Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

12 minutes ago, ramunas.s said:

vairavimas man neaktualus, nera tikrai tokiu planu jam. tai su tais zenklintuvais tai kai paseta tai matysis, bet jei zieminius paseji o pavasari trest atvarai tai ar matosi tie reziai? 

man kelia sypsena pasakymai, kad vairavimas man tikrai nereikalingas, pats moku ir t.t. jei siandien taip mastai,nebutinai taip pat mastysi po metu. jeigu uz ta pacia kaina gali gaut su vairavimo galimybe,tai kam imt be jos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, manttys said:

man kelia sypsena pasakymai, kad vairavimas man tikrai nereikalingas, pats moku ir t.t. jei siandien taip mastai,nebutinai taip pat mastysi po metu. jeigu uz ta pacia kaina gali gaut su vairavimo galimybe,tai kam imt be jos

sypsena gerai, skatina vitaminu gamyba:) as gal geriau zinau savo ateities planus ir kokia technika ketinama isigyt, patikek ten vairavimo sistemos nera, nedirbu tiek daug zemes kad galeciau sau tai leisti. man aktualiausia is tos navigacijos tai kad ji pakeistu dvimetri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, ramunas.s said:

sypsena gerai, skatina vitaminu gamyba:) as gal geriau zinau savo ateities planus ir kokia technika ketinama isigyt, patikek ten vairavimo sistemos nera, nedirbu tiek daug zemes kad galeciau sau tai leisti. man aktualiausia is tos navigacijos tai kad ji pakeistu dvimetri.

Mes neabejojam, kad pats geriau žinai savo planus turbut dėl to taip nedrasiai ir siūlom viena ar kita sistema, šiaip tai tu mirksiuku ir pigesniu yra, bet jei lyginti ta kur nuoroda idėjai tai trimble ne ka brangesnis bet kaip matai turi keleta esminiu pliusu.

Dėl vėžiu pavasari tai nežinau ar matytusi bet tai iki to pavasario gal žoles purkši, galima kokio mikriko su purkštuvu pralėkt, galu gale su traktorium pravažiuot, kiti net su lengvom mašinom esu mates važiuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , JCB said:

Tai jeigu nedaug sėjimo, išlipinėti uždaryti ričių liežuvėlius, aišku jeigu yra. bus tikros technologinės ir nereiks vargti bei investuoti. Galų gale pora šimtų eurų ir technologinės būtų valdomos iš kabinos.

 na as masciau apie toki varianta bet besisukinedamas ratais pamesi skaiciu ir nezinosiu kada uzdarineti liezuvius. uz 200 euru technologines? nu man pasakyk kas taip padaro ar padarytu uz tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , ramunas.s said:

 na as masciau apie toki varianta bet besisukinedamas ratais pamesi skaiciu ir nezinosiu kada uzdarineti liezuvius. uz 200 euru technologines? nu man pasakyk kas taip padaro ar padarytu uz tiek.

Mačiau vieną labai paprastą technologinių valdymo variantą. Keturi tumbleriai (jungikliai). Kai nuvažiuoji į lauko galą, vieną tumblerį perjungi. Paskui kitą, vėl kitą ir ant 4 gaunasi technologinės. Po jų vėl visus atjungi atgal ir vėl nuo pradžių. Tumblerių skaičius pagal technologinių plotį. Mačiau ir su arduino pagamintų projektų, žodžiu čia jau yra iš ko pasirinkti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , Dr.Zoidberg said:

Mačiau vieną labai paprastą technologinių valdymo variantą. Keturi tumbleriai (jungikliai). Kai nuvažiuoji į lauko galą, vieną tumblerį perjungi. Paskui kitą, vėl kitą ir ant 4 gaunasi technologinės. Po jų vėl visus atjungi atgal ir vėl nuo pradžių. Tumblerių skaičius pagal technologinių plotį. Mačiau ir su arduino pagamintų projektų, žodžiu čia jau yra iš ko pasirinkti .

arduinas cia forumo dalyvis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ardiuno tai kompiuteris lengvai programuojamas, ir ne itin labai besigaudanciam programavime.

Sejalkos valdyma su andriunu ira ir forumietis pasidares,  jau pora metu.  Jis ten jy tobulino kokioje dabar stadijoje nezinau. 

Mantas mikilkevicius youtube turi projekta.  Valdomas telefonu plancete

Ag automatika youtube susirask.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , ramunas.s said:

nu su programavimu tai as visai ne bum bum kaip sakoma, tai geriau ten negaisiu laiko, nes visiskai nieko nesuprantu.

Tada tau tinkamiausias variantas su jungikliais. Visi sujungti nuosekliai, kai visus sujungi paskutinio išėjime atsiranda +12 V. Kur juos paskui paduosi, jau technikos reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-13 at 22:39, ramunas.s said:

 na as masciau apie toki varianta bet besisukinedamas ratais pamesi skaiciu ir nezinosiu kada uzdarineti liezuvius. uz 200 euru technologines? nu man pasakyk kas taip padaro ar padarytu uz tiek.

Skelbiu.lt buvau radęs skelbimą, kad pardavinėja įrangą, čia forume yra diskutuota kaip galima pasidaryti... su automobilio centrinio užrakinimo varikliukais ir etc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki reikalinga lygegretaus vairavimo sistema. Ji busus naudojama purškimams, suskutiems laukams nupusti glifosatu ir rapso paseliams pasetiems su skutiku, pagrinde purškiame pagal technologines vežes tai iki šiol nenaudojom (labai nesijuokit :D ) . Kadangi šitose reikaluose esu visiškai žalias, tai kokia sistemema patartumet rinktis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-16 at 12:39, caper said:

Sveiki reikalinga lygegretaus vairavimo sistema. Ji busus naudojama purškimams, suskutiems laukams nupusti glifosatu ir rapso paseliams pasetiems su skutiku, pagrinde purškiame pagal technologines vežes tai iki šiol nenaudojom (labai nesijuokit :D ) . Kadangi šitose reikaluose esu visiškai žalias, tai kokia sistemema patartumet rinktis?

Man irgi butu aktualu,ka manot apie  TRIMBLE CFX-750 ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 minutes ago, wildfire said:

Kokias kameras ir ekranus naudojate? Noriu užsidėti ant traktoriaus kol kas. Jei pasiteisins, reikės ir ant kombaino galo uždėt.

esu porą šitų pasiėmęs

http://www.ebay.co.uk/itm/12V-Car-Reversing-Kit-CCD-Backup-Rearvie-Camera-7TFT-LCD-Monitor-For-Van-Truck-/261749746212?hash=item3cf1802a24:g:AoAAAOSw4UtWTnnx

vieną presui, kad matyčiau kas gale dedasi, kitą kombainui, tik kombaine dvi kameros: prikabinimo kabliui ir galui stebėti. Bet naudoju iš esmės tik vežimėli prisikabinti, labai padeda. tik sakyčiau, kad norint daugiau matyti reikia paieškoti komplektuko su didesniu ekranėliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , wildfire said:

Aš praktiškai tokį patį komplektą nusižiūrėjau, tik iš kameros išeina vienas laidas 4 kontaktų ir su hermetiška jungtimi. Ir dėl to kaina kone dvigubai didesnė. 

 

HTB1d8H5OFXXXXbPaFXXq6xXFXXXV.jpg

Sita naudojam trys metai, kolkas jokiu nusiskundimu, vaizdas gan aisku. Naudojam ant savaeigio smulkintuvo straublio. Vertas demesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , wildfire said:

Aš praktiškai tokį patį komplektą nusižiūrėjau, tik iš kameros išeina vienas laidas 4 kontaktų ir su hermetiška jungtimi. Ir dėl to kaina kone dvigubai didesnė. 

 

HTB1d8H5OFXXXXbPaFXXq6xXFXXXV.jpg

Ar kameru neteko atskirai kam pirkt su tokia jungtim kaip foto? butent 4 kontaktu. Pas mane sugedo kameros bet kiek ziurinejau LT tai dabar eina su kitokia jungtim. Skambinau kazkada gpsmeistrui ir dar kazkur tai neturejo ir nezinojo ar isvis gaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 minutes ago, Zilvis55 said:

Ar kameru neteko atskirai kam pirkt su tokia jungtim kaip foto? butent 4 kontaktu. Pas mane sugedo kameros bet kiek ziurinejau LT tai dabar eina su kitokia jungtim. Skambinau kazkada gpsmeistrui ir dar kazkur tai neturejo ir nezinojo ar isvis gaus.

http://www.ebay.co.uk/itm/12V-24V-4Pin-Bus-Truck-Caravan-18LEDs-IR-Waterproof-Reversing-Rear-View-Camera-/122314322245?hash=item1c7a807145:g:wZUAAOSwo4pYfg-e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...