Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Sveiki, reiktų jūsų patarimo, ką rinktumtės ar 25AG naują kinietišką traktoriuką (Foton), ar imti japonišką panašios galios bet devėtą, kaina gaunasi panaši, na gal keliais tūkst pigiau kinietis. Darbų jam nusimato sode, darže, sniego valymui, na galbūt keli ha šienavimo.

Truputėlis pamastymų iš savo patirties. Teko dirbt ir su tuo ir su tuo tai komforto atžvilgiu pliusą dėčiau fotonui: vairas hidraulinis lengvas, pupsiko vagoj vos abiem rankom pasuki; sunkesnėj ir šlapesnėj žemėj plūgą 2 po 35 veža puikiai, pupsikas nė iš vietos sublokuotais ratais; žiemą geriau vedėsi kabinoj šilčiau nes buvo su kabina pupsiko nei velnio nešildo tas tepalinis šildymas, nebent persidarai kad nuo variklio pūstų; apie sniego stūmimą nei kalbos negali būt kur 4 kabina kur 2. Iš minusų tai surinkimo kokybė nes renka lietuvei juos gi parveža konteineriuose mazgais, hidraulas apsiš.... iš pirmos dienos, sunkiai junginėjasi priekinis tiltas. Elektrinė dalis linkus oksiduotis nes fiškės prastas metalas ar prastai apsaugota nežinau. Del kuro nežinau kažkaip nelyginom, del patikimumo irgi pupsiukai 30 ir daugiau metų ir pupsi, o šiti kas juos žino. Tai tiek rinktis kaip sakoma jau pačiam teks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reiktų jūsų patarimo, ką rinktumtės ar 25AG naują kinietišką traktoriuką (Foton), ar imti japonišką panašios galios bet devėtą, kaina gaunasi panaši, na gal keliais tūkst pigiau kinietis. Darbų jam nusimato sode, darže, sniego valymui, na galbūt keli ha šienavimo.

Truputėlis pamastymų iš savo patirties. Teko dirbt ir su tuo ir su tuo tai komforto atžvilgiu pliusą dėčiau fotonui: vairas hidraulinis lengvas, pupsiko vagoj vos abiem rankom pasuki; sunkesnėj ir šlapesnėj žemėj plūgą 2 po 35 veža puikiai, pupsikas nė iš vietos sublokuotais ratais; žiemą geriau vedėsi kabinoj šilčiau nes buvo su kabina pupsiko nei velnio nešildo tas tepalinis šildymas, nebent persidarai kad nuo variklio pūstų; apie sniego stūmimą nei kalbos negali būt kur 4 kabina kur 2. Iš minusų tai surinkimo kokybė nes renka lietuvei juos gi parveža konteineriuose mazgais, hidraulas apsiš.... iš pirmos dienos, sunkiai junginėjasi priekinis tiltas. Elektrinė dalis linkus oksiduotis nes fiškės prastas metalas ar prastai apsaugota nežinau. Del kuro nežinau kažkaip nelyginom, del patikimumo irgi pupsiukai 30 ir daugiau metų ir pupsi, o šiti kas juos žino. Tai tiek rinktis kaip sakoma jau pačiam teks.

tai reik rinktis t-30 tada jau bus 4 varantieji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputėlis pamastymų iš savo patirties. Teko dirbt ir su tuo ir su tuo tai komforto atžvilgiu pliusą dėčiau fotonui: vairas hidraulinis lengvas, pupsiko vagoj vos abiem rankom pasuki; sunkesnėj ir šlapesnėj žemėj plūgą 2 po 35 veža puikiai, pupsikas nė iš vietos sublokuotais ratais; žiemą geriau vedėsi kabinoj šilčiau nes buvo su kabina pupsiko nei velnio nešildo tas tepalinis šildymas, nebent persidarai kad nuo variklio pūstų; apie sniego stūmimą nei kalbos negali būt kur 4 kabina kur 2. Iš minusų tai surinkimo kokybė nes renka lietuvei juos gi parveža konteineriuose mazgais, hidraulas apsiš.... iš pirmos dienos, sunkiai junginėjasi priekinis tiltas. Elektrinė dalis linkus oksiduotis nes fiškės prastas metalas ar prastai apsaugota nežinau. Del kuro nežinau kažkaip nelyginom, del patikimumo irgi pupsiukai 30 ir daugiau metų ir pupsi, o šiti kas juos žino. Tai tiek rinktis kaip sakoma jau pačiam teks.

o kokius darbus dirbote su Fotonu ir kodėl atsisakėte? nes rašote, kad dirbot.dėl surinkimo ir ir hidraulio tai ir užsienio forumuose pilna tuo klausimu temų, matyt čia jų silpna vieta. Kita vertus už tokia kainą nereikia ir norėti šedevro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai labai trumpai tai mano hobi mechanika ir tuo metu mano darbas buvo su tuo susijas (jai prisimeni tai kažkada kombainus Nemunas ūkininko laukuose bandydavo ir mine žioplių iš paskos lakstė) čia kažkas panašaus kai tik juos yvežė bandė laukuose ir panašiai tai teko padirbėt pas ūkininką , traktorius ūkininko ar firmos man ten nerūpėjo aš parašiau kokie mano yspūdžiai ir patirtis su juo padirbus ir su t-25 palyginus. PS. t-30 buvo nuosavas daėdė remontuot tai tas tai anas variklis silpnas užtat y marčias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va kiek patarimu vertingu, dabar pačiam bus dar sunkiau apsisprest, čia žmogus patarineja apie fotona bet neparaše ar jis dyrbo su tokiu modeliu koks nurodytas toi nuorodoi, nes tu fotonu yra nuo 20 iki 120 aj, greičiausiai mechanikas lygina galingesni fotona nes rašo kad buvo su kabina, del t-25 tai jeigu tvarkingas traktorius tai su vairu problemos neturetu buti. Dar ir metu skirtumelis pupsikui 30 ir daugiau rašo, dabartiniam t-25 ir ta vairo sistema kitaip padaryta, del traukos tai abejoju kaip ten butu vistik t-25 sveria virš 2 tonu o tas kinietis nuo 1200iki1300kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai tikiuosi Viktorai kad moki skaityt atidžiau :icon-rolleyes: . Man atrodo aš jau gana aiškiai parašiau kad pupsius pupsi ir po tiek metų, o kinietis neaišku. Dėl klasės ir galingumo tai aš gi nelyginu pupsiaus ir kyrovo :) . Tuo laiku buvo palyginti du nauji tokios klasės traktoriai apie 20~30ag. (aišku geriau lygint su t-30 bet nei žmogelis nei firma tokio tuo metu neturej, kiniečio markes tikslios neprisimenu tik ne 120 :lol: ) Tikiuos dadar jau aiškiai parašiau. PS. kinietis labai panašus buvo kur pas jį nuorodoj nuotr. su kabina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai tikiuosi Viktorai kad moki skaityt atidžiau :icon-rolleyes: . Man atrodo aš jau gana aiškiai parašiau kad pupsius pupsi ir po tiek metų, o kinietis neaišku. Dėl klasės ir galingumo tai aš gi nelyginu pupsiaus ir kyrovo :) . Tuo laiku buvo palyginti du nauji tokios klasės traktoriai apie 20~30ag. (aišku geriau lygint su t-30 bet nei žmogelis nei firma tokio tuo metu neturej, kiniečio markes tikslios neprisimenu tik ne 120 :lol: ) Tikiuos dadar jau aiškiai parašiau. PS. kinietis labai panašus buvo kur pas jį nuorodoj nuotr. su kabina.

Na to kiniečio svoris ir t-25 svoris daug ka pasako, turečiau savo akim pamatyt kai ta pati pluga vilktu tas dvityltis kinietis ir vientiltis t-25, o del sniego stumdymo tai irgi neaišku kaip butu nes to kiniečio ratai galiniai tai kaip belaruso priekiniai, i didesne sniego pusni ivaževes turetu pasikabint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėk ir stume ir aria puikei ratai galinei vienas prie vieno kaip pupso tik kad pats traktorius žemesnis pupsas antpavarų iškeltas o ten kaip rusas ratai ant pusašių, del svorio nežinau nesvėriau, man buvo cekava pabandyt tuo laiku kažkas naujo.

Tai tu tikriausiau dyrbai su foton-40 o foton -25 tai galiniai ratai 9ant 24 tai iš kur jie gali but viens prie vieno su t-25, o del svorio tai pasiskaityk po nuoroda yra informacija,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mes čia ysismaginom. Nenoriu nei reklamos nei ko. Labai gali būt kad tu teisus visgi apie 5metai praėjo smulkmenų neprisimenu bet lyginom tai tikrai su t-25 naujos laidos plačiom padangom, nes už katiną tipo silpnesnis. O nelabai ir rupėj man smulkmenos svarbu "perkast" kaip jaunimėlis sako.

Tai manau ir gerai kad isismaginom, vakaras greičiau praeis o ir patys ka nors naudingo sužinosim, ir kitam patarsim ka nors. Konkrečiai to fotono apie kuri klausia ludditas neesu mates bet esu dyrbes su t-25 o kaimynas turi japoniuka nedideli tai ju nera ko lyginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai Viktorai vienas dalykas dirbt, visai kitas remontuot. Aišku 100 kartų geriau būt dirbus negu tik nuotraukoj mačius. Konstrukcija jų labai paprasta kirviu tašyta, o kaip laiko nežinau remontas vėl nežinau :eusa-snooty:

Na kaimyno japonas tai buvo smarkokai pavedes, o ir remontuot ne bet kas užsiima o rimtesni meistrai ir kainas rimtesnes ima,truko galvute tai sake ar tai negavo kitos ar tai per brangu buvo, žodžiu sena užvirino kažkur veže žodžiu visa vasara turejo užsiemima su tuo traktoriecu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va kiek patarimu vertingu, dabar pačiam bus dar sunkiau apsisprest, čia žmogus patarineja apie fotona bet neparaše ar jis dyrbo su tokiu modeliu koks nurodytas toi nuorodoi, nes tu fotonu yra nuo 20 iki 120 aj, greičiausiai mechanikas lygina galingesni fotona nes rašo kad buvo su kabina, del t-25 tai jeigu tvarkingas traktorius tai su vairu problemos neturetu buti. Dar ir metu skirtumelis pupsikui 30 ir daugiau rašo, dabartiniam t-25 ir ta vairo sistema kitaip padaryta, del traukos tai abejoju kaip ten butu vistik t-25 sveria virš 2 tonu o tas kinietis nuo 1200iki1300kg.

Tai jei tam T-25 zausensus nudildintum tai irgi panasiai svertu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui visiems už patarimus, dėl T-25 būtų jų naujų su garantija pasiūla tada svarstyčiau, dėl fotonų, užsieniečiai rašo taip ft 404 yra daug rimčiau surinktas lyginant su ft254, o dar geriau rinktis nuo 60 AG ten ir perkins licenzijos varikliai ir dauguma mazgų garsių firmų, bet man to nereikia, nes tai rimti traktoriai skirti dideliems darbams. na galbūt dar svarstyčiau ft404 bet jo didesnė ir kaina, taigi matyt teks rimčiau pasidomėt ft254.

p.s. forume mačiau preš keletą metų kžkas norėjo juos įsigyti, įdomu ar turi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui visiems už patarimus, dėl T-25 būtų jų naujų su garantija pasiūla tada svarstyčiau, dėl fotonų, užsieniečiai rašo taip ft 404 yra daug rimčiau surinktas lyginant su ft254, o dar geriau rinktis nuo 60 AG ten ir perkins licenzijos varikliai ir dauguma mazgų garsių firmų, bet man to nereikia, nes tai rimti traktoriai skirti dideliems darbams. na galbūt dar svarstyčiau ft404 bet jo didesnė ir kaina, taigi matyt teks rimčiau pasidomėt ft254.

p.s. forume mačiau preš keletą metų kžkas norėjo juos įsigyti, įdomu ar turi...

O tai ka, jau nebepardavineja nauju t-25 Lietuvoje, nes dar prieš koki pusmeti tai Kaune lytagroi mačiau stovejo nauji pardavime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...