Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Dar noreciau kabinos, galvoju kaip pasidaryt.

Niekada nenaudojau traktoriaus su kabina. Nes sienaudamas prarasciau galimybe pabendrauti su savo draugais - gandrais. :D Bet girdejau (is Litechnijos), kad savo darbo kabinoje buna daugiau triuksmo, sake garsas kazkaip papildomai rezonuoja.

O kaimynas nupjove kabina nuo savo T-25. Neklausiau ir nezinau kodel.

Amerikoj zmones irgi gaminasi, taciau lengvai nuimamas, net mediniu konstrukciju tik ziemai - apsisaugoti nuo pugos ar zvarbaus vejo.

Litechnija turetu buti nemazai pardavusi traktoriu su Lenkijoj gamintom kabinom. Butu gerai sulaukti atsiliepimu is tokiu pirkeju. Bijau ar nebus per anksta viduj.

Tad pries ja gaminant reiketu irgi ivertinti visus uz ir pries. Nes darbo daug, o privalumu ... klaustukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai nusipirkau vienvagę AKPIL BULWA-1 iš kretagro.lt

Lengviau negu rankom, bet nėra stebuklas - kažkaip labai greitai užsikemša ir tenka stoti ir rankom iškedenti žolių-žemių kamštį

Galbūt dar nemoku sureguliuoti aš jos teisingai

Ir dar pernai labai piktžolėtos bulvės pas mus buvo

Galinsogos debesys priaugo, kad net bulvių nesimatė :)

Nežiūrint to bulvių derlius buvo labai geras

Sveiki, pas mane Iseki 165 FDT 4vd jau 2metai buvo pirktas toks koks atvestas, be jokiu pataisymu is kretagro.

Esu juo labai patenkintas, dirbu sodyboje ivairius darbus,ariu vieno korpuso 35 plocio arba 2-ju korpusu( vienas 35 kitas 25 cm) plugais.Dvieju korpusu plugu be priekinio tilto arti praktiskai neimanoma.Daug vezu malku tad miske 4vd naudoju daznai taip pat yra 8 dantu kultivatorius kur taip pat kartais tenka jungti 4vd. Pas mane ratu plotis 1.10m tad zadu pirkti vienvage bulviasode, gal kas turit, patarkit ar verta.Dar noreciau kabinos, galvoju kaip pasidaryt.Dabar pirkdamas traktoriuka galvociau kad reikia 20ag ir daugiau... taip pat 4vd.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dominga yra dar ir Kaune ir Šiauliuose

Kaune dar yra hidraulines-sistemos.lt

O, kiek cia jus visi daug zinot! Aciu tamstai irgi. :)

Pernai nusipirkau vienvagę AKPIL BULWA-1 iš kretagro.lt

Lengviau negu rankom, bet nėra stebuklas - kažkaip labai greitai užsikemša ir tenka stoti ir rankom iškedenti žolių-žemių kamštį

Galbūt dar nemoku sureguliuoti aš jos teisingai

Jeigu ne piktzoles, tai gal ir gerai butu?

Sodinsim ir mes siemet jau dar daugiau bulviu. Tad ir as pradejau dairytis aplink bulviasodes/bulviakases.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, malonu, kad atgijo japoniuku tema. Gryzau siandien po darbo paskaiciau ir galvoju, kad Aivara5 neparase kas bus dirbama su traktorium, o mes puolem kiekvienas savo teisybes aiskint ir visi savotiskai esam teisus. Atrodo 6tame puslapyje yra mano dziaugsmo nuotrauka, inete atkasiau, kad juos gamino nuo 74m iki 79, bet neskaitant jo garbaus amzio jis dar nekarto nepavede manes. Bulves sodinu su lenkiska dvivage, traukia gerai, bet jei operatorius laiku nenulipa nuo bulviasodes tai prieki kilnoja, ariu su Litechnijos plugais 2*32, be priekinio tilto praktiskai nera nasumo, buksuoja. Toliau, sienauju, siena vezu be priekinio tilto, malkas vezu po 5kubus kur reikia jungiu priekini, valau sniega su priekiniu stumdytuvu abiem tiltais. Trukumai, mazas svoris, nors jegos pakanka, siauras bulvems vagoti, plotis 90cm, o reikia apie 70cm arba 140cm+-. Vientilti ytariu butu lengviau praplatint bulviu vagojimui, dar priekinis tiltas kaip papildomas mechanizmas reikalauja prieziuros. Aisku galima traktoriuka apkraut svoriais ir vazinet, bet jie juk mini traktoriukai, nors padargai ne visada kabinami pagal ju galimybes. Tai tiek, pavargau rasyt, kam kyla klausimu tai rasykit turiu 4m bendravimo su traktoriuku patirti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zemes dirbti galbut reikes 30 - 40 aru . panasiai ir pievos bus sienaut.. mama gyvena netoli nevezio ir praktiskai nereikia pirkti malku tik jas reikia parvezti, as gyvenu mieste ir tiesiog reikia padeti mamai. yra visi arkliniai padargai truputy perdaryti juos nebus sunku ta as sugebu na gal dar sniega reikes nustumdyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zemes dirbti galbut reikes 30 - 40 aru . panasiai ir pievos bus sienaut.. mama gyvena netoli nevezio ir praktiskai nereikia pirkti malku tik jas reikia parvezti, as gyvenu mieste ir tiesiog reikia padeti mamai. yra visi arkliniai padargai truputy perdaryti juos nebus sunku ta as sugebu na gal dar sniega reikes nustumdyt

Dar pamastyk gal t-25 tau tiktu, pastebejau čia forume kad kaim kuriem su dalim problema, kainos daliu tai nemažos o ir gaut sudetinga, turi mano kaimynas, nes šiltnamius laiko tai šiemet parejas buvo tai kainavo nepigiai, bet i šiltnami neivažiuja su didesniu tai remontavo keikdamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zemes dirbti galbut reikes 30 - 40 aru . panasiai ir pievos bus sienaut.. mama gyvena netoli nevezio ir praktiskai nereikia pirkti malku tik jas reikia parvezti, as gyvenu mieste ir tiesiog reikia padeti mamai. yra visi arkliniai padargai truputy perdaryti juos nebus sunku ta as sugebu na gal dar sniega reikes nustumdyt

Dar pamastyk gal t-25 tau tiktu, pastebejau čia forume kad kaim kuriem su dalim problema, kainos daliu tai nemažos o ir gaut sudetinga, turi mano kaimynas, nes šiltnamius laiko tai šiemet parejas buvo tai kainavo nepigiai, bet i šiltnami neivažiuja su didesniu tai remontavo keikdamas.

T-25 irgi neblogas varijantas, kaimynas turi, tai visus darbus su juo nudirba, tik nearia, nes turi belarusa tam reikalui. Mano nuomone tokia, jei neturi minimum 10tukst.lt tai normalesnio net vientilcio nenupirksi, o uz tiek pinigu iseitu visai neblogas T-25tas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sendien dar nuo stogo sniego pavaliau tai ant kelio prikrito, teko prasistumdyt :D

O nėra nuotraukos į kurią vietą pajungta hidraulo šlanga ties skirstytuvu turiu omenyje, nes pas mane ant isekio nėra jokio cilindro kuris hidraulą kilnoja (kilnoja ten viduije kažkas, nenoriu lysti), o prie tos vietos yra lyg ir vieta šlangai prisukti. Ydomu kaip pas jus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane taip pat pagrindinis cilindras viduje, skyrstytuvo neturiu, kilnoju su ta pacia svirtim kur ir padargam skirta. Ant prikabinimo traukiu padares itvara, kad traukes pakiltu iki tam tikro lygio, nes jei be jo tai pirma kyla traukes iki virsaus ir poto tik stumdytuvas tai labai jau ilgai laukt reikia,ypac kada dar tepalai nesusile. itvaro nuotraukos nepadariau, nes garaze per tamsu ir traktoriukas pristumtas iki sienos, jei reiks, tai rytoj padarysiu. Seip kur jungiu as nebutinai tiks tavo traktoriukui, nes modeliai skirtingi, as pravaziuodamas Litechnija uzsukau ir pasitikslinau is kur jungt. Fotografuota telefonu, atsiprasau us kokybe :icon-confused:

post-4058-141521773189_thumb.jpg

post-4058-141521773194_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane taip pat pagrindinis cilindras viduje, skyrstytuvo neturiu, kilnoju su ta pacia svirtim kur ir padargam skirta. Ant prikabinimo traukiu padares itvara, kad traukes pakiltu iki tam tikro lygio, nes jei be jo tai pirma kyla traukes iki virsaus ir poto tik stumdytuvas tai labai jau ilgai laukt reikia,ypac kada dar tepalai nesusile. itvaro nuotraukos nepadariau, nes garaze per tamsu ir traktoriukas pristumtas iki sienos, jei reiks, tai rytoj padarysiu. Seip kur jungiu as nebutinai tiks tavo traktoriukui, nes modeliai skirtingi, as pravaziuodamas Litechnija uzsukau ir pasitikslinau is kur jungt. Fotografuota telefonu, atsiprasau us kokybe :icon-confused:

Pas mane išdėstymas kitoks, bet principas tas pats, viskas panašu tik kad šone o ne į priekį ir tokia pat skylė tiksliau varžtas irgi yra. Dė traukių ribotuvo viskas aišku. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gincia, "ribotuvo" funkcija tokia, jau rasiau, jei nera skyrstytuvo tai naudoji ta pacia svirti kur ir padargam kilnot, kad greiciau sudirbtu voztuvas, tai prikabinimo traukem padarai dirbtini pasipriesinima, tai yra ribotuva. Paemi ketvirtaini vamzdi privirini du apvalius strypus, kad galetum uzmaut prikabinimo traukes, o per viduri padarai tvirtinima isilginei traukei. Visas stumdytuvas ir jo tvirtinimas yra savadarbis, tik slangos ir kas prie ju yra pirktos, cilindra gavau darbe, gidrauline dalis jei pirkt viska, tai bent jau man siai dienai yra brangu. Jeigu turi namuose svarke ir truputi fantazijos, tai turetum nesumkiai pasigamint.

post-4058-141521773214_thumb.jpg

post-4058-141521773218_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra japonisku traktoriu savininku tarpe tokiu, kurie ne tik sodybas priziurit, save issilaikot, bet ir gaminat produkcija pardavimui? Pasidalinkit patirtimi, pasigirkit, nesikuklinkit :D

Siais metais planuojam ankstyvas bulves,ivairias darzoves, ozkos piena, jei telycia sekmingai apsiversiuos tai irgi piena parduot planuojam ,gal ne super daug ,bet prie to pacio.Siaip zmones nori svarios produkcijos,bet vel gi svarus ukis tai juodas darbas ,o ant balkono sedintys jie to nesupranta, kaina uzkelsi tai maivosi ,bet maximoj moka uz nitruotas darzoves ,o mums zyzia,kad brangu.Iseitis- savo klientura po truputi prisijaukinti,nes kai paragauja normaliu produktu ,tai poto ir kalba kitaip.Ekologiniam ukeliui japoniukas tinka,nes jei pradesi dirbti hektarus ,tai ekologija pasibaigs,o be to ir technikos jau galingesnes reiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra japonisku traktoriu savininku tarpe tokiu, kurie ne tik sodybas priziurit, save issilaikot, bet ir gaminat produkcija pardavimui? Pasidalinkit patirtimi, pasigirkit, nesikuklinkit :D

Aš tik gyvenu kaime. Dirbu mieste. Ir traktoriukas tik sodybai prižiūrėt :)

Bet žinau žmogų, kuris gyvendamas mieste (Kaune) daro gerą biznį iš smulkaus žemės ūkio. Beje jis yra mokytojas. Turi traktoriuką, bet ar japoną nežinau. Augina daug braškių, daržovių. Šiemet neblogus pinigus pasidarė iš kalafiorų. Bet jis daug galvoja pirmiausiai. Patyrinėja rinką gerai. Ir nustebino, kalafiorus sodino berods birželio pabaigoj, kad derlius būtų rugsėjo pabaigai - spaliui. Žinojau skaičius kiek sodino daigų (tūkstančiai ir žinoma su sodinamąja) , bet jau tiksliai nepamenu, sakė po kiek galėtų pardavinėt galvą, kad atsipirktų už savikainą, o pardavinėjo po keletą litų. Vienu žodžiu žmogus nesiskundžia verslu žemės ūkyje.

Dar geras pavyzdys yra žmogelis Kaune Girstupio turguje spaudžiantis morkų (ir ne tik) sultis iš savo išaugintų morkų. Kiek jam reikalinga technika ir kiek jis jos turi nežinau. Gal samdo žmones. Bet pakalbintas žmogelis visiškai patenkintas savo verslu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...