Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Bet istikro bėda kaime su tais stumokliais ir kompresijom. . :D as dar tik jaunuolis, bet jei kokiai mergikei pasakau, kad esu ūkininkas, išsyk kaip i psicha pažiūri. . . :D teks viengungio dalia ūkininkaujant patirt, nes jokia pana i kaima neis. . :D

Eis eis nepergyvenk, genys margas, o pasaulis dar margesnis, visokiu zmoniu yra tik reikia ieskoti, sekmes tau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Na su bendraamžiais. . :) As gal per anksti suaugau, ar vertybes pas mane kitos. . nes man neidomu nei tie eiliniai palakimai, nei klubai nei barai, o butent to juk mano bendraamzes ir nori. . :icon-confused:

Žinai perskaičiau šitą tavo sakinį ir nesusilaikiau neparašęs. Man toks jausmas, kad aš tą sakinį pats būčiau parašęs. Aš niekada nemėgau tų visokių klubų ir barų, būdavau toks rimtas iš karto. Viskas iš tikrųjų dėl to gerai, nes kai žmogus esi atsakingas tai darbo reikalai visai gerai sekasi ir mokslai sekėsi gerai. Tačiau dažniausiai jaunimas susipažysta būtent klubuose ar panašiuose pasibuvimuose kur būna daug alkoholio. Aš kartais nueinu į tokias jaunimo pasilinksminimo vietas, bet lieku nusivylęs. Merginoms patinka tokios linksmybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visokiu yra, visokiu reikia, as irgi buciau vaikinu pusej. O smakstuoliu paklausciau, jei issiskirtumet (sito tikrai nelinkiu) ar greit susirastumet sau antra puse? Labai jau abejoju, internetas pilnas vienisu zmoniu, tik kazkodel taip ir nesuranda sau antros puses. Pinigai cia ne prie ko, vieniems patinka linksmybes, bet yra ir tokiu, kuriems net alus neskanus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visokiu yra, visokiu reikia, as irgi buciau vaikinu pusej. O smakstuoliu paklausciau, jei issiskirtumet (sito tikrai nelinkiu) ar greit susirastumet sau antra puse? Labai jau abejoju, internetas pilnas vienisu zmoniu, tik kazkodel taip ir nesuranda sau antros puses. Pinigai cia ne prie ko, vieniems patinka linksmybes, bet yra ir tokiu, kuriems net alus neskanus...

Posakį apie pinigus mano poste vertinkit ne tiesiogiai. Negali gyventi vien darbu, reikia rasti laiko ir sau. Ir į barą nueit, į klubą, į filmą, į teatrą, ir pan kur žmonės susipažįsta. Kaip manot kur ta antrą pusę susirast, jei nieko panašaus nelankai? Apie rinkimąsi internete patylėsiu geriau. Nesmerkiu nė vieno žmogaus, kiekvienas pats sau generolas, bet jei nesugebi susirasti antros pusės, problemų reikėtų ieškoti savyje.

Žmonės skiriasi dėl žalingų įpročių, gyvenimo nuobodumo, bendrų interesų neturėjimo. Nesusiranda pirmo, antro ar kelinto žmogaus dėl tų pačių priežasčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

sveiki ūkininkai,keista jei da tokių yra,pragyvenau kone puse amžiaus bet taip ir nesutikau normalaus žmogaus norinčio gyvent ir dirbt kaime,aišku yra ūkininkaujančių, bet turbūt ne man skirti,vien duona sotus nebūsi reik kad būt ir prie širdies,na o tas kur prie širdies,tai sako kad nieks kaime neapsimoka,tiksliau tingi tingėt,ką jūs manot šia tema,ar yra dar kaime protingų negeriančių ūkininkų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki ūkininkai,keista jei da tokių yra,pragyvenau kone puse amžiaus bet taip ir nesutikau normalaus žmogaus norinčio gyvent ir dirbt kaime,aišku yra ūkininkaujančių, bet turbūt ne man skirti,vien duona sotus nebūsi reik kad būt ir prie širdies,na o tas kur prie širdies,tai sako kad nieks kaime neapsimoka,tiksliau tingi tingėt,ką jūs manot šia tema,ar yra dar kaime protingų negeriančių ūkininkų?

O kodėl būtinai ūkininkas, tai jau geriantis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...