Jump to content

Sunkiai vedasi MTZ


Recommended Posts

Paleidimo varikliukas , ar starteris :icon-question:

starteris.. su puskacium greiciau uzsikuria :)

Kokius akumus naudojat, tipo koks sukimo momentas?

Naudojam 24 V sistemą ..... :) Dažniausia problema ir būna sukimo momento trūkumas , kitaip sakant "nesutrenkia" . Teko girdėt kad dauk kas anksčiau džiaugęsi "mažiukais" starteriais gryžta prie senoviškų . Sako žiemą jie geriau suka .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ne, nenaudotas joks smaras, o kad senas starteris geriau suka tai fig znajet. Pas mane tai jokios bedos nera, susimeciau pakaitinimo zvakes ir spakaina, jei jau labai salta yra pakaitinimo bakelis elektrinis.

:icon-question: Del sukimo momento: ant akumo nurodyta Ah (akumo talpa) ir mAh - pastaroji reiksme yra startine srove? Kaip ji skaiciuojama? Jei pvz 600A suks ilgiau nei 850A ar greiciau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ne, nenaudotas joks smaras, o kad senas starteris geriau suka tai fig znajet. Pas mane tai jokios bedos nera, susimeciau pakaitinimo zvakes ir spakaina, jei jau labai salta yra pakaitinimo bakelis elektrinis.

:icon-question: Del sukimo momento: ant akumo nurodyta Ah (akumo talpa) ir mAh - pastaroji reiksme yra startine srove? Kaip ji skaiciuojama? Jei pvz 600A suks ilgiau nei 850A ar greiciau?

kiek zinau, zvakes i mtz50 eina.... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ne, nenaudotas joks smaras, o kad senas starteris geriau suka tai fig znajet. Pas mane tai jokios bedos nera, susimeciau pakaitinimo zvakes ir spakaina, jei jau labai salta yra pakaitinimo bakelis elektrinis.

:icon-question: Del sukimo momento: ant akumo nurodyta Ah (akumo talpa) ir mAh - pastaroji reiksme yra startine srove? Kaip ji skaiciuojama? Jei pvz 600A suks ilgiau nei 850A ar greiciau?

Greičiau
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ne, nenaudotas joks smaras, o kad senas starteris geriau suka tai fig znajet. Pas mane tai jokios bedos nera, susimeciau pakaitinimo zvakes ir spakaina, jei jau labai salta yra pakaitinimo bakelis elektrinis.

:icon-question: Del sukimo momento: ant akumo nurodyta Ah (akumo talpa) ir mAh - pastaroji reiksme yra startine srove? Kaip ji skaiciuojama? Jei pvz 600A suks ilgiau nei 850A ar greiciau?

kiek zinau, zvakes i mtz50 eina.... :)

Jei gerai pamenu pas ji fakelines nuo fordo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi, maniau zinai mano traktora ir ka i ji sukises esu.. :)

http://www.zemesukis.com/photogallery.php?photo_id=134

Vytai - 850 greiciau?

Prie didesnies starterinės srovės starteris išvysto didesnį sukimo momenta,todėl lengviau suka.Tas labai svarbu užvedant šalta,o jei dar ir kompresija prastesnė,kaip tik reikia kad kuo greičiau suktų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten ne paprasta zvake o fakeline, t.y i zvake yra paduodamas kuras. Sildant zvake kuras patenka ant ikaitusio elemento ir uzsidega. Analogiska stovejo musu miskiniam timebry oro isiurbimo angoj. Uzvedant labai padeda. Lauke stovint, prie -8 is 3x vedesi, o suku po 3s. Didesiu problemu nebuvo ir kai didesnis saltukas spaude :)

Aisku geriau butu jei kura purkstu tiesiai ant zvakiu, bet mes nesugalvojom kaip jas i galvute itaisyt.. kaip pvz 50 kitokia galva, tai tevas sakydavo kad seniau ir prie -20 senu starteriu lengvai uzsivesdavo kai kiti su puskacium ne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 7 mėnesių...

Perskaicius visa tema tai praktiskai daug nurasineta i pieva tad per naujo klausiu...

MTZ82.1 su turbina sunkiai vedasi rytais.... vasara uzsikuria is ryto be vargo o va rudeni salciau tai reikia sukti nemazai ir eterio ipuciu bet vis tiek reikia sukti 5-10s karstas arba silta diena vedasi idealiai. akumai apynaujai... starteris orginalus-geras. kuro siurblys tikrintas... Tai mano nuomone yra dvi isseitis ankstinti degima arba jau kompresiniam ziedam galas.... nors greiciausiai kompresija maza.. nors reiks pasitikrinti... Gal kokiu kitu isvedziojimu zinot kas gali buti... :icon-question::eusa-think: ziema LABAI sunkai uzsiveda nors ir bloka ir karteri pakaitini ir su pakaitinimo zvake bet prie -15 laipsniu kancia uzvesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...