Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

tai nors vienas is vaiku turi sekti tevuko pedomis :D o del pokalbio apie viska, tai kaip kada, darbo metu as kalbu tik darbo reikalais, laisvalaikiu as nesneku apie darba, tai lieka laiko kitom temom :D kas liecia vadybininku zinojima apie produktus, prisipazinsiu, kad pottingerio technines dalies tikrai negaleciau laisvai komentuoti, sakykim net apie dalytuvus islenda vis kokiu nors niuansu, bet tam ir dirbi ta darba, kad kasdien suzinot vis kazka naujo ir galetum patarti kitam. del priekabeles pabandymo, manau nebus bedos, nors negaliu jus prizedeti 100 procentu. jei iki sezono bus kas nors kieme, tai manau bus galima pabandyti savuose laukuose. rast jau mus, manau zinot kur :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del nuomos ar pabandymo reikia tartis konkreciai. duodat kontaktus, arba patys paskambinat, susitinkam, pasiskalbam, susitariam del visko ir pirmyn i darbus :D

Matai kaubojau tau mergina pasimatyma paskirs tik paskambink :lol:

Nesupykit nesusilaikiau

:D jo, gal reiktų ir man išmėgint rinktuvinę priekabą (nors man jos visai nereikia, bet reklama labai gera užtat :lol: )
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu vyrai, tai gal padarom davai bendra pasimatyma ir visiems bus ramu, nereiks man daug kartu ta pati sakyt :D nu mano vyras tai nepyksta, supratingas yra :) ir seip baikim, cia ne ta tema manau :D reik pereit i kita skyriu.
Pavardė tai nepanaši į tokią, kad vyras turėtų pykti, bet šiais laikais viskas įmanoma :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
  • Create New...