Jump to content

Dzipai


Romenas

Recommended Posts

kodel manai kad neturi? na butent sraigtasparnio tai gal ir neturi, bet seip lektuviukus tai Birzuose vienas ukininkas turi ir skraido daba girdejau ir dar vienas zada isigyti. taip kad cia jokia naujiena.

Kalbu tik apie sraigtasparnius. Kad būtų galima pakilti iš kiemo, nusileisti mieste and daugiaaukščio stogo, aplenkti transporto kamsčius ir pan.

O jei rimtai-norėjau, kad mano žinutę perskaitytų tarp eilučių...:)

Pritariu minčiai tarp eilučių ir manau, kad nereikia ūkininkam tokių džipų kokius jie daugumoj perka. Jei jis reikalingas laukams aplėkt, tai kurių velnių naujas ar apynaujis, visvien per kelis metus suklers per akmenis varinėjant. Bet nieko nepadarysi, kiekvienam savas mandrumas. bet tie nauji džipai labiausiai ir gadina ūkininkų įvaizdį, turiu raumeny, dėl to visi mano, kad mes jau milijonieriai, o iš tikro... :icon-confused::icon-question::lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 83
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paziurejau kokia tu dzipu prosvaisa tai nezinau, ar cia juoktis ar verkti :lol: visu kazkur 21-23 cm (pamatavau savo pasato - 20 cm) tai ar cia dzipas? isimtis kogero butu tuareg'as, kurio vaziuokle pneumatine ar kokia ten, tai ten gali pasireguliuto auskti, vat toks aparatas manau pats geriausias, kai reikia issikeli, kai vaziuoji asfaltu suzemini (apie gedimus ir remonta tai atskria kalba).

Dabar alternatyvos dzipams, manau butu Subaru Outback'as, prosvaisa 20 cm, nuo siu metu galima ir dyzeli jau nusipirkti, labai ekonomiskas (vidutines apie 6 litrus), pakankamai galingas - 150AG, kaina - kaip kam, kazkam gal labai daug, kai kam gal ir normali - beveik 100k lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o to outbacko sąnaudos spėju pateiktos gamyklinės. O dažniausiai gamyklinės nesutampa su realiomis ;)
Manau 6 litrai visai realu, nes vistik opozicinis variklis, maziau atsvaru, maziau energijos bereikalo svaistoma, o technologijos vietoj nestovi. Jei jau desimto praejusio amziaus desimtmecio dyzeliukai (1,9) surydavo tik po 5-6 litrus, tai 2007 metu technologijomis sukurtas 2l variklis tikrai gali sutilpti i 6 litrus. (oficialiai rasoma 7,1 mieste, 5,1 uzmiestyje, ir 5,8 vidutines)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai, kad rašoma tai rašoma, tik vat yra tokios ypatybės kaip jie skaičiuoja tas sąnaudas. Tarkim mieste, skaičiuodami, jie neįskaičiuoja , kiek išdeginama laukiant prie šviesoforo, kamsčiuose. Taip išeina kad gyvendamas skirtinguose miestuose sudegini skirtingai ;) Tad visalaiką užmetu litrą. Beje, kaip jie skaičiuoja tas kuro sąnaudas: sandelį sukuria dirbtinius pasipriešinimus ir suka ant stendo tarkim pastoviu 50km/h greičiu ir gauna sąnaudas mieste

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o to outbacko sąnaudos spėju pateiktos gamyklinės. O dažniausiai gamyklinės nesutampa su realiomis ;)

Spėsiu,kad šįkart sutampa.

Teko išbandyt dyzelinį Outbacką. Tas 150ag neblogai, tačiau jų maitinimui tikrai tiek neužtenka tiek deklaruoja gamintojas. Į jų normas įsitenki jei važiuoji pastoviai 90, o mieste apsiriboji sustojimu ir pajudėjimu vienoj sąnkryžoj. Realūs skaičiai: mieste (pikas) apie 8,5 L/100km, trąsa - 6,5 L/100km.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir iš viso kaip kažkas minėjo visi X5, ML, Tuareg (bent iš dalies) bei visi kiti ala "džipai" yra tik padidinto pravažumo automobiliai. Bent jau man darbinė mašina asocijuosi tik su pikapu. Nusipirkai tokį ir negaila nei darbininką pavežt betkada nei sukt galvą kur tepaluotą skudurą ar detalę numest..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia pavyzdys kaip nukrypta nuo temos :D

mano nuomone naujos technologijos gal ir nemaziau kuro degina, bet uztat pakelia variklio naudinguma, kaip pvz paimkim X5 su 3.0d (apie 230AG) ir 3.5d (arti 300AG) kubatura abieju ta pati bet galios skirtumas zenklus, o kuro sunaudojimas realiai skiriasi mazdaug 1-1.5 ltr/100km

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia pavyzdys kaip nukrypta nuo temos :D

mano nuomone naujos technologijos gal ir nemaziau kuro degina, bet uztat pakelia variklio naudinguma, kaip pvz paimkim X5 su 3.0d (apie 230AG) ir 3.5d (arti 300AG) kubatura abieju ta pati bet galios skirtumas zenklus, o kuro sunaudojimas realiai skiriasi mazdaug 1-1.5 ltr/100km

o kiek toli vienas ir kitas variklis vaziuoja??? tas ispaustas as neispaustas? :) Audi allroad ne ka prastesnis "dzipas" uz dauguma isvardintu... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na gerai, visi svajones ant popieriaus rasho as tai imciau dodge ram 2500, toks mielas dzipukas ..... :)

ir variklis su dideliu resursu :)

8L kubatura? cia tas??? siaip mielas bet net ir postambiam ukininkui kelnias numaut gali kiek kuro eda, nors naftai atpigus kodel gi ne.... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia pavyzdys kaip nukrypta nuo temos :D

mano nuomone naujos technologijos gal ir nemaziau kuro degina, bet uztat pakelia variklio naudinguma, kaip pvz paimkim X5 su 3.0d (apie 230AG) ir 3.5d (arti 300AG) kubatura abieju ta pati bet galios skirtumas zenklus, o kuro sunaudojimas realiai skiriasi mazdaug 1-1.5 ltr/100km

o kiek toli vienas ir kitas variklis vaziuoja??? tas ispaustas as neispaustas? :) Audi allroad ne ka prastesnis "dzipas" uz dauguma isvardintu... :icon-wink:

As taip pat vienas is sito baldo gerbeju, tik kaip pas ja su prosvaisa - reguliuojasi ar klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia pavyzdys kaip nukrypta nuo temos :D

mano nuomone naujos technologijos gal ir nemaziau kuro degina, bet uztat pakelia variklio naudinguma, kaip pvz paimkim X5 su 3.0d (apie 230AG) ir 3.5d (arti 300AG) kubatura abieju ta pati bet galios skirtumas zenklus, o kuro sunaudojimas realiai skiriasi mazdaug 1-1.5 ltr/100km

o kiek toli vienas ir kitas variklis vaziuoja??? tas ispaustas as neispaustas? :) Audi allroad ne ka prastesnis "dzipas" uz dauguma isvardintu... :icon-wink:

As taip pat vienas is sito baldo gerbeju, tik kaip pas ja su prosvaisa - reguliuojasi ar klystu?

kilnojasi ant oro pagalviu, vaziuokle ta pati aliumine kaip ir kitu a6, tik vietoj amortiku stovi oro pagalves ir is vidaus gali kelti arba leisti... kiek teko dometis LABAI brangus islaikymas kai pradeda gesti... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra fordukas tokio pat mielumo 6 litrai dyzelis, irgi begalo mane vilioja :)

Kauno turguj buvo kažkas panašaus. Kapotas maždaug mudviejų akių lygyje. Dirba su tokia jėga, kad miela klausyt. Paieškok nete, nemanau , kad jį taip greit pardavė.

stovejo jis ten ilgai ir nuobodziai...visa vasara, bet jau nebera seniai, ar pardave ar prarado vilti parduoti...nieks nezino :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra fordukas tokio pat mielumo 6 litrai dyzelis, irgi begalo mane vilioja :)

Kauno turguj buvo kažkas panašaus. Kapotas maždaug mudviejų akių lygyje. Dirba su tokia jėga, kad miela klausyt. Paieškok nete, nemanau , kad jį taip greit pardavė.

tik fordo tokio nežiūrėk geriau nereikia.

1 labai nepavarotnas lyginant su analogais (kaip ir visi fordai)

2 jų liga vandens siurbliai, lietuvukai dirbantys štatuose autoservizuose pasakojo, kai tik pamato tikį įriedant slepiasi, kad tik jiem nekliūtu remontuot. nes kaip taisyklė vandens pompa būna parėjusi, o kad ją pakeist reikia puse to priekio kur akių lygyje nuardyt. Teko ir man panašiam aparatui ta pompikę keist :icon-cry: neardęs bandžiau kaip ir pusiau velnio tik priveržt labai nepatogu, amerikonas pro šalį ėjo sako tuo aš tau padėsiu įkišo raktą užmovė 2m vamzdį suktelėjo... patys suprantat kuo baigėsi :icon-cry: mynėm į miestą naujos pompos (tai laimė, kad tik tiek)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bučiau net neatkreipęs dėmesio, bet eidamas iš univero, prasileniau su buten tokiu fordu. Griozdas... Posukį į dešnę suko išpriešpriešinės juostos... Pasipuikuot su juo, daugiau nieko gero...
Tai visi džipai tik pasipuikuot, kam jie daugiau reikalingi. Traktoriai laukam, auto keliam, odžipai kam...aš nežinau, man jie nereikalingi. Vokietijoj jų praktiškai nemačiau, o lietuvius greit gyvenimas irgi pastatys į vietą. :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...