Jump to content

Už ką balsuosite rinkimuose į Seimą


ricardaas

Recommended Posts

  • Atsakymai 176
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nebalsuosiu.

Kodėl :icon-question: Juk matei tą reklamą per TV kur paima pakeleivį,o jis ima nurodinėti kad vaikams negalima ledų,liepia uždaryti langą,o po to griebia už vairo ir sako kad vairuos jis :lol:

Manau balsuoti būtina bent jau dėl to kad vėliau negalėtum kaltinti kitų kad išrinko blogą valdžią...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai NE balsuosiu už:

Darbo partija

Socdemus

Libdemus

Paksistus

Prunskininkus

Zuokininkus

Veselka ir tt

Lieka Glavecko liberalai ir Konservatoriai Reikia kažkaip išsirinkt. Pagal pažiūras aš save laikau Liberalu (tik Lietuvoj partijų vadinančių save liberalais gyvas velnias)

Konservatorius svarstau todėl, kad geriau jau jie nei "Vaivorykštė"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stabiliai konservatoriai. Glaveckas mane kazkaip erzina kaip asmenybe, aisku tai nera priezastis uz ji nebalsuoti, bet kiek klausyt teko jo interviu, tai pasirode tuscias garsiai skambantis kibiras su teoriniu ziniu rysuliu.

teisingai kas nebalsuosit. taip ir toliau! :) mes su shauliniu isrinksim uz jus. :D

kiek skaitinet teko labiausiai nusiteike eit balsuot konservatoriu rinkejai ir senukai (geriausiu atveju Valinskas, blogiausiu - paksistai ir darbieciai).

ps. nu bet jolki palki, koks turi but apolitiskas laikotarpu tarp rinkimu, kad per rinkimus eitum balsuot uz tuos klounus(darbiecius ir pan)? Atsakymo i sita klausima nelaukiu - retorinis visgi. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip idomumui tai buvo i viena seniunija atvykes kubilius, tai kai ji pakviete uzeiti i kaimo bendruomenes namus pasivaisinti, tai jis atsove, kad galvojo kad tai kaimo baznycios tualetas. Zmones ziauriai pasipiktino ir dabar jis tam kraste nemegstamas. Nors to pastato tikrai nepavadinsi kaimo tualetu. Tai stai koks zmogaus sielos tustumas. Ir uz ka tokius politikus turetume gerbti jei jie is zmoniu saiposi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas bandėt www.manobalsas.lt ?

labai įdomus projektas, man patiko

Kai suvedžiau, gavosi, kad tinka tvarkiečiai, konservatoriai, darbiečiai, socdemai ir t.t. (procentiškai tai atrodė maždaug taip: 78%, 76%, 74%, 72%.).:)

:lol::lol::lol::lol::lol:

Aš irgi buvau labai nustebintas kai pamačiau savo rezultatus. Bet kai įlindau į partijų sąrašus ir pažiūrėjau atskirų politikų o ne partijų atitikimą truputi apsiraminau, pasirodo dar ne visai nupušęs esu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip idomumui tai buvo i viena seniunija atvykes kubilius, tai kai ji pakviete uzeiti i kaimo bendruomenes namus pasivaisinti, tai jis atsove, kad galvojo kad tai kaimo baznycios tualetas. Zmones ziauriai pasipiktino ir dabar jis tam kraste nemegstamas. Nors to pastato tikrai nepavadinsi kaimo tualetu. Tai stai koks zmogaus sielos tustumas. Ir uz ka tokius politikus turetume gerbti jei jie is zmoniu saiposi.

Donatai, parodyk nors viena politika, kuris gerbia zmogu???

pradeda gerbt likus porai menesiu iki rinkimu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as balsuosiu uz prunskininkus nes mano rajone patys geriausias kandidadas.

kiekviemoje partijoje yra gudriu ir durnu zmoniu (na gal ne kiekvienoje bet daugelije) tik as bijau, kad jei vel isrinksim misraine tai vel vyriAusibe lipdys is biski sudo biski molio biski pernykscio sniego ir sedesim ausis suglaude, kad tik nesubyretu. koks dabartines vyriausybes didziausias nuopelnas? ogi tai kad atsilaike iki rinkimu! Aciu gal daugiau tokiu nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už Paksistus. Ne dėl to kad jie geresni už kitus o dėl to kad dar nespėjo apsišikt kaip konservatoriai su mazeikių nafta ar darbiečiai bei socdemai su leo.lt . Niekaip nesuprantu žmoniu kurie už tokius vis dar balsuoja. Matyt tol kol kubiliai su uspaskichais neapšiks tiesiai ant ju galvu tol nesupras kas tai per veikejai. Konservatoriai laiko isbandyti nekarta valdžioj buvo ir tik nuostolių pridarė Lietuvai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu dabar ta laida pet LTV dievuliau tu mano kas per genijai ives valstybes kontrle (kazinkuris is ju toks gudrus, kad sureguliuotu rinkos institucijas). Prunckiene pareiske, kad krize Amerkoje reiskia liberalios ekonomikos (paprasciau sakant kapitalizmo kaip sistemos) kracha :icon-rolleyes:

ps del konservatoriu ir kubiliaus visiskai sutinku, niekad gyvenime uz juos nebalsavau, bet po sios vyriausybes manau geriau jau jie nei vaivorykste :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad is forumo jau partija gaunasi :) nariu virs 1500 ir daugiau negu Valinsko partijoj, sudarom sarasa ir pirmin i rinkimus :) Programos tik truksta bet kai tiek gudriu galvu manau nebus problemu. Kas vadas? Isirinksim :) . Na atleiskit gal ir juodokas jumoras bet balsuoti reikia o uz ka dar taip ir neaisku :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...