Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

Xixi, vorai, ziur jau baigi tuos laikus pamirst kaip su visu spalvu fortstrit'u vazinejai ir 3m amazone sejai :icon-wink:

Prisimenu kuo puikiaisiai, tik dziaugsmo is to nedaug, tad ir sakau tai ka sakau, nereikia lygiuotis i blogus pavyzdzius, dziaugiuos, kad galo negavau, bet pradziamokslis buvo uztikrintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Bet istikro bėda kaime su tais stumokliais ir kompresijom. . :D as dar tik jaunuolis, bet jei kokiai mergikei pasakau, kad esu ūkininkas, išsyk kaip i psicha pažiūri. . . :D teks viengungio dalia ūkininkaujant patirt, nes jokia pana i kaima neis. . :D

Žinau neviena pana iš miesto į kaima pabėgusia, tad nesijaudinam ir toliau ieškom, nes jai neieškosi tai gali tavęs ir nerasti, dar jai vienkiemyje randiesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau neviena pana iš miesto į kaima pabėgusia, tad nesijaudinam ir toliau ieškom, nes jai neieškosi tai gali tavęs ir nerasti, dar jai vienkiemyje randiesi.

Tai va kad nelabai kur ir kada ieskot. . :) Nebelike musu kraste, kaimuose ir miesteliuose mano amziaus panu, visos i didmiescius traukia. . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matyt pasisakai kad tik 70 hetaru valdai dadek prie tu dar nuly ir matysi kas darysis. arba ukininkas iesko zmonos gali pagelbet, ten reklama gera apturetai

ir yra kas dar ziuri tokias pievas "ukininkas iesko zmonos " nezinau nesikeikiant neina pasakyt ka mastau apie ziurovus ir juolab dalyvius bei dalyves CIA MANO NUOMONE, KAM NEPATINKA :angry-banghead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet istikro bėda kaime su tais stumokliais ir kompresijom. . :D as dar tik jaunuolis, bet jei kokiai mergikei pasakau, kad esu ūkininkas, išsyk kaip i psicha pažiūri. . . :D teks viengungio dalia ūkininkaujant patirt, nes jokia pana i kaima neis. . :D

o tu jom pasakyk, kat tavo traktorius kainuoja daugiau, nei bimbalas, tai bus taip, kad neatsiginsi :D

tractor-BMW-girls.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ukininkas ir kaimietis tai nebutinai taspats

pagal isprusima ir gyvenimo vertybiu suvokima daznas ukininkas yra visa galva auksciau uz miesto zmogu.....

Taip, bet deja, merginom pradžioj nerūpi, nei vertybių suvokimas nei išprusimas.. . :)

Tai su kokia publika bendrauja, kad net į protą nežiūri? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...