Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

tas negeriantis kartais buna toks durnas kad su tokiu gyvent apskritai kosmaras) cia viena labai gerai pazystama moteriske taip sako :)

Ta moteriske megsta isgert,jai reikia duot i kaili,jei neduosi sakis pavepes,ramaus gyvenimo jai nereikia reikia stipraus vyro visomis gyvenimo prasmemis,tokiu yra dauguma uztai susiranda vyrus joms tinka bet kas svarbu kad butu su kelnemis.

Rita esi neiline duonos vakgytoja,ne is pilku peliu kaip dauguma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta moteriske megsta isgert,jai reikia duot i kaili,jei neduosi sakis pavepes,ramaus gyvenimo jai nereikia reikia stipraus vyro visomis gyvenimo prasmemis,tokiu yra dauguma uztai susiranda vyrus joms tinka bet kas svarbu kad butu su kelnemis.

Rita esi neiline duonos vakgytoja,ne is pilku peliu kaip dauguma.

O kokia  pakenciama  buna pas ukininka  ?   Nepaslaptis   kad dauguma pradeda nuo klausimo kiek ha  turi ir t.t  jos nori kad butu su kraiciu  geru  ,nors pacios tik kaip stovii  ... :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta moteriske megsta isgert,jai reikia duot i kaili,jei neduosi sakis pavepes,ramaus gyvenimo jai nereikia reikia stipraus vyro visomis gyvenimo prasmemis,tokiu yra dauguma uztai susiranda vyrus joms tinka bet kas svarbu kad butu su kelnemis.

Rita esi neiline duonos vakgytoja,ne is pilku peliu kaip dauguma.

Aš duoną užsidirbu tik pati,beje nedaug jos ir suvalgau,nes gyvenu del kitų,nes šiuo metu da išlaikau ir sūnų pilnametį,kuriam darbų nėra o karvės labai smirda ir neapsimoka,aišku esu balta pelytė,tik va kur rast tokį pat baltą peliuką,mylintį ne tik moteris,bet ir karves?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir daug nevalgau tai dirbti daug nereikia,nu cia su tuo peliuku sunkiau,ju mylinciu gerbenciu nezinau,nu draugu tikriausiai turejai jai sunu turi o ziurek sunus marcia i namus parves tada jau vargai prasides.

As esu laisvas kaip vejas,galiu planuot viska ko noriu,niekas man neriboja laisves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tu patenkinta savo gyvenimu koki dabar turi,dabar daug laisvu zmoniu yra

jei atvirai,tai nepatenkinta,sunkus kaime gyvenimas ypač moters vienos,kaip sakiau nors yra sunus ,bet mažai padeda,tai kaip čia būsi patenkinta, vargstu ir tiek ,ta ir yr bėda kad labai myliu kaimą ,kitaip eičiau kur miestan ir but gal lengviau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Su tinku su Jusu nuomone Gerb. Rita, mano vyrui irgi ukininkauti neapsimoka, ir nebeliko noro, as viska pradejau pries tris metu, todel taip imti ir visko atsisakyti tikrai lengvai nekeketinu, todel noriu paklausti gal yra jaunu energingu, protingu norinciu ukininkauti jaunikaiciu, kaip kazkas sake, kad be kraicio,,,tai kraitis yra, vieta yra, pradzia gera yra tik nera su kuom...nenoreciau vel emgiruoti...nes tai butu tik paskutine iseitis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tinku su Jusu nuomone Gerb. Rita, mano vyrui irgi ukininkauti neapsimoka, ir nebeliko noro, as viska pradejau pries tris metu, todel taip imti ir visko atsisakyti tikrai lengvai nekeketinu, todel noriu paklausti gal yra jaunu energingu, protingu norinciu ukininkauti jaunikaiciu, kaip kazkas sake, kad be kraicio,,,tai kraitis yra, vieta yra, pradzia gera yra tik nera su kuom...nenoreciau vel emgiruoti...nes tai butu tik paskutine iseitis

Uo , laikas pradejo keistis ,moteru ir su kraiciu yra   :icon-mrgreen: 

Bet kartais kraitis kaip ta rakstis  .........   viska  sugadina :icon-wink:  

Tai va jaunikaiciai, nenuvilkit merginos ...parasys atsiliepima apie jus cia  :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...