu istatymam. bet po tuo laisku parasyta" jei nesate gave laisko del paramos skyrimo, ar nepasirase sutarties su NMA rizikuojat pirkdami savo lesomis"

Nueini y NMA sako jokios sutarties nereikia pasirasyt :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebesupratau apie pirmumo kriterijus:gyvulininkystėj iki brūkšnio trečdalis paraiškų,aš maždaug antro trečdalio pabaigoj.Pagal kriterijus per senas ir jau gavęs paramą ,netinku.Tai pasidarė įdomu-apie du trečdalius į gyvulininkystę teikė paraiškas jauni ir negavę paramos?

ne jie tiesiog arba prase maziau pinigu arba skolos graza geresne ir visa kita.kelintaoj vietoj stovi ir kiek pinigu prasiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebesupratau apie pirmumo kriterijus:gyvulininkystėj iki brūkšnio trečdalis paraiškų,aš maždaug antro trečdalio pabaigoj.Pagal kriterijus per senas ir jau gavęs paramą ,netinku.Tai pasidarė įdomu-apie du trečdalius į gyvulininkystę teikė paraiškas jauni ir negavę paramos?

ne jie tiesiog arba prase maziau pinigu arba skolos graza geresne ir visa kita.kelintaoj vietoj stovi ir kiek pinigu prasiai?

Apie 700-800 vietą ,prašiau apie 100

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš teikdama savo paraišką dar rašiau savo kaimynui projektuką,jis nėra gavęs visai jokios paramos,verčiasi augalininkyste iki 150ha,tik kad virš 40m. ir negavo :eusa-snooty: -beje teprašė 23 000lt

laiške motyvas,kad buvo labai daug norinčių,todėl jūsų paraiška nebus vertinama,nes kiti atitiko daugiau kriterijų...tai kas per kriterijei galėjo būti kitų geresni,kai šis nieko niekad nėra gavęs...

O man pačiai atrodo,kad jo gal apyvarta biškutį per maža buvo...bet juk žmogus "augantis"...net nežinau pagal ką čia jie žiūrėjo,nes maniškiui irgi virš 40m.pieninė gyvulininkystė,tik kad mes jau pernai viską nusipirkome ir nespėjome prisiduoti paramai,nes uždarė ankščiau laiko...o šiemet mums pasisekė,tikra ta žodžio prasme,nes ir bitininkystei patvirtino (keturis metus vargom,kol praėjom) ir vat šitą patvirtino.

Žodžiu,labai gaila,kad ne visiems skiria...bet juk čia Lietuva ir tikrai nebūna taip kaip parašyta,tai tikėkimės,kad dar ne viskas prarasta ir perskirsčius lėšas gausite visi!

Jei mano valia būtu aš visiems duočiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...