Jump to content

Dzipai


Romenas

Recommended Posts

Bučiau net neatkreipęs dėmesio, bet eidamas iš univero, prasileniau su buten tokiu fordu. Griozdas... Posukį į dešnę suko išpriešpriešinės juostos... Pasipuikuot su juo, daugiau nieko gero...
Tai visi džipai tik pasipuikuot, kam jie daugiau reikalingi. Traktoriai laukam, auto keliam, odžipai kam...aš nežinau, man jie nereikalingi. Vokietijoj jų praktiškai nemačiau, o lietuvius greit gyvenimas irgi pastatys į vietą. :icon-confused:

Kam reikalingas dzipas labai tiksliai parase uk Algis. Tik nereikia dzipo uz 100 kLT, o koks darbinis didesnio pravazumo automobilis labai pravercia lauku apziurai, ar kokiai detalei ir pan. nusivezti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 83
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Bučiau net neatkreipęs dėmesio, bet eidamas iš univero, prasileniau su buten tokiu fordu. Griozdas... Posukį į dešnę suko išpriešpriešinės juostos... Pasipuikuot su juo, daugiau nieko gero...
Tai visi džipai tik pasipuikuot, kam jie daugiau reikalingi. Traktoriai laukam, auto keliam, odžipai kam...aš nežinau, man jie nereikalingi. Vokietijoj jų praktiškai nemačiau, o lietuvius greit gyvenimas irgi pastatys į vietą. :icon-confused:

Kam reikalingas dzipas labai tiksliai parase uk Algis. Tik nereikia dzipo uz 100 kLT, o koks darbinis didesnio pravazumo automobilis labai pravercia lauku apziurai, ar kokiai detalei ir pan. nusivezti.

tiem dalykam geriausiai tinka pikapas :icon-wink: arba UAZ arba lėtuškę, o šiais laikais viskam galima pritaikyti pikapą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na gerai, visi svajones ant popieriaus rasho as tai imciau dodge ram 2500, toks mielas dzipukas ..... :)

ir variklis su dideliu resursu :)

Teko pasivėžint su Dodge,važiavimas tikrai malonus,jaučiasi kad mašina...Kolega medžiotojas turėjo.Beje Varžtelis ir turėjo jį matyt,gretimos jo darbovietei firmos šefas turėjo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko dirbt ukije, kur buvo 3 skirtingo amziaus Dodge, 3 skirtingi Fordai, 1 isusu, GMC na bet daugiausia sheviu (labai skirtingu modeliu nuo pikapo iki busiko) . bemt jau man labiausiai prie dusios lipo sheviai, Dodge kelionems (patogus salonas daugiau navarotu nei kruciausiam shevy, bet po laukus lakstyt, kaip ir gaila bent jau tam ju nenaudojom nebent senuka, bet to paties amziaus sheviai senukai guvesni buvo (gal tik taip papuole)

tiesa isusu buvo vienintelis su "lazduke" mechanine greiciu deze ir be vairo stiprintuvo visai patiko, tik atarp amerikonu su juo labai jau maziukas pasijunti :lol: , bet ejo gerai visais keliais ir nekeliais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko išbandyt dyzelinį Outbacką. Tas 150ag neblogai, tačiau jų maitinimui tikrai tiek neužtenka tiek deklaruoja gamintojas. Į jų normas įsitenki jei važiuoji pastoviai 90, o mieste apsiriboji sustojimu ir pajudėjimu vienoj sąnkryžoj. Realūs skaičiai: mieste (pikas) apie 8,5 L/100km, trąsa - 6,5 L/100km.

...labai geromis galios, ekonomijos ir eksplotacinemis savybemis pasizymi subaru baja. o dar tuo paciu ir pikapas :)

kuro sanaudos mieste 10-13 litru uz miesto 8-9 l.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...