Jump to content

Sunkiai vedasi MTZ


Recommended Posts

mtz 952,3 mtz 50 is vokietijos. juose yra pakaitinimo zvakes su jais del uzvedimo problemu nera nei salta ziema nei silta vasara.o mano 82,1 kai temperatura zemiau 0 labai sunkei vedasi naudoju eteri arba vesdamas uzdarau ora tada lengviau suka ir greiciau uzsikure...siltam uztenka rakteli palies ir is puse apsisukimo dirba.ir taip vyksta nuo naujo.. iseitis pirkt gavute su pakaitinimo zvakem, o ne ieskot problemu varikli.pvz visos lengvos dyzelines masinos su pakaitinimo zvakem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mtz 952,3 mtz 50 is vokietijos. juose yra pakaitinimo zvakes su jais del uzvedimo problemu nera nei salta ziema nei silta vasara.o mano 82,1 kai temperatura zemiau 0 labai sunkei vedasi naudoju eteri arba vesdamas uzdarau ora tada lengviau suka ir greiciau uzsikure...siltam uztenka rakteli palies ir is puse apsisukimo dirba.ir taip vyksta nuo naujo.. iseitis pirkt gavute su pakaitinimo zvakem, o ne ieskot problemu varikli.pvz visos lengvos dyzelines masinos su pakaitinimo zvakem.

Tikrai niekam naujo nepasakei :eusa-naughty::eusa-naughty: visi mes tuos Mtz pažystam :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beda turetu buti susijusi su variklio alkuniniu arba smakraciu.o kas pries pora metu nutiko kai taip pradejo darytis?

Nieko nenutiko tik pastebejau,kad atsirado vibracija,nedidele,bet yra.O del alkuninio,tai jau butu islinde per pora metu jei kas butu nutike.Smagratis,kas jam galejo nutikti,nebent atsileisti nuo veleno,bet pora metu buciau neistempes taip ir beto normalei eina tas ruskis.Man atrodo,kad gali but guma atramine suejus,nes per technikines sake,kad dabar pagal naujas taisykles jei yra vibracija,tai liepia guma atramine pasikeisti.Nezinau ar tai padetu,bet galima butu pabandyti tik ardymo daug,nu dienai darbo vienam :eusa-think:

pagal mano durna galva neturetu ten guma kazka vaidint,juk variklis toliau kietai sujungtas su tarpiniu deze ir tiltu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip,tai as ir taip galvoju,bet juk ji ten nebereikalo ideta... :eusa-think:

ji ten tam kad variklis butu pritvirtintas, ant veleno dar svareliai lyk ir yra, negali but koks nulekes?

man labai keista kad kai saltas nesikrato o kai siltas jau purtos, ka ce ta siluma pakeicia tam belery?

Nezinau,jei kas rimto,tai islįs.Reiktų karterio tarpine pasikeisti,nes pasitepaluoja apie varztus,tai reiks paziuret ir i alkuninį.

O ta guma visvien turi kazka reikst,kitaip butu prisukta be jos :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip,tai as ir taip galvoju,bet juk ji ten nebereikalo ideta... :eusa-think:

ji ten tam kad variklis butu pritvirtintas, ant veleno dar svareliai lyk ir yra, negali but koks nulekes?

man labai keista kad kai saltas nesikrato o kai siltas jau purtos, ka ce ta siluma pakeicia tam belery?

Nezinau,jei kas rimto,tai islįs.Reiktų karterio tarpine pasikeisti,nes pasitepaluoja apie varztus,tai reiks paziuret ir i alkuninį.

O ta guma visvien turi kazka reikst,kitaip butu prisukta be jos :eusa-think:

kazkaip nesugalvoju kas jai gali nutikt kad del jos vibracija atsirastu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

MTZ50 su pakaitinimo žvakėmis, užkurti ir vasarą reikdavo pasukti mažą starterį.Kadangi tokį nupirkau tai ieškau problemų sprendimų. Sukant starterį 5 s masės laidas,kuris yra kabinoje ant masės išjungėjo pradeda lydit plastmasę. Pliusinį laidą pakeičiau originalu, sukimas starterio pagerėjo. Starteris iš išvaizdos įdėtas naujas. Pajungiau papildomą masę į traktoriaus korpusą,jei būtų bloga masę su kabina,efekto jokio, kaista kaip kaito minuso laidas. Kita problema pakaitinimo žvakės pajungtos tiesiai nuo raktelio, tad kol suki starterį tol jos ir kaista. Kiek suprantu,jos turėtų eiti per relę ir kontrolinę žvakę kabinoje,kurios tikrai pas mane nė to nė to nėra. Tad klausimas sekantis kaip patikrinti ar kaltas starteris ? Ir ar užteks pajungti relę su atskiru jungikliu žvakėms be kontrolinės žvakės ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MTZ50 su pakaitinimo žvakėmis, užkurti ir vasarą reikdavo pasukti mažą starterį.Kadangi tokį nupirkau tai ieškau problemų sprendimų. Sukant starterį 5 s masės laidas,kuris yra kabinoje ant masės išjungėjo pradeda lydit plastmasę. Pliusinį laidą pakeičiau originalu, sukimas starterio pagerėjo. Starteris iš išvaizdos įdėtas naujas. Pajungiau papildomą masę į traktoriaus korpusą,jei būtų bloga masę su kabina,efekto jokio, kaista kaip kaito minuso laidas. Kita problema pakaitinimo žvakės pajungtos tiesiai nuo raktelio, tad kol suki starterį tol jos ir kaista. Kiek suprantu,jos turėtų eiti per relę ir kontrolinę žvakę kabinoje,kurios tikrai pas mane nė to nė to nėra. Tad klausimas sekantis kaip patikrinti ar kaltas starteris ? Ir ar užteks pajungti relę su atskiru jungikliu žvakėms be kontrolinės žvakės ?

Jei kaista yra dvi priezastys: arba jis per plonas, jei kaista pats laidas, arba nera gero kontakto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėl kontakto nuvedžiau papildomą laidą,jokio efekto. Laidas neplonas,tik va vijos jame gali būt plonos.

Pasiūlymas : sukant starterį į įsiurbimą panelių valiklio papurkšti. Jis nedaužo variklio kaip eteris, daug švelnesnis. Bet užsivesti turi daug lengviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MTZ50 su pakaitinimo žvakėmis, užkurti ir vasarą reikdavo pasukti mažą starterį.Kadangi tokį nupirkau tai ieškau problemų sprendimų. Sukant starterį 5 s masės laidas,kuris yra kabinoje ant masės išjungėjo pradeda lydit plastmasę. Pliusinį laidą pakeičiau originalu, sukimas starterio pagerėjo. Starteris iš išvaizdos įdėtas naujas. Pajungiau papildomą masę į traktoriaus korpusą,jei būtų bloga masę su kabina,efekto jokio, kaista kaip kaito minuso laidas. Kita problema pakaitinimo žvakės pajungtos tiesiai nuo raktelio, tad kol suki starterį tol jos ir kaista. Kiek suprantu,jos turėtų eiti per relę ir kontrolinę žvakę kabinoje,kurios tikrai pas mane nė to nė to nėra. Tad klausimas sekantis kaip patikrinti ar kaltas starteris ? Ir ar užteks pajungti relę su atskiru jungikliu žvakėms be kontrolinės žvakės ?

taip, yra reliuke ir zvake kontroline turi buti. O uzvedimo spynelej buna atskira padetis zvakems, nedasukus iki starterio ijungimo kaitina zvakes. O siaip ilgiau kaip 5 s sukti tenka tik minusinej temperaturoj. Kazkur internete teko matyti schema pujungimo, pagooglines rasi. Geriausia pasijungti kaip priklauso, ir neputineti visokiu dropu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 7 mėnesių...

sveiki, pagaliau surinkom mtz 80, buvau pirkes uzsaldyta, pakeitem bloka, galva nauja dejom, grupe nauja, alkuninis slifuotas, zodziu pilnas variklio kapitalinis remontas, beda tame , kad siltas variklis sunkiai kuriasi, reikia pasukt kokia 10 ar daugiau sekundziu, startetiris didelis 12V akumai stovi du po 12V sujungti nuosekliai, suka neblogai, degimas nevelyvas, mietkes suzymetos teisingai, galvoju gal kokis siurblys arpurkstukai kalti, bet dumo melyno nerodo nieko. kitu kiek yra kaime tai silti is puse vertimo ir dirba, o cia reikia sukti kaip salta kuriant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, pagaliau surinkom mtz 80, buvau pirkes uzsaldyta, pakeitem bloka, galva nauja dejom, grupe nauja, alkuninis slifuotas, zodziu pilnas variklio kapitalinis remontas, beda tame , kad siltas variklis sunkiai kuriasi, reikia pasukt kokia 10 ar daugiau sekundziu, startetiris didelis 12V akumai stovi du po 12V sujungti nuosekliai, suka neblogai, degimas nevelyvas, mietkes suzymetos teisingai, galvoju gal kokis siurblys arpurkstukai kalti, bet dumo melyno nerodo nieko. kitu kiek yra kaime tai silti is puse vertimo ir dirba, o cia reikia sukti kaip salta kuriant

ziurekites kuro sistema, pasitikrinkit forsunkes, siurblio bukle. galimas variantas dar toks, kad galbut zemo slegio kuro pompa nesukelia slegio (sudilus arba luzusi spyruokle), bandykit kurti varikli uzpompave rankiniu budu   :icon-question:  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...