Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

:icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Zinojau, kad taip bus.

Ir visgi negaliu nutyleti del priekabos. Mano priekaba dviase, tuscia sveria 0.5 t, jos ilgis be kablio 4 m. Pernai veziau zaibo nutrenkta berza (zalia, neisdziuvusi) i lentpjuve. Kamieno skersmuo ~40 cm. Perpjoviau ji i 2 dalis po 6 m ilgio, uztraukiau abi dalis i priekaba su tuo paciu traktorium. Veziau 3.5 km kalvotu vieskeliu, staigiais nuolydziais ir pakilimais taip pat ir per 10 m plocio, 0.5 m gylio upelio brasta. Neisivaizduoju, kokio jie buvo svorio (norint, galima paskaiciuoti).

Sia pilnai prikrauta malku, saku, sieno priekaba is misko ir lauku namo ar pas kaimynus dazniausiai ikalnen tampau kasmet.

Mano klausimas: prie kokiu turetu buti priskirtina si priekaba, velkama 22 AG 2vr Kubotos su tokiu kroviniu - prie lengvu ar sunkiu?

Kas per nesamone, esa, sausa zeme sunku frezuoti su 2vr. :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Zinot, perskaicius kai kuriuos komentarus, turetum nebetiketi savimi, t.y. tuo ka pats darai.

Kartoju, darau VISKA, kas cia buvo isvardinta ir labai sekmingai, tame tarpe valau sniega.

Dar pavyzdys. Karta teko vagoti kaimynui nepasiemus svorio galui (vagotuvai nepakankamai smigo gilyn), tai staigus sprendimas buvo toks: du vyrai atsistojo ant ju remo (~180 kg), laikydamiesi uz sparnu, ir lauka isvagojau 3-cia pavara zaibiskai.

Kur cia yra 2vr problema? :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Atsakymas ieskantiems traktoriaus: nereikia skubeti (geras buvo patarimas). Reikia pasverti maksimaliai visus imanomus veiksnius. Tik manau, butina siekti, kad traktorius butu kuo sunkesnis.

P.s. As neatsidziaugiu Konekesko. Jie man labai padeda (padejo). O filtrams sutinku, yra daug vietu, kur galima isigyti.

Del automobilio, tai neisivaizduoju, kaip sodyboje galima issiversti su Subaru. As VISADA renkuosi (pries savaite uzsisakiau nauja) TIK didelio turio t.y. salonas + bagazine. Siuo atveju R Kangoo. Toki pati ir sena turejau. Telpa ir kai kurie padargai, pvz. dvieju korpusu plugas, buld. peilis, vagotuvas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai puiku, kad tu pilnai patenkintas savo traktoriumi.

Bent jau aš nenoriu, kad nebetikėtum savim ir nesiruošiu kritikuoti tavo nuomonės bei pasirinkimo.

Prieš porą metų lapkričio pabaigoj iš lentpjūvės per lietų vežiausi apie 2m3 6m ilgio žalios eglės medienos. Priekaba buvo skolinta, vienašė, savadarbė, rusiškiems traktoriams buvo daryta. Na pas mane prie namų molis ir labai kalvota. Iš lentpjūvės, kadangi neturiu apžiūros ir keliu aplinkui gerokai toliau, važiuoju laukų keliukais. Tai prie pat namų į šlaitą pieva užlipau tik iš kokio 3-4 karto ir tai tik kiek buvo įmanoma saugiai įstrižai šlaitui. Nežinau ar su vientilčiu tokiu traktoriuku būčiau užlipęs :)

O su savo subaru esu atvežęs 500kg (du ketinės pirties krosnys) iš Petrozavodsko (apie 1300km)

Ir įsitalpinu net tokį traktoriaus padargą http://lh6.ggpht.com/_0BZdoeJEI8E/SpO__ ... 020028.JPG tas kaušas apie 200kg ir 140cm pločio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai puiku, kad tu pilnai patenkintas savo traktoriumi.

Bent jau aš nenoriu, kad nebetikėtum savim ir nesiruošiu kritikuoti tavo nuomonės bei pasirinkimo.

Aciu, pasistengsiu ir toliau savimi tiketi :D

Prieš porą metų lapkričio pabaigoj iš lentpjūvės per lietų vežiausi apie 2m3 6m ilgio žalios eglės medienos. Priekaba buvo skolinta, vienašė, savadarbė, rusiškiems traktoriams buvo daryta. Na pas mane prie namų molis ir labai kalvota. Iš lentpjūvės, kadangi neturiu apžiūros ir keliu aplinkui gerokai toliau, važiuoju laukų keliukais. Tai prie pat namų į šlaitą pieva užlipau tik iš kokio 3-4 karto ir tai tik kiek buvo įmanoma saugiai įstrižai šlaitui. Nežinau ar su vientilčiu tokiu traktoriuku būčiau užlipęs :)

Ta ir rasau - jeigu pelketa, slapia, plius molis - kita kalba. 4vr tampa butinybe. Buna ir dideli 4vr traktoriai uzklimpsta taip, kad keli kiti vos istraukia.

Ir įsitalpinu net tokį traktoriaus padargą http://lh6.ggpht.com/_0BZdoeJEI8E/SpO__ ... 020028.JPG tas kaušas apie 200kg ir 140cm pločio

Padargas geras, man labai patinka. As turiu 2 tokius. Be ju - man ir traktoriu nereiketu. :D Abu uzsiverciantys/issiverciantys. Tavo tikiuosi irgi?

Bet va del svorio gincyciausi. Mano didysis kausas (raudonas) yra gamykloj gamintas ir sveria tiksliai 210 kg, 0.8 m3 talpos, 1.8 m plocio. Abejoju ar panasu lengvai pakeltu tamstos Yanmar'as. Mano mazasis Kubota ji tuscia vos vos nuo zemes pakelia. Ir toks tikrai i Subaru netilptu. Mazasis kausas (juodas) nesvertas, 1.48 m plocio, bet gali sverti apie 100 kg (gal nepilnai). Toks tai tikrai tilptu.

post-6021-141521772282_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada isigijau vientilti T-40 daug metu su juo sekmingai dyrbau ivairius darbus, ir buvau ir esu juo labai patenkintas, bet teko padirbet ir su dvitilčiu t-40 ir ne tik su tokiu, tai manau kad pas mane kieme daugiau vientilčiu traktoriu nebus. Išvada manau tokia, galima dyrbti ir su tokiu ir su kitokiu bet jeigu yra finansine galimybe tai dvitiltis yra pliusas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padargas geras, man labai patinka. As turiu 2 tokius. Be ju - man ir traktoriu nereiketu. :D Abu uzsiverciantys/issiverciantys. Tavo tikiuosi irgi?

Bet va del svorio gincyciausi. Mano didysis kausas (raudonas) yra gamykloj gamintas ir sveria tiksliai 210 kg, 0.8 m3 talpos, 1.8 m plocio. Abejoju ar panasu lengvai pakeltu tamstos Yanmar'as. Mano mazasis Kubota ji tuscia vos vos nuo zemes pakelia. Ir toks tikrai i Subaru netilptu. Mazasis kausas (juodas) nesvertas, 1.48 m plocio, bet gali sverti apie 100 kg (gal nepilnai). Toks tai tikrai tilptu.[attachment=0]KLM_Atvaizd0052.jpg[/attachment]

Ne i tema, bet nustebtum pamates kiek i Subaru Outbacka telpa :)

pvz. virtuves komplektas. Visas, neisardytas. Dvi didziosios spinteles, o i jas mazosios sudetos ir dar i gala viena pakabinama spintele virs garu surinkejo kur kabinasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nesiginčijam kas tilptų kas ne :)

Koks gi skirtumas :)

Mano kaušą gamino individualiai įmonė iš Mažeikių.

Plotis 150cm, aukštis 56cm, gylis 75cm. Talpa apie 0,3m3. Visas iš 5mm lakšto, apvadai iš 10mm. Ir dar keletas kvadratinių vamzdžių prikabinimui, bei konstrukcijos sustiprinimui.

Prašiau kad padarytų išsiverčiantį. Bet nepadarė.

Tik pradėjus naudot pradėjo lūžt. Bet maloniai pakeitė į naują tik dar papildomai sustiprintą.

Mano tiesiog atbulas važiuodamas jį prikrauni ir hidraulu pakeli. Išvertimas nėra patogiai išspręstas. Arba tiesiog su kastuvu išverčiu arba nuleidęs atkabinu centrinę traukę ir vėl keliu, bet nevisada išbyra, nes nesusidaro pakankamas kampas, dėl galbūt per didelio kaušo gylio.

Tik tiek, kad retai man jo reikia :)

O ką tu vadini "uzsiverciantys/issiverciantys", kaip tai veikia ?

Kas gamino, kiek kainavo ?

Gal detalesnių foto turi ?

Padargas geras, man labai patinka. As turiu 2 tokius. Be ju - man ir traktoriu nereiketu. :D Abu uzsiverciantys/issiverciantys. Tavo tikiuosi irgi?

Bet va del svorio gincyciausi. Mano didysis kausas (raudonas) yra gamykloj gamintas ir sveria tiksliai 210 kg, 0.8 m3 talpos, 1.8 m plocio. Abejoju ar panasu lengvai pakeltu tamstos Yanmar'as. Mano mazasis Kubota ji tuscia vos vos nuo zemes pakelia. Ir toks tikrai i Subaru netilptu. Mazasis kausas (juodas) nesvertas, 1.48 m plocio, bet gali sverti apie 100 kg (gal nepilnai). Toks tai tikrai tilptu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kaušą gamino individualiai įmonė iš Mažeikių.

Prašiau kad padarytų išsiverčiantį. Bet nepadarė.

Tik pradėjus naudot pradėjo lūžt. Bet maloniai pakeitė į naują tik dar papildomai sustiprintą.

Mano tiesiog atbulas važiuodamas jį prikrauni ir hidraulu pakeli. Išvertimas nėra patogiai išspręstas. Arba tiesiog su kastuvu išverčiu arba nuleidęs atkabinu centrinę traukę ir vėl keliu, bet nevisada išbyra, nes nesusidaro pakankamas kampas, dėl galbūt per didelio kaušo gylio.

Tik tiek, kad retai man jo reikia :)

Mano kaimynas turi dvitilti Yanmarą 15 ag. , tai jo kausas ęsantis gale issiverčia puikiai , nes pritaisė darbini cilindrą :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur rast ar ieškot centrinės traukės-hidraulinio cilindro viename

Nes pas mane pajungimai yra už sėdynės atskiri

Skirti vienos šlaunies kilnojimui atskirai

Žinoma turi būti pirmos kategorijos, kad nereikėtų nieko perdarinėti, pervirinti ir keisti

Mano kaimynas turi dvitilti Yanmarą 15 ag. , tai jo kausas ęsantis gale issiverčia puikiai , nes pritaisė darbini cilindrą :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur rast ar ieškot centrinės traukės-hidraulinio cilindro viename

Nes pas mane pajungimai yra už sėdynės atskiri

Skirti vienos šlaunies kilnojimui atskirai

Žinoma turi būti pirmos kategorijos, kad nereikėtų nieko perdarinėti, pervirinti ir keisti

Mano kaimynas turi dvitilti Yanmarą 15 ag. , tai jo kausas ęsantis gale issiverčia puikiai , nes pritaisė darbini cilindrą :eusa-clap:

Gal nesumku butu padaryt keleta nuotrauku, kaip veikia tas kausas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur rast ar ieškot centrinės traukės-hidraulinio cilindro viename

Nes pas mane pajungimai yra už sėdynės atskiri

Skirti vienos šlaunies kilnojimui atskirai

Žinoma turi būti pirmos kategorijos, kad nereikėtų nieko perdarinėti, pervirinti ir keisti

Mano kaimynas turi dvitilti Yanmarą 15 ag. , tai jo kausas ęsantis gale issiverčia puikiai , nes pritaisė darbini cilindrą :eusa-clap:

Gal nesumku butu padaryt keleta nuotrauku, kaip veikia tas kausas?

pas mane, kaip jau minėjau, tik nėra numatyta patogaus išpylimo

arba kastuvu arba atkabinti centrinę traukę

arba reikia kažkur rast hidraulinę centrinę traukę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką tu vadini "uzsiverciantys/issiverciantys", kaip tai veikia ?

Kas gamino, kiek kainavo ?

Gal detalesnių foto turi ?

Pasisemi vaziuodamas atbulas, teisingai.

Uzsiverciantis - semdamas (keldamas) uzverti ji i virsu. Issiverciantis - atkabini 3-cia virsutini taska ir keldamas isverti is kauso turini.

Didiji kausa gamino Utenos krosnys, kategorija 2 (~3000 su PVM). Mazaji - privatus asmuo, kategorija 1 (kainos nepamenu). Abi prikabinimo konstrukcijos skirtingos (mano paties), be hidrocilindru.

Nuotraukos pridetos.

P.s.: bukit atsargus su hidrocilindrais; yra atveju, kai neteisingai apskaiciavus jo ilgi ir judesi luzta prikabinimo taskas ant traktoriaus; as dar neapsisprendziau ar ji montuosiu, poreikis parodys, taciau tai numaciau konstrukcijoj; cilindrus pagal pateiktus matmenis ir prikabinimo kategorija gamina Hansa Flex ivairiuose miestuose.

post-6021-14152177274_thumb.jpg

post-6021-141521772743_thumb.jpg

post-6021-141521772746_thumb.jpg

post-6021-141521772749_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaiciau visa sita tema ir noreciau pasiklausti kiek mazdaug kainuotu 4WD 13-17AG Kubota ar Yanmar, i ka atkreipti demesi perkant? Jei kas nors ir zada pirkti radau kelias vietas kur ju galima isigyti, gal kas si sarasa ir papildys.

www.agroservis.lt

www.jubana.lt

www.kretagro.lt

www.Litehnija.lt

www.marguciai.lt

www.auridana.lt

www.technoliux.lt

apie litehnija ir marguciu jau kazkokia nuomone is forumo turiu, dekui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Margučiuose tie patys traktoriukai iš Litechnijos net saskaitose matosi. Mano iseki tx15, 15 ag, 2 tiltai, su freza kainavo 11500 Lt čia su PVM. Mano nuomone T-25 geresnis variantas. Bet man reikėjo, kad tilptų į tarpueilius tarp medelių tai kito pasirinkimo nebuvo, o šiaip mažokas visiem darbam, transporte labai lėtas max greitis 8 km/ha. Patvarumas geras, nors pro tilto salnykus leisti prdėjo po 2 sav darbo. Va kodėl man reikia dvieju tiltų:

post-5988-141521772952_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va dar i tema. Nuotraukoj rastai po ~1,5 m ilgio, padaryti Husqvarnos ir ... 2vr Kubotos su 22 AG varikliu. Kompaktinio traktoriaus manevringumas tarp medziu buvo lemiamas veiksnys. Gruntas - slapias, molingas lapuociu misko dirvozemis. Tai 1 ha buvusio apleisto misko tvarkymo rezultatas.

post-6021-141521772994_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei po tokias balas vazinet tai reikia didelio traktoriaus . o 22ag kubota atrodo visai neblogai ir man atrodo mano poreikiams jo pilnai pakaktu , ir kiek girdejau su priekiniu tiltu yra nemazai problemu ,aisku viskas yra padaroma , bet tai daug kainuoja :icon-mrgreen: ir vistik as ziurineju turbut vientilty dar ne 100% apsisprendziau bet jau nemazai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vieno tilto išeis galingesnis ir galbūt didesnis už tą pačią sumą, tai dėl praeinamumo kaip ir suartėja galimybės. Be to, sakykim mano isekis per mažas daugumai žemės ūkio darbų (bulvių sodinamoji tik vienvagė, velka tik vieną korpusą, neymanoma vagoti bulvių, nes per siauras), turint šitus dalykus omeny, galima pasidairyti ir vieno tilto didesnio traktoriuko už tą pačią sumą, žinoma, tada nuo gamtos priklausysi daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man ir mazo reik ir miskui ir sodui, vietove tokia statoka tai noriu 4wd... Visa esme marguciu ir lithenijos kiek suprantu kad juos perdazo ar pan... nors is esmes ten tie patis seni traktoriukai? ir kaip ten eina pasideret?

Derėtis nemoku, tai praktiškai ir nenuderėjau, o traktoriukas atrodo l gražiai, visi galvoja, kad naujas. Jie ne tik perdažo, bet ir paremontuoja juos, mačiau ten dirbtuvėse ir variklius paskleidę, ir pavarų dėžes, vienu žodžiu ne vien kosmetika. Apie pagaminimo metus negali spresti visiškai nieko, nes niekas nežino kada jie pagaminti, tai ir nemeluoja, nebent pagal modelį internete gali pasieškoti, nors dešimtmetį žinosi. Kai važiavau traktoriuko galvojau kokius 8 t lt palikti o palikau 11,5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Be to, sakykim mano isekis per mažas daugumai žemės ūkio darbų (bulvių sodinamoji tik vienvagė, velka tik vieną korpusą, neymanoma vagoti bulvių, nes per siauras)

Tai koks plotis tarp priekinių centrų? Mano Yanmaro 13ag plotis tarp ratų centrų 74cm , taigi vagoti labai patogu. Užpakaliniai ratai laisvai reguliuojasi ant asių .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vieno tilto išeis galingesnis ir galbūt didesnis už tą pačią sumą, tai dėl praeinamumo kaip ir suartėja galimybės.

Teisingai. Man sis ir buvo vienas lemiamu veiksniu, kai rinkausi.

Tai koks plotis tarp priekinių centrų? Mano Yanmaro 13ag plotis tarp ratų centrų 74cm , taigi vagoti labai patogu. Užpakaliniai ratai laisvai reguliuojasi ant asių .

Mano lygiai 1 m.

Va dar viena nuotrauka radau su priekaba.

post-6021-141521772997_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane Iseki 165 FDT 4vd jau 2metai buvo pirktas toks koks atvestas, be jokiu pataisymu is kretagro.

Esu juo labai patenkintas, dirbu sodyboje ivairius darbus,ariu vieno korpuso 35 plocio arba 2-ju korpusu( vienas 35 kitas 25 cm) plugais.Dvieju korpusu plugu be priekinio tilto arti praktiskai neimanoma.Daug vezu malku tad miske 4vd naudoju daznai taip pat yra 8 dantu kultivatorius kur taip pat kartais tenka jungti 4vd. Pas mane ratu plotis 1.10m tad zadu pirkti vienvage bulviasode, gal kas turit, patarkit ar verta.Dar noreciau kabinos, galvoju kaip pasidaryt.Dabar pirkdamas traktoriuka galvociau kad reikia 20ag ir daugiau... taip pat 4vd.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane Iseki 165 FDT 4vd jau 2metai buvo pirktas toks koks atvestas, be jokiu pataisymu is kretagro.

Esu juo labai patenkintas, dirbu sodyboje ivairius darbus,ariu vieno korpuso 35 plocio arba 2-ju korpusu( vienas 35 kitas 25 cm) plugais.Dvieju korpusu plugu be priekinio tilto arti praktiskai neimanoma.Daug vezu malku tad miske 4vd naudoju daznai taip pat yra 8 dantu kultivatorius kur taip pat kartais tenka jungti 4vd. Pas mane ratu plotis 1.10m tad zadu pirkti vienvage bulviasode, gal kas turit, patarkit ar verta.Dar noreciau kabinos, galvoju kaip pasidaryt.Dabar pirkdamas traktoriuka galvociau kad reikia 20ag ir daugiau... taip pat 4vd.

Arba T-25 su kabina bet 2vd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...