Jump to content

Mikus

Nariai
 • Pranešimai

  328
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://www.jakstai.lt

Miestas

 • Miestas
  Zarasų raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mikus pasiekimai

Dažnas dalyvis

Dažnas dalyvis (3/5)

21

Reputacija

 1. Mikus

  avizu auginimas

  Gal kas turit parduoti sėklinių Bingo veislės avižų
 2. Mikus

  MF 31 kombainas senukas

  Gal kas turintis ar turėjąs tokį kombainą galėtų suteikti informacijos apie jo reguliavimą.
 3. Domina informacija apie šituos kombainus
 4. Mikus

  Ar sejate lubinus?

  Sveiki, gal kas turit saldžiųjų lubinų sėklos pardavimui ?
 5. massey ferguson 31 senuko detalių katalogas http://www.slideshare.net/PartCatalogsNet/massey-ferguson-mf-31-parts-catalog?qid=62a178b3-e102-43d3-8802-f244bb74b85a&v=&b=&from_search=2 Ir naujesnio 31 detalių katalogas: http://www.slideshare.net/PartCatalogsNet/massey-ferguson-mf-31-combine-parts-catalog?from_action=save Užsiregistravus leidžia parsisiųsti !
 6. Maišyk, nemaišes avims šiaudus, jos šienainį puikiausiai susirankioja ir bliauna
 7. Mikus

  Avių liga

  Nu pas mane ir dabar prie -15 jos guli lauke priešais saulutę ir gamina vitaminą D , reikia nepatingėti ir padaryti maciono aikšteles.
 8. Žiemą ilgą trasą galima gi iki 2 m susitrumpinti ir elektros sąnaudos bus 20 w
 9. Kažkaip viskas sudėtingai čia pas Jus , o ypač su lemputėmis 230 v. Mano patirtis rodo, kad avys laidus puikiai graužia, o nugraužus 230 v laidus bus amen. Pas mane sistema kaip Strazdas rašė, toninė talpa ir prie jos girdykla su plūdiniu mechanizmu. Viso tokių sistemų 4 vnt. Viskas veikia puikiai ir kaip lauke -25 , nes tvarte pasiekiau prie tokių sąlygų +2. tad arba pasiekiate, kad tvarte būtų + temperatūra arba imat specialų šildymo kabelį su adapteriu per trišakį jungiate į sistemą iki girdyklos ir pajungiat į 230 v tinklą su srovės nuotėkio rele ir tad ir prie - bus ok. Pas mane taip šildomas įvado vamzdis nešildomoje patalpoje ir prie -25 neužšąlo nei kranas nei vamzdis.
 10. Mikus

  Avių liga

  Aviai jei čia jos vaikai savaitės laiko gali būti didelė tikimybė - kalcio trūkumas. Klausimas kokius mineralus davėt nėštumo metu, nes augdamas vaisius sunaudoja motinos sąskaita kalcį. Tas pats gali būti ir ėriukams.
 11. Sveiki, turiu iš Muko šunį, border kolį. Pastebėjimas toks, viską lemia kraujas, jei jis neturi ganymo instinkto iš jo olimpinio medalio nesitikėkit. Man dresūroje teko tik jį pakoreguoti, viską darė pats. Aišku jei būtų dirbes su patirtimi turinčiu šunimi būtų dar geriau. Dabar gano avis, žąsis. Prie raguočių pratinu, nes bulius biškiuką pamindžiojo mano drąsųjį šuniuką, tai liko nesuprates kas įvyko.
 12. Mikus

  Avių liga

  Tikrai skaitau ir konspektuoju, klausimas tiktai kur gauti pirkti vitamino A, D, E ir seleno pašarams saviems gaminti
 13. Mikus

  Avių liga

  ir kokie jie
 14. Mikus

  INVENTORIUS: Ėdžios

  Rekomenduotau Patura, Turiu 4 modifikacijų pasidaręs ėdžias, geriausia kaip Paturos be jokių skersinių. Nes skirtingo dydžio avims skirtingi poreikiai, su skersiniu didesnių veislių avims tenka klūpėti. Mažiukai ar į tas ar į tas sulys vistiek n\kaip liks mažiau šieno, tas pats ir su smulkesnių veislių avimis
 15. Mikus

  Avių liga

  O kokia nuomonė apie šitas druskas :
×
×
 • Create New...