Jump to content

Už ką balsuosite rinkimuose į Seimą


ricardaas

Recommended Posts

  • Atsakymai 176
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tai, kad is forumo jau partija gaunasi :) nariu virs 1500 ir daugiau negu Valinsko partijoj, sudarom sarasa ir pirmin i rinkimus :) Programos tik truksta bet kai tiek gudriu galvu manau nebus problemu. Kas vadas? Isirinksim :) . Na atleiskit gal ir juodokas jumoras bet balsuoti reikia o uz ka dar taip ir neaisku :icon-rolleyes:

bene geriausias pasiūlymas kol kas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsibuskit , atverskit 2004m pazadus , ar kas nors gero padare , manau kad Valinsko partija pati tinkamiausia , nekreipkit demesi kad nera pasikausciusiu politikoje , svarbu saziningumas , o jei jau isrinks patarejus pasiims profus

Baik juokus :lol: Valinskas ko gero rimčiausias šoumenas Lietuvoje,na dar ir žmogus protingas ir teisės mokslus sugebėjo baigti.Na bet jei išrintų jo partiją(kas labai tikėtina),tai būtų cirkas ne telike bet Seime.Pvz.A.Baukutė sugebėtų ką nors nuveikti :icon-question: Tik savo lėkštus pokštus apie "antrą galą" laidytų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atleiskit durnam :) bet kokia valinsko partija?

www.prisikelimopartija.lt saraso nr 9

Vakar buvau koncerte siauliuose nu nerealiai uzveda soumenai , bet ne tame esme TPP balotiruojasi zmones ir su teisiniais , ekonominiais , finansiniais issilavinimais , esme tame kad , tegul ir ne profas politikoje taciau dirbdamas komandoje , bei pakeles ranka seime uz gera istatyma tai jau pliusas , pazystu keleta seimo nariu , vienas pedagogas , kitas verslininkas , ieskojau ka jie nuveike per praeita kadencija , ogi nieko nors sukiai buvo skambus , mane tas dalykas uzveda , kaip sako pats Valinskas , kad jie i partija neprieme nei vieno buvusio ar esamo seimo nario , nes jei buvai ten tai turejai kazka padaryti kad tave pastebetu , o begioti is vienos partijos i kita tai jau prostitucija ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai NE balsuosiu už:

Darbo partija

Socdemus

Libdemus

Paksistus

Prunskininkus

Zuokininkus

Veselka ir tt

Lieka Glavecko liberalai ir Konservatoriai Reikia kažkaip išsirinkt. Pagal pažiūras aš save laikau Liberalu (tik Lietuvoj partijų vadinančių save liberalais gyvas velnias)

Konservatorius svarstau todėl, kad geriau jau jie nei "Vaivorykštė"

Jei nebūtų Liberalų Sąjūdžio (taip vadinas ta partija kuriai priklauso Glaveckas ir aš :lol: ), tai irgi balsuočiau už konservatorius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už Paksistus. Ne dėl to kad jie geresni už kitus o dėl to kad dar nespėjo apsišikt kaip konservatoriai su mazeikių nafta ar darbiečiai bei socdemai su leo.lt . Niekaip nesuprantu žmoniu kurie už tokius vis dar balsuoja. Matyt tol kol kubiliai su uspaskichais neapšiks tiesiai ant ju galvu tol nesupras kas tai per veikejai. Konservatoriai laiko isbandyti nekarta valdžioj buvo ir tik nuostolių pridarė Lietuvai.
tj paksas ne tik uz save, bet ir uz visa partija prishiko ir dar patapshnojo :)

siaip Valinsko pertrija rimta mintis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už Paksistus. Ne dėl to kad jie geresni už kitus o dėl to kad dar nespėjo apsišikt kaip konservatoriai su mazeikių nafta ar darbiečiai bei socdemai su leo.lt . Niekaip nesuprantu žmoniu kurie už tokius vis dar balsuoja. Matyt tol kol kubiliai su uspaskichais neapšiks tiesiai ant ju galvu tol nesupras kas tai per veikejai. Konservatoriai laiko isbandyti nekarta valdžioj buvo ir tik nuostolių pridarė Lietuvai.
tj paksas ne tik uz save, bet ir uz visa partija prishiko ir dar patapshnojo :)

siaip Valinsko pertrija rimta mintis :)

Man taip neatrodo. visi jo "darbeliai" negali nei is tolo lygintis su kitu partiju aferomis. Jei visi politikai tik tiek isipareigotu verslui kaip Paksas boriai buvo tai butu galima gyventi. Kazkodel kai paksius buvo Salinamas tai jis buvo del visko kaltas. Dabar jo ner o sudo aplink dar daugiau. Ir tie kurie ant jo labiausiai vare , patys pardave Lietuva visokiem lubiam ir vp. (Cia mano nuomone)

Patarciau skaityti objektyvesne spauda pvz. sita: http://www.laisvaslaikrastis.lt/ o ne parsidavusiu dienrasciu uzsakytus straipsnius

Valinsko gerbejams skaityti cia: http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/132/53/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tikrai neesu Paksiaus gerbėjas, ir nebalsuosiu už jį bet įdomumo dėlei už ką jį išmetė iš prezidentūros? kas dar atsimenat? O kas galit pasakyti dar vieną pavyzdį kai prezidentas medžioklėje su kitos valstybės prezidentu prageria dalų teritoinių vandenų su visu naftos telkiniu ir po to ne tik baigia savo kadenija bet dar kelias kadencija premjieru atsėdi :icon-wink: supratot apie ką aš :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar nebalsavau ir tubut nebalsuosiu. bet jei balsuociau tai turbut uz soceldemokratus, turbut del to kad negirdejau svaistantis nerealiais pazadais (kaip. pvz darbo ar tai paksis), o paziurejus i valinsko kandidatu sarasa irgi atsoko fantazija (garsusis daininnikas antanas ir tas tenais :lol: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarciau skaityti objektyvesne spauda pvz. sita: http://www.laisvaslaikrastis.lt/

įdomumo dėlei: ar žinai, kam šitas laikraštis priklauso?:)

Taip kad nėra nepriklausomos žiniasklaidos, nėra...

Viskas sioj zemej kazkam priklauso. Tiesiog tas laikrastis man atrodo daug objektyvesnis uz kitus. Okam jis saliskas nepastebejau. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Balsuoti už Valinską ir kitus panašius klaunus - čia kažkokia protesto forma? Kitaip aš to nesuprantu. Ant Lietuvos aš matau tik dvi normalias partijas ir būtų gerai, kad jos rastų bendrą kalbą, nes jei pradės reguliuot eismą apsitapšnoję veikėjai, tai pajuokinsim pasaulį kaip turi būti, tik įtariu nors truputį mąstantiem savo galva, bus visai nejuokinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

velniop viska, as protestavau pasak taves. nematau nei vieno rimto kandidato, o is nerimtu si partija man rimciausia pasirode. Valinskas tikrai smegenu turi, tik neaisku jis jas jumoro forma naudos ar ne. betkokiu atveju prie betkokios partijos juoksimes kruvinomis asaromis...

chebra, nesistebekit, cia lietuva, stebuklu salis, nedzinskas jau yra, belieka laukti minedo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...